חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

ה"אני מאמין" שלנו

ה"אני מאמין" של משרד עורכי דין בכר

במשרד עורכי דין בכר אנו שמים את הלקוח במרכז. אנו מאמינים שכשהלקוח נמצא במרכז, הטיפול והייצוג המשפטי שניתן לו חייב להיות טוב יותר.

תהליך הייצוג של משרדנו

כבר בפגישה הראשונה שלנו עם הלקוח, אנו מקפידים להקשיב היטב לדבריו ולתיאוריו בדבר מה שקרה לו. אנו שומעים את שעובר עליו בעקבות הנזקים שנגרמו לו, לומדים את צרכיו האישיים בעקבות מצבו הרפואי והתפקודי, מבינים איך הפגיעה השפיעה עליו בכל תחומי החיים הרלוונטיים (בבית, בעבודה וכד') ורק אז מתווים עבורו את המסלול המשפטי הנכון ביותר לטיפול בעניינו.
המשמעות העיקרית לכך שבמשרד עורכי דין בכר מציבים את הלקוח במרכז, הינה שעניינו מנוהל בצורה שמבטיחה את השמירה על האינטרסים שלו ורק שלו. אנחנו יודעים וזוכרים שאנו לא עובדים רק בשביל עצמנו, אלא קודם כל בשביל הלקוח. אנו מאמינים שבזכות גישה זו, משרדנו מספק ללקוח את הייצוג המשפטי הטוב ביותר שהוא יכול לקבל.

עו"ד תומר בכר – ראש המשרד:

"הסיבה שהביאה אותי להתמחות בייצוג נפגעי גוף, היא הרצון לעזור לנפגעים לממש את זכויותיהם החוקיות בגין נזקיהם. לתת להם יתרון משפטי אמיתי ומשמעותי, במלחמתם מול כל הגורמים הרלוונטיים שאמורים לפצותם ולסייע להם לשוב לשגרה.
הניסיון הרב שצברתי עם השנים, תוך כדי טיפול באלפי לקוחות המשרד, לימד אותי שלפני הגעתם למשרדנו, רובם לא באמת מבינים מהן הזכויות המגיעות להם כנפגעים. המטרה שלי היא להיות שם בשבילם ולהוביל אותם אל התוצאה המשפטית הטובה ביותר עבורם, כך שיקבלו את הפיצוי המקסימאלי שאפשר ולא אגורה פחות!".

האחריות שלנו כלפי הלקוחות

במשרד עורכי דין בכר עוזרים לנפגעים לחזור חזרה לשגרת החיים במהירות האפשרית. אנו רואים זאת כאחריות שלנו ולכן ממליצים ללקוחותינו תמיד לנהל את התיק בהתאם לחייהם ולא את חייהם בהתאם לצרכי התיק. זה אמנם מקשה לעיתים במקצת את עבודתנו כעורכי דין, אך זו תמיד הדרך הנכונה ביותר עבורם וזה מה שחשוב. יעידו על כך אלפי לקוחות המשרד מהעבר ומההווה.
שיהיה בהצלחה!
צור/י קשר עם משרדנו עוד היום, כדי ללמוד עוד על איך אנו יכולים לעזור לך.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.