חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

משרד הביטחון – שלבי התביעה בגין פגיעה בתאונה או מחלה

תביעה נגד משרד הביטחון בגין תאונה או מחלה במהלך שירות צבאי

חייל (בשירות סדיר, קבע או מילואים) אשר נפגע בתאונה או חלה במחלה כלשהי במהלך שירותו הצבאי ועקב תנאי שירותו, זכאי להגיש תביעה נגד משרד הביטחון לקבלת פיצוי מתאים. גם את התביעה נגד משרד הביטחון יש להכין בקפידה רבה, בדיוק כשם שמכינים תביעה כנגד חברת ביטוח או כל גוף אחר, שכן טעות קטנה בניסוח הכתוב בטפסי התביעה יכולה לגרום לכך שהתביעה תידחה והנפגע לא יקבל את הפיצוי המגיע לו.

גם בתחום זה, זוכים לקוחות משרד עורכי דין בכר לקבלת טיפול משפטי החל מן השלב הראשון של ניסוח והגשת טופס התביעה ועד לשלב האחרון שבסיומו מתקבל הפיצוי הכספי המגיע לנפגע.

הגשת תביעה למשרד הביטחון

כל הטפסים הנחוצים והמסמכים הרלוונטיים נשלחים באמצעות המשרד ישירות למשרד הביטחון והמשרד מבצע את המעקב אחר כל תיק ותיק לאחר שהתקבל אצל קצין התגמולים. לקוחות משרד עורכי דין בכר מגיעים לבדיקות הוועדות הרפואיות כשהם מוכנים עם כל תוצאות הבדיקות הרלוונטיות, המסמכים הרפואיים וכד'.

ועדה רפואית

יתירה מכך, במסגרת הועדה עצמה מיוצגים לקוחות המשרד על ידי עורך דין אשר נוכח בעת בדיקת הועדה, מעלה את כל הטענות הרלוונטיות ומפנה את רופאי הועדה הרפואית למסמכים המתאימים, כך שללקוח נותר רק לעבור את הבדיקה הפיזית. בצורה זו, עולה באופן משמעותי הסיכוי להצלחת התביעה ולקבלת הפיצוי המקסימלי בגין אותה נכות שנגרמה לחייל בעקבות תאונה או מחלה שנגרמה לו במסגרת השירות הצבאי.

ערעור – ועדה רפואית לערערים

במקרים בהם נופלת טעות בהחלטת הוועדה הרפואית, נערך ומוגש על ידי המשרד ערעור על ההחלטה השגויה. לבדיקה בפני ועדה רפואית עליונה (לערערים) מגיעים הלקוחות גם הפעם כשהם מיוצגים על ידי אחד מעורכי הדין במשרד.

במקרים בהם גם החלטת הוועדה הרפואית העליונה (לערערים) לוקה בטעות משפטית, מנוסח ומוגש על ידי המשרד ערעור לבית המשפט המחוזי והלקוח מיוצג גם לאורך שלב זה.

חשיבות הייצוג המשפטי של עורך דין מומחה בתחום

הייצוג המשפטי שניתן על ידי משרד עורכי דין בכר הינו לאורך כל הדרך, החל מן השלב הראשון ועד לשלב הערעור האחרון. כך, יכול הלקוח להתרכז בקבלת הטיפול הרפואי הנחוץ לו לצורך החלמה מן הפגיעה, ולהימנע מו ההתעסקות עם הבירוקרטיה האינסופית אשר למרבה הצער הינה חלק בלתי נפרד מן התביעה עצמה.

נפגעת במהלך השירות הסדיר בצבא?

חלית במחלה בעקבות תנאי השירות הצבאי במסגרת שירות קבע?

נגרמו לך נזקי גוף בעקבות תאונה במהלך שירות מילואים?

צור קשר עוד היום עם משרד עורכי דין בכר על מנת לשמוע פרטים אודות הפיצוי המגיע לך ממשרד הביטחון.

פגישת יעוץ משפטי ראשונה – ללא התחייבות!

מידע נוסף אודות תביעות במסגרת משרד הביטחון ניתן לקרוא במאמרים הבאים:

עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.