חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

עקרות בגלל רשלנות רפואית

הפכתי עקר בעקבות רשלנות רפואית

רשלנות רפואית קשה של צוות רפואי בבית החולים תל השומר גרמה לנזק גוף קשה ביותר לילד בן 4 (כיום בן 25) אשר בא לידיי ביטוי בהיותו עקר.

נסיבות הרשלנות הרפואית

על פי כתב התביעה שהוגש בעניין זה ע״י משרד עורכי דין בכר לביהמ״ש השלום בתל אביב, התובע, שהיה בעת המקרה ילד בן ארבע, החל לסבול בפתאומיות מכאבים עזים באזור הבטן התחתונה והתלונן על כך בפני הוריו. לאחר שראו שהמצב לא משפתר והכאבים מופיעים גם באזור האשכים של התובע, פנו עימו הוריו לביה״ח תל השומר ושם בחדר המיון לאחר בדיקה קצרה קבע הרופא התורן כי מדובר בכאב שיחלוף מעצמו ואין מה לדאוג. לתובע ניתן סירופ נגד כאבים והוא שוחרר לביתו.
בשלושת הימים שבאו לאחר מכן המשיך התובע לסבול מכאבים עזים באשכים, אשר עם הזמן החמירו והפכו לבלתי נסבלים. לכן המשיך והגיע עם הוריו מידיי יום לבדיקה בביה״ח, אך בכל פעם נערכה לו בדיקה קצרה ושטחית שלאחריה נמסר ע״י הרופאים כי מדובר במצב אשר יחלוף מעצמו וכי אין מה לדאוג מעבר לכך.
כאשר הבין אביו של התובע כי מצבו הרפואי של בנו מדרדר מרגע לרגע, הביא האב את התובע פעם נוספת לחדר המיון של ביה״ח והודיע לצוות הרפואי, כי הוא אינו עוזב את ביה״ח עד אשר מגיע לבדוק את בנו אורולוג מומחה. לבסוף לאחר ויכוחים רבים הסכים הצוות הרפואי לקרוא לאורולוג על מנת שיבדוק את התובע ואולם כאשר ראה האורולוג את מצבו הרפואי של הילד ואת אזור אשכיו, הורה על העברתו באופן בהול ביותר לחדר ניתוח בשל אבחנה של תסביב אשך (סיבוב אשך), מצב הידוע גם בכינויו ״טורשיין״.
התובע עבר ניתוח דחוף בניסיון להציל את אשכיו ואולם לאור הזמן הרב שעבר מאז שהתחיל מצב זה של תסביב אשך / טורשיין, לא הצליחו הרופאים בניתוח ותוצאתו הייתה בסופו של דבר אובדן של שני האשכים אשר נמקו מחוסר זרימת הדם אליהם במשך שעות כה רבות.

חוות הדעת הרפואית קבעה – רשלנות רפואית ברורה

על פי חוות דעתו של רופא מומחה אשר מונה על ידי משרד עורכי דין בכר לבדוק את הנושא, עלה באופן חד משמעי כי מדובר במקרה חמור של רשלנות רפואית מטעם הצוות הרפואי שבדק את התובע בחדר המיון במשך הימים שקדמו לניתוח, ואשר לא איבחן מייד עם פנייתו הראשונה של התובע את מצב החירום הקשה בו היה התובע, למרות הסימנים הברורים שנראו אצלו והעידו על כך שמדובר במצב חמור של טורשיין / תסביב אשך.
אי לכך, ומאחר ונזקיו של התובע כיום הינם בין היתר היותו עקר ולפיכך אי יכולתו להביא ילדים לעולם בדרך הטבע, הגיש התובע באמצעות משרד עורכי דין בכר תביעת פיצויים בעילת רשלנות רפואית, נגד בית החולים תל השומר וצוות הרופאים העובד בו. התביעה מתנהלת בימים אלו בביהמ״ש.
חושד/ת שנפגעת בעקבות רשלנות רפואית? צרו קשר עוד היום עם משרדנו על מנת לברר את זכויותיך לקבלת פיצויים.
 
עורכי דין מייעצים ללא כל התחייבות מצידך !
נושאים נוספים הקשורים למקרי רשלנות רפואית:

מקרים נוספים של רשלנות רפואית המטופלים במשרדנו:

עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.