חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

רשלנות רפואית – הסרת משקפיים בלייזר

רשלנות רפואית בניתוח הסרת משקפיים בלייזר

מי מאיתנו, אשר נאלצים להיעזר במשקפי ראיה יודעים, שלא תמיד נוח להיעזר במשקפיים, ולא תמיד מתחשק להיעזר בעדשות, וכמה היינו רוצים לראות 6/6 מבלי להזדקק לעזרי ראיה?
עם התפתחות הטכנולוגיה, התפתחה גם שיטה לתיקון הראייה ולהסרת משקפיים בלייזר. מחד, העוברים ניתוח הסרת משקפיים בלייזר יכולים לשפר את איכות חייהם מהקצה לקצה. מאידך, מי שנופל קורבן לרשלנות רפואית בהסרת משקפיים בלייזר, עשוי להרוס את איכות חייו עקב פגיעה באיבר כה חיוני.

מה יכול לקרות בעקבות ורשלנות רפואית בניתוח הסרת משקפיים בלייזר?

הסרת משקפיים בלייזר, אשר מהווה הליך ניתוחי לכל דבר ועניין, אינו הליך אשר מתאים לכל אחד ואחד, וקיימים מצבים בהם מומלץ שלא לבצע את הניתוח. למשל, אנשים בעלי קרנית דקה במיוחד או שסובלים ממחלות עיניים כגון קטרקט, קרטוקונוס וגלאוקומה, ועוד. כמובן, שגם בניתוח זה קיים הסיכון לסיבוכים שונים, אשר יכולים להוביל בסופו של דבר, לאובדן ראייה מוחלט בעין המנותחת. הסיבוכים השכיחים יותר בניתוח זה הינם, למשל, יובש בעיניים, רגרסיה של המספר בעין כעבור כמה חודשים או שנים לאחר הניתוח, זיהומים, ירידה בחדות הראיה המיטבית, הפרעה לאיכות הראיה וכיוצ"ב.

איזו חובה חלה על הרופא?

מאחר והסרת משקפיים בלייזר מהווה פרוצדורה שאינה דחופה, ואשר מבוצעת לרב במסגרות פרטיות, מוטלת על הרופא המטפל חובה מוגברת, לספר למטופל אשר חפץ לעבור הסרת משקפיים בלייזר, על כל הסיכונים והסיכויים הכרוכים בניתוח, לרבות הסיכון הנידח ביותר. רופא אשר לא עושה זאת, נחשב כרופא שהתרשל ברשלנות רפואית בהסרת משקפיים בלייזר.
משרד עורכי דין בכר עוסק שנים רבות בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים, לרבות טיפולי הסרת משקפיים בלייזר.
הניסיון והידע הרב שצברו עורכי הדין במשרד, בזכות ניהול תיקי רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים רבים, מעניק להם יתרון משמעותי בניהול תיקים אלו אל מול הגורמים הרשלניים הרלוונטיים ומאפשר להם להעניק ללקוחות המשרד סיכוי גבוה להצליח בתביעותיהם לשם קבלת הפיצוי המקסימאלי, תוך ניהול הסיכון והסיכוי במהלך הטיפול בתיק בצורה שקולה ואחראית.
נפגעתם בביצוע ניתוח להסרת משקפיים בלייזר?
ראייתכם נפגעה כתוצאה מביצוע ניתוח להסרת משקפיים בלייזר?
לפני ביצוע הניתוח לא הוסברו לכם מלוא הסיכויים והסיכונים הכרוכים בביצוע הניתוח?
קיים בלבכם חשש ולו הקל שבקלים, שנפגעתם בעקבות רשלנות רפואית בהסרת משקפיים בלייזר?
צרו קשר עם משרדנו עוד היום על מנת לברר את סיכויי התביעה!
קבעו פגישת ייעוץ ראשונה ללא כל התחייבות מצדכם.
Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.