חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

כתב הגנה בתיקי רשלנות רפואית

חשיבות הגשת כתב הגנה בגין רשלנות רפואית

מה עושה נותן שירותים רפואיים, אשר נתבע בעקבות רשלנות רפואית?

ישנם הרבה נותני שירותים שנחשבים רפואיים ואשר אינם מבוטחים בפוליסת ביטוח רשלנות. כך לדוגמא בתי אבות, מכוני קוסמטיקה רפואית, מכוני קעקועים, מכוני הסרת שיער בלייזר וכו'.

במקרים שכאלה, בהם נגרם נזק למטופל, בעקבות טענת רשלנות רפואית כנגד נותן השירות, מוגשת תביעה על ידי הנפגע, לקבלת פיצוי מתאים ועל כן נדרש נותן השירות הרפואי להגיש כתב הגנה ולמעשה לנהל את ההליך המשפטי בצורה הטובה ביותר מבחינתו, במטרה לגרום לדחיית התביעה לגמרי (ע"י הוכחה שלא מדובר ברשלנות רפואית) או לכל הפחות להביא לצמצום הנזק מבחינתו (כלומר תשלום פיצוי נמוך ככל האפשר בנסיבות העניין).

טענות שכיחות בכתב הגנה בתיקי רשלנות רפואית

ישנן מספר דרכים להביא להצלחה של הגנה בתיקי רשלנות רפואית, על מנת לצמצם את הנזק הכספי שנגרם לנתבע. למשל, הוכחה שהטיפול שניתן הוא בגבולות הרפואה הסבירה, או שאין קשר סיבתי בין הרשלנות הרפואית הנטענת ובין הנזק, או שלנפגע יש עבר רפואי קודם אשר אינו קשור לרשלנות הרפואית הנטענת, או שהנזקים שנגרמו לנתבע אינם תוצאה של הרשלנות הרפואית הנטענת וכו'.
מי שנתבע בגין רשלנות רפואית, מומלץ שיגיש בהקדם האפשרי לאחר קבלת התביעה, כתב הגנה מפורט, שכן בהיעדר כתב הגנה, יכול שיינתן כנגדו פסק דין המקבל את כתב התביעה ככתבו וכלשונו, לרבות הסכומים המפורטים בו.

הגנה במקרים שבהם לרופא אין ביטוח

משרד עורכי דין תומר בכר מספק שירותי הגנה לנתבעים אשר אינם מבוטחים בפוליסות ביטוח רשלנות רפואית, ודואג לזכויותיהם כנתבעים בתיקי רשלנות רפואית.

חשוב להדגיש, משרד עורכי דין בכר אינו מייצג חברות ביטוח, אלא רק גופים עסקיים אשר אינם מבוטחים בחברות ביטוח בפוליסה המכסה נזקים בגין רשלנות רפואית.

הגנה לרופאים נתבעים

הייצוג המשפטי שניתן ע"י משרד עורכי דין בכר, לנתבעים בתביעות רשלנות רפואית, מקיף למעשה את מלוא הטיפול בתיק, החל מהשלב הראשון של איסוף החומר הרפואי הרלוונטי לצורך הכנת כתב הגנה ועד לניהול כל הדיונים בפני בית המשפט ובמקרים המתאימים ניהול משא ומתן עם התובע בניסיון לסיים את התיק בפשרה אשר תחסוך הוצאות מיותרות לנתבע.

הגישו נגדך תביעה לפיצוי בגין רשלנות רפואית?

יש מה לעשות!

צרו קשר עכשיו עם משרדנו על מנת לקבל ייעוץ משפטי ראשוני ללא כל התחייבות.

Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.