חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

פיצוי בגין רשלנות רפואית בלידה – שארית שליה

מדינת ישראל תשלם פיצויים ליולדת, אשר הגישה תביעה נגד בית החולים איכילוב בגין רשלנות רפואית בלידה

עפ״י כתב התביעה אשר הוגש בשם היולדת ע״י משרד עורכי דין בכר, לאחר לידה שכחו הרופאים שארית שליה בתוך רחמה של היולדת ועקב כך נאלצה זו לעבור סדרת בדיקות וטיפולים פולשניים וכואבים לרבות התערבות כירורגית לסילוק אותה שארית שליה. התיק הסתיים בפשרה.

מבחינה סטטיסטית, תחום הרפואה אשר בו מוגשות מספר התביעות הרב ביותר בגין רשלנות רפואית הינו תחום הגניקולוגיה והמיילדות (כאשר עיקר התביעות הינן בגין רשלנות רפואית בלידה).
משרד עורכי דין בכר הינו בעל התמחות בניהול תיקי רשלנות רפואית בלידה ומאחוריו תיקים רבים שהסתיימו בהצלחה, במסגרתם קיבלו לקוחות המשרד פיצוי על נזקים שנגרמו להן או לילדיהן בשל התנהלות בלתי תקינה של הצוות הרפואי בבית החולים במהלך לידה.

אם ילדך נפגע בעקבות רשלנות רפואית בלידה או אם את חושבת שנזק שנגרם לך במהלך לידה הינו תוצאה של רשלנות רפואית, צרי קשר עוד היום עם משרדנו על מנת לברר את הנושא.
ייתכן ומגיע לך פיצוי כספי מבית חולים או הרופא המטפל כנפגעת רשלנות רפואית.
משרד עורכי דין בכר מעניק ייעוץ משפטי ראשוני לנפגעי רשלנות רפואית בלידה ללא כל התחייבות מצד הפונה, לצורך הערכת סיכויי תביעתו

 

Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.