חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

רשלנות רפואית ניתוח אף

פיצוי בגין רשלנות רפואית בניתוח אף

ניתוח אף הפך לניתוח מקובל ונפוץ כבר לפני שנים רבות. בד בבד עם העלייה המשמעותית בשכיחותם של ניתוחים אלו, כך עולה גם כמות מקרי רשלנות רפואית בניתוחי אף.
למרבה הצער, לא תמיד ההליך הניתוחי צולח, ובשל היותו של האף איבר כה בולט לעין, כל נזק שנגרם בהליך הניתוחי באף עשוי להביא לנזק אסתטי ו/או רפואי קשה, ועמו גם נזק נפשי למטופל, שדימויו העצמי עשוי להיפגע כתוצאה מכך.

מהם הסיכונים בניתוח אף?

ככל ניתוח, גם ניתוח אף קיימים סיכונים, כגון:
– דימום, אשר לעיתים עשוי להגיע לכדי מצב המצריך אשפוז;
– זיהומים;
– הפרעות בחוש הריח;
– נפיחות;
– הפרעות בדרכי הנשימה;
– צלקות;
– אי הצלחת הניתוח והותרת האף עקום ומכוער.

חשיבות קבלת הסכמה מדעת

בפגישת הייעוץ אשר נערכת עם הרופא המנתח, לא תמיד דואג הרופא להסביר אודות הסיכונים הנ"ל ולקבל הסכמה מדעת של המנותח. כתוצאה מכך, לעיתים נכנסים מטופלים לניתוח אף, מבלי שהם מודעים לסיכונים הגלומים בביצוע ניתוח זה, ונופלים קורבן לרשלנות רפואית בניתוח אף, כאשר אחד מן הסיכונים הללו מתממש.

פיצוי לנפגעי רשלנות רפואית בניתוח אף

סכומי הפיצוי המשולמים לנפגעי רשלנות רפואית בניתוח אף עשויים להיות גבוהים מאד, שכן במקרים רבים מדובר בנזקים בלתי הפיכים, אשר באים לידיי ביטוי גם מבחינה רפואית וגם מבחינה תפקודית. בנוסף, חשוב לציין כי ככל שגילו של הנפגע צעיר יותר, כך גובה הפיצוי שישולם לו במקרה של רשלנות רפואית יהיה גבוה יותר. שיעור אחוזי הנכות מהווה גורם נוסף שמשפיע בצורה ישירה על גובה הפיצוי שישולם לנפגע. ככל שהנכות שנגרמה לנפגע תהיה גבוהה יותר, כך סכום הפיצוי שיקבל הנפגע יהיה גבוה יותר בהתאם.

הייצוג המשפטי של משרדנו בתיקי רשלנות רפואית בניתוח אף

משרדנו עוסק שנים רבות בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים, על כל סוגיהם השונים, לרבות ניתוחי אף.
הניסיון והידע הרב שצברו עורכי דין במשרד, בזכות ניהול תיקים כה רבים של רשלנות רפואית בניתוח אף, מעניק להם יתרון משמעותי בטיפול בתיקים אלו אל מול הגורמים הרשלניים הרלוונטיים ומאפשר להם להעניק ללקוחות המשרד סיכוי גבוה יותר להצליח בתביעותיהם לקבלת הפיצוי המקסימלי, תוך ניהול הסיכון והסיכוי במהלך הטיפול בתיק בצורה שקולה ואחראית.
חושבים שנפגעתם בגין רשלנות רפואית בניתוח אף?
סובלים מבעיות בתפקוד מערכת הנשימה לאחר ניתוח אף?
סבורים כי לפני הניתוח לא הוסברו לכם כראוי מכלול הסיכונים והסיכויים הכרוכים בביצוע הניתוח?
צרו קשר עם משרדנו עוד היום על מנת לברר את סיכויי התביעה, וקבעו פגישת ייעוץ ראשונה ללא כל התחייבות מצדכם.
Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.