חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

תאונת טרקטורון – כך תקבל את הפיצוי המקסימלי

תאונת טרקטורון – תאונת דרכים

טרקטורון הינו כלי רכב לכל דבר אשר ייחודי למעשה הינו יכולתו לנוע כמעט בכל תנאי דרך לרבות כבישים ושטחים הדרושים יכולת עבירות גבוה ביותר. היותו של טרקטורון קטן מיימדים יחסית, מעניקה לו יתרון מול כלי רכב אחרים אשר יכולים לנוע מחוץ לכבישי האספלט כגון ג'יפים למיניהם, ולכן הטרקטורון נחשב בענייני רבים לכלי הרכב האולטימטיבי לנסיעת שטח ותנאי עבירות קשים.

רישיון לנהוג בטרקטורון

על מנת לנהוג בטרקטורון בישראל יש חובה להחזיק ברישיון נהיגה רגיל מדרגה 02 ומעלה או לחילופין, רישיון נהיגה ייעודי על טרקטור, אשר נחשב לרישיון נהיגה נמוך בדרגתו. כיום, גיל המינימום הנדרש לצורך הוצאת רישיון נהיגה על טרקטורון הינו גיל 17 בלבד, מה שהופך את הטרקטורון לכלי הרכב הראשון של רבים בני הנוער בישראל. רבים מן ההורים אשר קונים לילדיהם טרקטורון ככלי רכב ראשון, עושים זאת כהעדפה על פני קניית אופנוע שכן במחשבה ראשונה ניתן לשער שטרקטורון הינו רכב בטיחותי יותר מאופנוע מעצם היותו בעל 4 גלגלים, אולם לא כך הדבר.
השילוב של כלי רכב בעל כוח כה רב ויכולת נסיעה מחוץ לכבישי האספלט, עם העובדה שרבים מן הרוכבים עליו הינם בני נוער ללא כל ניסיון נהיגה קודם שהוא ולבטח שלא ניסיון נהיגת שטח, עלול להיות במקרים רבים קטלני ביותר. ברבות מאד מתאונות הטרקטורונים מעורבים בני נוער שהינם נהגים חדשים ובלתי מיומנים בנהיגה בכלל ונהיגת שטח בפרט.

הייצוג המשפטי של משרדנו בתיקי תאונות טרקטורון

משרד עורכי דין בכר עוסק בייצוג נפגעי תאונות טרקטורון ולמרבה הצער ברוב המקרים מדובר בתאונות אשר גרמו לנזקי גוף כבדים ביותר לאלו שהיו מעורבים בהן. בעמוד זה תוכלו לקרוא על מקרים של תאונות טרקטורון אשר טופלו ו/או מטופלים כיום במשרד עורכי דין בכר.

תאונת טרקטורון – חבלת ראש קשה

בחור צעיר אשר נהג על טרקטורון שבבעלותו, התהפך תוך כדי נסיעה. כתוצאה מן ההתהפכות, נפגע הנהג בצורה קשה ביותר בכל חלקי גופו ובין היתר נגרמו לו חבלת ראש חמורה, ריסוק עצמות הפנים (אף וארובת העין), נשברה ידו השמאלית, נפגע עמוד השדרה לכל אורכו.
בעקבות התאונה טופל הנהג משך תקופה ארוכה במסגרת בתי החולים השונים והיה עליו לעבור סדרת טיפולי שיקום ופיזיוטרפיה ארוכה.
מאחר וטרקטורון הינו רכב מנועי לכל דבר, הרי שהתאונה הינה תאונת דרכים כהגדרתה בחוק. לפיכך, פנה הנהג הנפגע למשרדנו לצורך ייצוג בהגשת תביעה נגד חברת הביטוח אשר ביטחה את הטרקטורון שעמו התהפך, בפוליסת ביטוח חובה. בימים אלו מנהל משרד עורכי דין בכר את התביעה לקבלת הפיצויים מול חברת הביטוח. כמו כן, לאור העובדה שמדובר היה בנפגע אשר בעת התאונה היה חייל בשירות סדיר, יש באפשרותו להגיש תביעה לקביעת דרגת נכות במסגרת משרד הביטחון – קצין התגמולים.
לבירור והערכת תביעתך ללא התחייבות, צור קשר עם משרדנו.
לפרטים נוספים אודות תאונות דרכים:
תאונות דרכים כל מה שרציתם לדעת על הליך התביעה וקבלת פיצויים לאחר פגיעה בתאונת דרכים. מאמר מומלץ לכל מי שנפגע בעקבות תאונת דרכים ועומד בפני הגשת תביעה נגד חברת הביטוח.
– המלצותינו לגבי מה עושים לאחר תאונות טרקטורוןהמדריך המלא לנפגעי תאונות דרכים לרבות כאלה שנפגעו בעקבות תאונת טרקטורון. צעד אחר צעד, שלב אחר שלב, החל מהרגע הראשון לאחר התאונה ועד לסיום ניהול התביעה וקבלת הפיצוי.
תאונת רכבת – כדאי לדעת ! בשנים האחרונות היינו עדים למספר תאונות רכבת קשות ביותר אשר גבו קורבנות רבים והותירו מאות פצועים בגוף ובנפש. במאמר זה תוכלו לקרוא כיצד מומלץ לנהוג לאחר פגיעה בתאונת רכבת, על מנת למקסם את סיכויי הצלחת התביעה מול חברת הביטוח.
תאונת אופנוע – כדאי לדעת ! אחת מסוגי התאונות הנפוצות ביותר הינה תאונת דרכים בה מעורב אופנוע או רכב דו גלגלי מנועי אחר. בעמוד זה תוכלו לקרוא המלצותנו לגבי הצעדים שיש לנקוט לאחר פגיעה בתאונת אופנוע. מאמר מומלץ לכל מי שחושב לתבוע פיצויים מחברת הביטוח בגין נזקי גוף.
תאונות מלגזה סוג נוסף של תאונות דרכים אשר קורות בדרך כלל במסגרת עבודה במפעלים גדולים (ולכן נחשבות תאונות אלה גם כתאונות עבודה בדרך כלל). במאמר זה תוכלו לקרוא אודות המלצות משרדנו כיצד יש לנהוג לאחר פציעה בתאונות מסוג זה.
Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.