חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

תסביב אשך – תביעת רשלנות רפואית

תסביב אשך: דוגמא לתביעה שהוגשה לאחרונה על ידי משרדנו

אחת מהסכנות הרפואיות הקיימות אצל גברים הינה מצב המכונה תסביב אשך. מדובר במצב רפואי אשר מחייב טיפול ניתוחי מהיר במטרה להציל את האשך ולהחזירו לתפקוד מלא. איחור באבחון תסביב אשך או מתן טיפול לא נכון, מהווה רשלנות רפואית ועלול להביא לכך שהאשך נפגע בצורה בלתי הפיכה ולמעשה נמק ומפסיק לתפקד. במקרים רבים הנזק אינו עוצר באשך אחד והנמק עובר גם לאשך השני, כך שבסופו של דבר עלול להגרם מצב שבו נגרם נמק בשני האשכים והם מאבדים את תפקודם. המשמעות של מצב כזה היא עקרות!

להלן דוגמא לאחת התביעות בנושא תסביב אשך, אשר הוגשה על ידינו לאחרונה:

השתלשלות האירועים שהביאו לרשלנות הרפואית

בחור צעיר ורווק באמצע שנות העשרים לחייו, חש יום אחד בכאב עז בבטן הימנית התחתונה, המלווה בתחושת בחילה, ולפיכך פנה לקבל טיפול בבית חולים. במסגרת שהותו בבית החולים, נבדק הבחור ונמצאה רגישות בבטן הימנית התחתונה בבית החולים. לאור זאת, הצוות הרפואי ערך לו בדיקות הספציפיות לאזור הבטן התחתונה ולאחר שלא התרשמו מתוצאותיהן שוחרר הבחור לביתו וזאת מבלי שנערכה לו בדיקה לצורך שלילת מצב של תסביב אשך.
לאחר שחרורו, עם חלוף השעות, כאבי הבטן התגברו והתלוו בכאבים ונפיחות באשך ימין. כתוצאה מכך, פנה הבחור בשנית לבית החולים, אבל למרבה הצער היה זה כבר מאוחר מידי. בבדיקות שנערכו לו הסתבר שהוא אכן סובל ממצב של תסביב אשך. בבדיקות שנערכו לו לא נמצאה זרימת דם באשך הימני ולפיכך הוחלט להעבירו בדחיפות לחדר הניתוח. במהלך הניתוח, האשך הימני של הבחור נכרת והאשך השמאלי קובע לשק האשכים.

הנזק שנגרם בעקבות הרשלנות הרפואית שהביאה לתסביב אשך

בדיקת זרע שביצע הבחור לאחר הניתוח העלתה שפוטנציאל הפוריות שלו לקוי וקיים חשש ממשי שלא יוכל להביא ילדים לעולם. כמו כן, קיימת סבירות גבוהה שיידרש לעבור טיפולי פוריות.
בדיעבד הסתבר לבחור, שמחובת הצוות הרפואי בבית החולים, שבדק אותו לראשונה ושבפניו התלונן על כאבי בטן תחתונה, היה לבדוק את אשכיו ובכך לאבחן או לשלול מצב של תסביב אשך, לנתחו בזמן וכך למנוע את הנמק ואת הצורך בכריתתו.
בימים האחרונים, הוגשה באמצעות משרד עורכי דין תומר בכר, תביעה משפטית, כנגד הצוות הרפואי בבית החולים, בצירוף חוות דעת רפואית שנערכה על ידי רופא מומחה בכיר בתחום האורולוגיה, לפיה נקבע כי רשלנות רפואית מצד הצוות הרפואי בבית החולים, היא אשר גרמה לנכותי הרפואית.
סבלתם ממצב של תסביב אשך?
עברתם ניתוח כריתת אשך?
הנכם סובלים מעקרות בעקבות טיפול רפואי?
ייתכן ומדובר במצב של רשלנות רפואית!
צור קשר עכשיו עם משרדנו וברר את זכויותיך!
קבל ייעוץ משפטי ראשוני ללא כל התחייבות!
לחצו על הקישור הבא לדוגמא של תביעה נוספת בעניין תסביב אשך שהוגשה על ידי משרדנו – רשלנות רפואית תסביב אשך
Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.