חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

בית לוינשטיין שיקום לאחר פגיעות ראש ועמוד שדרה

בית לוינשטיין – בית חולים שיקומי לנפגעי ראש, עמוד שדרה ופגיעות נוירולוגיות

בית לוינשטיין ברעננה, הינו בית החולים הגדול בישראל לטיפול בנפגעי ראש מכל הסוגים ונפגעי עמוד שדרה. המטופלים בבית חולים לוינשטיין מגיעים לאחר שמצבם הרפואי יוצב באחד מבתי החולים המרכזיים בארץ, כאשר הם כבר מוכנים הן פיזית והן נפשית, להתחיל בהליך השיקום ובחזרה לשגרת החיים.
מדובר בבית חולים המטפל במקרים הקשים ביותר. נפגעי תאונות אשר נגרמו להם פגיעות אורטופדיות ונוירולוגיות קשות. פגיעות אשר הותירו את הנפגעים במצב בו הם זקוקים לקבלת טיפול שיקומי ארוך ומייגע בכדי לשוב לשגרת חיים. כמו כן, מטופלים בבית חולים לוינשטיין גם נפגעי אירוע מוחי הסובלים ממגבלות תפקוד בדרגות שונות, הן מוטוריות והן אחרות.

מקרים המגיעים לטיפול בבית חולים לוינשטיין

נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה, נפגעי צה"ל וכוחות הביטחון, נפגעי פעולות איבה ושאר סוגי האירועים אשר עלולים לגרום לנזקי גוף קשים, מגיעים לבית חולים לוינשטיין על מנת לקבל טיפול רפואי במסגרת אשפוז יום או אשפוז רגיל ולמעשה עוברים באמצעות הצוות הרפואי המנוסה תהליך שיקום ארוך ולעיתים מפרך, אשר בדרך כלל בסיומו, הם מחזירים לעצמם את היכולת התפקודית לשוב לשגרת חיים הרגילה בבית ולעיתים קרובות גם במקום העבודה.

זכויות נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה וכו' המטופלים בבית חולים לוינשטיין

כמעט כל מי שמטופל בבית חולים לוינשטיין, זכאי לקבלת פיצוי כלשהו מגוף כזה או אחר, שכן בדרך כלל מדובר במטופלים אשר סבלו או סובלים מפגיעות קשות ביותר. פגיעות אלה מותירות במקרים רבים נכות פיזית או נפשית בדרגה כלשהי. נכות זו עלולה להתבטא גם בפגיעה בתפקודו של הנפגע בבית או במקום עבודתו.
משרד עורכי דין בכר מטפל בתיקיהם של נפגעים רבים אשר קיבלו טיפול רפואי או שיקומי בבית חולים לוינשטיין, בעקבות מעורבותם באירועים כגון תאונת דרכים, תאונת עבודה וכד'. תיקים אלו מתנהלים מול הגורמים הרלוונטיים אשר אמורים לפצות את הנפגעים על מצבם הרפואי והתפקודי, כגון חברות הביטוח, ביטוח לאומי, משרד הביטחון ועוד, במטרה אחת – להביא לכך שהנפגע יקבל את הפיצוי המקסימאלי המגיע לו בעקבות נזקיו.

אנו באים לקראת הנפגעים

אנו יודעים שנפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה וכו', אשר מטופלים בבית חולים לוינשטיין, בדרך כלל נאלצו לצאת משגרת העבודה למשך תקופה ארוכה בשל פציעתם, ולעיתים המשמעות של מצב זה הינה חסר כלכלי כזה או אחר. לפיכך, משרד עורכי דין בכר אנו גובה תשלום עבור שכר טרחה, בפתיחת התיק, אלה רק בסיומו, לאחר שהנפגע מקבל את כספי הפיצויים. כמו כן, מסייע משרד עורכי דין בכר במתן יעוץ משפטי ראשוני ללא כל התחייבות, לנפגעים אשר אושפזו או מאושפזים בבית חולים לוינשטיין. זאת, על מנת להנחות אותם ואת בני משפחתם, כיצד יש לנהוג מול הגופים הרלוונטיים, בכדי למנוע טעויות כלשהן בתחילת תהליך ההתנהלות מול אותם גופים, אשר עלולות להשפיע בהמשך על גובה הפיצוי שיקבלו הנפגעים.
מאושפז / אושפזת בבית חולים לוינשטיין? משרד עורכי דין בכר מעניק לך יעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות!
צור קשר עוד היום עם משרדנו ושמע אודות זכויותיך לקבלת פיצויים!
עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.