חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

פרופיל המשרד

תומר בכר – משרד עורכי דין ונוטריון המתמחה בייצוג נפגעי גוף ונפש

משרד עורכי דין בכר הוא אחד ממשרדי עורכי הדין הוותיקים והמובילים בארץ בתחום הנזיקין. המשרד הוקם ע״י עורך דין אלברט בכר ז״ל והחל את פעילותו בשנת 1961, ומאז נזקפו לזכותו אין ספור הצלחות בטיפול בענייני לקוחותיו. במשך התקופה הארוכה מאז הקמת המשרד, נפסקו לטובת אלפי לקוחות משרד עורכי דין בכר כספיי פיצויים רבים המוערכים במאות מיליוני שקלים, לאחר שהיו מעורבים במקרי רשלנות רפואית ותאונות מכל הסוגים, וסבלו משורה של פגיעות גוף ו/או נפש. משנת 2001 מנוהל המשרד ע״י עורך דין תומר בכר, בנו של עורך דין אלברט בכר ז״ל. עם השנים ובמיוחד לאחר כניסתו של עורך דין תומר בכר לתפקיד ראש המשרד, התרחב המשרד וחוג לקוחותיו, עד אשר בשנת 2009 לאור הגידול בהיקף הפעילות, החל המשרד להתנהל כחברת עורכי דין.

המשרד אחראי לתקדימים רבים בתחום דיני נזיקין:

מאז הוקם, לפני יותר מ-60 שנה, מעורב משרד עורכי דין בכר בתיקים משפטיים בעלי פרופיל גבוה, אשר השפיעו על כל תחום הנזיקין בארץ וצורת התפתחותו. בנוסף, לעבודתו במשרד, כיהן עורך דין בכר במשך תקופה ארוכה כשופט בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין בישראל, וכן היה פעיל וחבר בוועדותיה השונות לרבות ועדת האתיקה הארצית, ועדת נזיקין, ועדת ביטוח לאומי ופורום רשלנות רפואית.

משרד עורכי דין בכר נמצא בקשר עבודה ישיר עם טובי הרופאים הבכירים בארץ, אשר נותנים את עזרתם באופן קבוע ללקוחותיו, הן בטיפולים רפואיים והן בעריכת חוות דעת רפואיות, לצורך הגשת תביעותיהם לבתי המשפט. המשרד מקיים מערכי שיתוף פעולה עם עורכי דין בתחום הנזיקין ומחוצה לו, כדי ללוות, לייעץ ולתמוך בהם במסגרת ניהול תיקי נזיקין.

כמו כן, המשרד נמצא בקשר ישיר וקבוע גם עם מומחים אחרים כגון:

  • מומחי בטיחות
  • חוקרים פרטיים
  • יועצי חשבונות
  • אקטוארים

מומחים אלו מספקים שירות של עריכת בדיקות במקום התאונות, ועריכת חוות דעת מקצועיות בנושאי התמחותם לפי הצורך.

פגישת יעוץ ראשונה – ללא תשלום

על מנת לתת את השירות הטוב ביותר ללקוח, משרד עורכי דין בכר אינו גובה שכר טרחה עבור פגישת הייעוץ הראשונה. כך, גם לקוחות אשר אינם בטוחים לגבי זכויותיהם החוקיות, יכולים לברר את העניין ללא תשלום בעת הפגישה הראשונה.

בנוסף במטרה להקל על לקוחותיו, משרד עורכי דין בכר גובה את שכר טרחתו באחוזים מן הסכום שיתקבל כפיצוי. כך, התשלום עבור הטיפול בתיק יעשה ברוב המקרים בסיום הטיפול ולאחר קבלת הפיצוי מהגורמים הרלוונטיים. עקרון חשוב זה מקל בצורה משמעותית על לקוחות המשרד, היות והם נדרשים לשלם את שכר הטרחה רק כאשר הם בעצמם מקבלים את הכסף המגיע להם כפיצוי על פגיעותיהם.

שירות אישי

חשוב מכל, העבודה במשרד עורכי דין בכר נעשית תוך מתן דגש על שירות אישי לכל לקוח. לכן, במידה ונפגעתם על ידי תאונות דרכים, תאונות עבודה או כל תאונה אחרת, או שמא נגרמו לכם נזקים כתוצאה ממעשה של רשלנות רפואית, או בעקבות שירות צבאי (תביעות נגד משרד הביטחון) וכד׳, נשמח לעזור גם לכם לקבל את המגיע לכם על פי החוק.

יצירת קשר

ניתן לפנות למשרד באמצעות הטלפון בשעות פעילות המשרד כמפורט באתר, באמצעות דואר אלקטרוני בכל שעה אחרת, או באמצעות טופס התקשרות.

כתובת המשרד:

סניף ראשי:

רחוב ז׳בוטינסקי 33, מגדלי התאומים (בניין 1) רמת גן.

ניתן לתאם פגישה בטלפון 03-6122202

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.