חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

תאונת דרכים – פיצוי מקסימלי לנפגעים

ייצוג משפטי – נפגעי תאונות דרכים קבלת הפיצוי המקסימלי לאחר תאונת דרכים

מאת עורך דין תומר בכר, עורך דין תאונות דרכים

שנים רבות של ניסיון וטיפול באלפי נפגעי תאונות דרכיםֱ!
אנחנו כאן כדי שאת/ה תקבל/י את הפיצוי המקסימאלי!

הניסיון המקצועי של משרדנו בייצוג נפגעי תאונות דרכים

משרד עורכי דין בכר, עוסק מזה עשרות שנים בייצוג נפגעי תאונות דרכים, בתביעותיהם מול חברות הביטוח. אנו רואים חשיבות עליונה בצורך לספק לציבור הנפגעים מידע מדויק, אמין ורלוונטי, במטרה להעלות את סיכויי הצלחת תביעתם תוך מיקסום הפיצוי הכספי המשולם להם. עורכי דין במשרדנו מעורבים מידיי יום בתיקי תאונות דרכים מכל הסוגים ומייצגים נפגעים בכל דרגות הפגיעה, מן הפגיעות הקלות ועד לפגיעות הקשות ביותר לרבות מקרי מוות.
כמי שייצגו כבר מאות נפגעי תאונות דרכים מכל הסוגים במהלך השנים בתביעות פיצויים, אנו מודעים היטב לכל הבעיות אשר עלולות לקום במסגרת ניהול התביעה. המגוון הגדול של התיקים המנוהלים באמצעות משרדנו, מאפשר לנו להיות מעודכנים תמיד בכל הפסיקות השונות של בתי המשפט, הנוגעות בין היתר לנושא הכיסוי הביטוחי, סוגי הפיצוי וגובהו בכל מקרה של תאונת דרכים עם נפגעים. 
אם נפגעת בעקבות תאונת דרכים, הנך מוזמן לגלוש בין דפי אתר משרדנו ואף ליצור קשר עם משרדנו, על מנת להבין יותר על זכויותיך.

עורך דין תומר בכר בראיון לערוץ 2 בתוכנית עבודה עברית על תאונות דרכים בדרך מהבית לעבודה או בדרך מהעבודה הביתה

 

יתרונות הייצוג המשפטי של משרדנו!

יעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות לנפגעי תאונות דרכים

אתר זה הוקם במטרה לסייע לנפגעי תאונות דרכים, אשר אינם בטוחים כיצד עליהם לפעול לאחר שנפגעו. באתר משרד עורכי דין בכר ניתן למצוא את התשובות למרבית השאלות הנפוצות, המעניינות נפגעי תאונות דרכים. אולם, אם לאחר חיפוש באתר, לא מצאתם את המידע הרלוונטי עבורכם, אל תהססו לפנות למשרד באמצעות המייל או הטלפון 03-6122202  לקבלת יעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות. עורכי דין במשרד ישמחו לענות על שאלותיכם ולסייע גם לכם לקבל את הפיצוי המקסימאלי בעקבות פגיעותיכם. 

תשלום שכר טרחת עורך דין בתיקי תאונות דרכים – רק באחוזים ורק עם קבלת כספי הפיצויים

במשרד עורכי דין בכר, נפגעי תאונות דרכים אינם נדרשים לשלם תשלום כלשהו בעת פתיחת התיק. תשלום שכר הטרחה בתיקי תאונות דרכים משולם רק עם קבלת כספי הפיצויים של הלקוח. התנהלות זו מבטיחה ללקוחות המשרד נוחות מקסימאלית, שכן הם אינם נדרשים להוציא כספים מכיסם במהלך ניהול התיק. יתירה מכך, גובה שכר הטרחה נקבע בצורה מדורגת, על פי השלב שבו הסתיים התיק, כפי שקבוע בחוק. במקרים של סיום התיק בפשרה, לפני הגשת תביעה לביהמ"ש, שכר הטרחה הוא8% + מע"מ, במקרים של סיום התיק בפשרה לאחר הגשת תביעה לביהמ"ש, שכר הטרחה הוא 11% + מע"מ ואילו במקרים שבהם הסתיים התיק בפסק דין, שכר הטרחה הינו 13% + מע"מ.

ניסיון מקצועי רב של טיפול נקודתי בתיקי תאונות דרכים וייצוג נפגעי גוף

מאז שהוקם בשנת 1961, במשרד עורכי דין בכר עוסקים אך ורק בייצוג נפגעי גוף. אנו לא מקבלים תיקים הקשורים לנושאים אחרים, מאחר ואנו מאמינים שלא ניתן להתמחות בצורה מוחלטת וראויה, ביותר מתחום משפטי אחד. בניגוד למשרדים אחרים, אשר עוסקים במגוון רחב של סוגי תיקים ונושאים, במשרדנו משקיעים ומתרכזים רק בתביעות בתחום נזקי הגוף.

לא מייצגים חברות ביטוח

קיימת חשיבות עליונה לכך שמשרד עורכי דין, המייצג נפגעי תאונות דרכים, ידאג אך ורק לאינטרסים של הנפגעים אותם הוא מייצג. כאשר נפגעי תאונות דרכים, מיוצגים ע"י משרד עורכי דין, העוסק במקביל גם בייצוג חברות ביטוח, עולה החשש שמא יעמוד אותו עורך דין במצב של ניגוד אינטרסים, היות ויהיה עליו להגן גם על האינטרסים של הנפגע וגם על האינטרסים של חברת הביטוח – מצב אסור ובלתי אפשרי.
חשוב לזכור – בצד השני, אשר אמור לפצות את הנפגע (חברת הביטוח וכד'), מטפלים בתביעה אנשי מקצוע, עורכי דין ומסלקי תביעות בעלי ניסיון עשיר בתחום, אשר יודעים היטב כיצד לנהל את התיק בצורה הטובה ביותר מבחינתם. לאדם מן הישוב, מוכשר ככל שיהיה, אשר אינו בעל ניסיון וידע משפטי בתחום זה, אין כמעט סיכוי להתמודד בעצמו בהצלחה, מול הגורמים המטפלים בתביעה במסגרת חברת הביטוח, המוסד לביטוח לאומי (כאשר מדובר בתאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה), או משרד הביטחון (כאשר מדובר בתאונת דרכים שקרתה במסגרת השירות הצבאי). לכן, מומלץ לכל נפגע תאונת דרכים, לקבל יצוג משפטי מעורך דין, העוסק ומתמחה בתחום ספציפי זה.
נפגעת בעקבות תאונת דרכים?
פנה למשרדנו עוד היום לקבלת יעוץ ראשוני ללא התחייבות!
מאמרים נוספים אודות תאונות דרכים, אשר עשויים לעניין אותך:
  • המדריך המלא לנפגעי תאונות דרכים – כל מה שצריך לדעת מי שנפגע בעקבות תאונת דרכים על אופן ההתנהלות לאחר התאונה. טיפים חשובים אודות איך להכין את תיק התביעה מול חברת הביטוח לאחר הפגיעה. מה חשוב לעשות וממה יש להמנע.
  • מה עושים אחרי תאונת רכבת – פגיעות גוף בעקבות תאונות רכבת הינן בדרך כלל פגישעות קשות ביותר. מאחר ומדובר בתאונות נדירות יחסית, חשוב לדעת היטב מה יש לעשות לאחר פגיעה בתאונת רכבת וכיצד יש לנהוג על מנת להבטיח קבלת פיצויים מקסימאליים.
  • תאונת דרכים עם אופנוע – תאונות דרכים בהן מעורבים אופנועים הינן במקרים רבים תאונות דרכים קטלניות. חשוב לדעת איך על נפגעי תאונות אופנוע להתנהג לאחר פגיעה בתאונה על מנת להגדיל את סיכויי הצלחת התביעה לקבלת הפיצוי הגבוה ביותר.
  • תאונת טרקטורון – תאונות דרכים לכל דבר. נפגעי תאונות טרקטורונים סובלים מפגיעות קשות ביותר ומקרים רבים של תאונות דרכים בהן מעורב טרקטורון מסתיימים במוות מיותר. לאחר פגיעה בתאונת טרקטורון, חשוב מאד לקבל את הייעוץ המקצועי מעורך דין מומחה לייצוג נפגעי תאונות דרכים, שכן זו הדרך היחידה להבטיח את קבלת הפיצויים המקסימליים מחברות הביטוח.
  • פגע וברח – מדובר במקרים בהם לאחר תאונת דרכים, הרכב הפוגע נעלם ולא ניתן לאתר את פרטי חברת הביטוח הרלוונטית. מה עושים במקרים שכאלה? את מי אפשר לתבוע? איך מקבלים פיצויים וכיצד מנהלים את התיק בצורה הטובה ביותר? כל הפרטים במאמר זה. מומלץ ביותר לקריאה לכל מי שעבר תאונת דרכים שכזו ומעוניין לדעת מהן זכויותיו.
  • תאונת דרכים – התיישנות – נפגעת לפני מספר שנים בעקבות תאונת דרכים ועדיין לא תבעת מחברת הביטוח את פיצויים? ייתכן מאד ועדיין לא מאוחר מידיי לקבל את הפיצויים המגיעים לך. מתי תתישן תביעה לקבלת פיצויים בגין נזקי גוף שנגרמו בעקבות תאונת דרכים? התשובה לשאלה זו יכולה לעיתים להיות מורכבת ולהשתנות ממקרה למקרה. במאמר זה נסקור את מועדי התיישנות תביעות ביטוח בעקבות פגיעה בתאונת דרכים ונפרט אודות תקופות ההתיישנות השכיחות ביותר.
  • תשובות לשאלות נפוצות בנושא תאונות דרכים – כל מה שרצית לדעת על תביעות ביטוח בעקבות פגיעה בתאונת דרכים. ריכזנו עבורכם את כל התשובות במקום אחד.
Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.