חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

נשיכת כלב – פיצוי לנפגעים

תביעת פיצויים בעקבות תקיפת כלב וגרימת נזקי גוף

עם עובדות והצלחות קשה להתווכח! בעמוד זה תוכלו לקרוא על דוגמאות של תביעות בגין נשיכת כלב – מקרים אמיתיים, אשר טופלו ו/או מטופלים במשרדנו בתקופה האחרונה.

נשיכת כלב – תקיפה

מסתבר שהפתגם הידוע "כלב נובח אינו נושך" אינו תמיד נכון במציאות. באחד הימים טיילו אב ושתי בנותיו בגינה הציבורית שבסמוך לביתם. תוך כדי הטיול, עברו השלושה ליד בית פרטי אשר נמצא בסמוך מאד לשטח הגן הציבורי כאשר לפתע, תקף ונשך אותם כלב זאב גדול אשר יצא מתוך שטח הבית. הכלב אמנם היה קשור בשרשרת עבה, אך מאחר והייתה זו שרשרת ארוכה מאד, יכל הכלב בקלות רבה להגיע אל מחוץ לשטח הבית, לתקוף ולנשוך את העוברים ושבים שהלכו בשטח הציבורי של הגן.
מיד כשראה כי הכלב תוקף ונושך את בנותיו, זינק האב על הבנות וגונן עליהם בגופו, תוך שהוא עצמו ננשך בכל חלקי גופו על ידי הכלב האלים. רק לאחר מספר דקות, הניח אותו כלב לאב ולבנותיו וחזר חזרה לתוך שטח הבית.
לאחר האירוע, עזבו האב ובנותיו את המקום לקבלת טיפול רפואי אשר במהלכו הסתבר כי האב סובל מנשיכות עמוקות מאד בידיו, בגבו ובכתפו אך למרבה המזל בנותיו נותרו ללא פגע.
בעקבות האירוע פנה האב למשרדנו על מנת שנייצג אותו בתביעתו לקבלת פיצויים מהבעלים של אותו כלב נושך. משרדנו הגיש בשם האב תביעה מתאימה לבית המשפט לקבלת פיצויים, ולאחר זמן קצר, הסתיים התיק בפשרה, כשבעל הכלב הנושך שילם לאב את הפיצוי המתאים בגין נזקיו, שכן לא היה כל ספק, שבעל הכלב הפר את אחריותו, כאשר לא דאג לקשור את הכלב באופן כזה שימנע ממנו את היכולת להגיע עד למחוץ לשטח הבית ולנשוך את העוברים ושבים.

לקבלת ייעוץ משפטי בנושא תביעות פיצויים בגין נזקי גוף שנגרמו בעקבות תקיפת בעלי חיים בכלל ונשיכת כלב בפרט, פנו אלינו עוד היום ואנו נסייע לכם לנהל את ההליך ולהשיג פיצויים מרביים!

ייעוץ ראשוני של עורכי דין במשרדנו ללא התחייבות !

עוד דוגמאות מהחיים – תביעות, תאונות, מחלות, רשלנות רפואית ועוד

Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.