חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

הצלחות המשרד בנושא: ביטוח פרטי

הצלחות המשרד בתחום ביטוח פרטי שהמשרד ייצג

ילד שנפל ממרפסת ביתו ונפגע יפוצה על ידי חברת הביטוח המבטחת תלמידים בפוליסת "תאונות אישיות" (תאונות תלמידים)

הילד בן ה-13, הסובל בין היתר, מפיגור שכלי ובעיות נפשיות, יקבל פיצוי בסך של 45,198 ₪ בגין 10% נכות שנגרמו לו בעקבות התאונה ולאור שינוי לרעה בהתנהגותו. הילד, אשר היה מיוצג בהליך על ידי משרד עורכי דין תומר בכר, יקבל את הפיצוי אף על פי שהתאונה ארעה במסגרת פרטית ולא ארעה במסגרת בית הספר אלה במגרת ביתו הפרטי.

ילדה בכיתה ו' תפוצה בסך של כ-40,000 ₪ מחברת הביטוח במסגרת פוליסת תאונות אישיות לתלמידים בגין פגיעה בעינה

הילדה, אשר חלון זכוכית התנפץ מעליה ורסיס זכוכית קטן חדר לעינה, תפוצה על ידי חברת הביטוח, זאת לאחר שהוכח כי נותרה בנכות בעקבות התאונה. גובה הפיצוי קבוע מראש בפוליסת הביטוח והוא תלוי בגובה הנכות שהוכחה. פיצוי זה הינו בנוסף לסכום הפיצוי אשר אמורה הילדה לקבל במסגרת תביעת נזיקין כנגד הגורם לתאונה. את הילדה יצג ומייצג לאורך כל ההליך משרד עורכי דין תומר בכר.

ילד אשר שבר את ידו לאחר שהחליק בשטח הבריכה בבית מלון באילת יקבל פיצוי בסך של 113,000 ₪

הילד הנפגע, המיוצג בעניין זה על ידי משרד עורכי דין בכר, הגיש באמצעות הוריו תביעה לביהמ"ש, בטענה שהתאונה קרתה בעקבות רשלנות מצד בית המלון, אשר לא דאג לקיומם של מרצפות מיוחדות המונעות החלקה בשטח הבריכה. זמן קצר לאחר הגשת התביעה שילמה חברת הביטוח של בית המלון את הפיצוי במסגרת הסדר פשרה.

נפגע בצווארו (פריצת דיסק) במהלך קורס מדריכי חדר כושר, תובע פיצויים ממפעילי הקורס

התובע, צעיר כבן 30, נדרש במסגרת הקורס, להרים משקולות בתרגילים שונים, מבלי שקיבל סיוע כלשהו של אדם נוסף כפי שמתחייב. תוך כדי ביצוע אחד התרגילים, חש לפתע התובע בכאב חד וחזק בצווארו ובהמשך הסתבר, כי נגרמה לו פריצת דיסק בעמוד השדרה הצווארי. הנפגע, אשר מיוצג בעניין זה ע"י משרד עורכי דין בכר, הגיש תביעה כנגד הגורמים הרלוונטיים, בגין רשלנותם בניהול הקורס אשר הביאה לקרות הנזק.

חברת הביטוח תשלם למבוטח למעלה מ-540,000 ₪ בגין אובדן כושר עבודה

כך נקבע במסגרת הסכם פשרה שנחתם עם מבוטח, אשר בעקבות מצב נפשי קשה איבד את כושר עבודתו. ההסכם הושג לאחר שהגיש המבוטח, תביעה לבית המשפט כנגד חברת הביטוח על בסיס פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה. המבוטח, אשר יוצג לאורך כל ההליך ע"י עורך דין תומר בכר, קיבל את הסכום הנ"ל בתשלום אחד במקום לקבלו חודש בחודשו בעתיד ובצורה זו למעשה פדה את פוליסת הביטוח בכל הנוגע לסעיף אובדן כושר עבודה.

חברת ביטוח תשלם לנפגע תאונת אופניים פיצוי בסך של כ- 150,000 ₪ בעקבות פציעתו

כך סוכם במסגרת מו"מ שנערך בין הנפגע, אשר יוצג ע"י עורך דין תומר בכר, ובין חברת הביטוח אשר ביטחה את הנפגע בפוליסת ביטוח תאונות אישיות פרטית. עפ"י הסכם הפשרה, סכום זה ישולם לנפגע לאור הסכמת הצדדים כי התובע נותר בנכות בעקבות התאונה.

פיצוי בסך של 79,000 ₪ שולם לילד שנפגע בעקבות אלימות בבית הספר

התובע אשר נפגע לפני כ-10 שנים בעת שהיה תלמיד בבית הספר, נחבל בכתפו במהלך תגרה שפרצה בבית הספר בין תלמידים אחרים. בעקבות פציעתו הגיש התלמיד תביעה כנגד משרד החינוך והרשות המקומית באמצעות משרד עורכי דין בכר. לאחר ניהול מספר ישיבות בפני בית המשפט, הושג הסדר פשרה לפיו יפוצה התובע כאמור לעיל. פיצוי זה שולם לתובע בנוסף לסכום נוסף בסך של למעלה מ-40,000 ₪ ששולם לו ע"י חברת הביטוח המבטחת את התלמידים בפוליסת ביטוח תאונות אישיות.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.