חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

רשלנות רפואית ניתוח שאיבת שומן

פיצוי לנפגעי רשלנות רפואית בניתוח שאיבת שומן

שאיבת שומן מהווה פרוצדורה ניתוחית מורכבת, אשר לא כל רופא מנתח מיומן מספיק בביצועה. בהתאם לכך, רבים הם המקרים שבהם מתקיימת רשלנות רפואית בניתוח שאיבת שומן.

הסיכונים בניתוח שאיבת שומן

כמו בכל ניתוח, גם בניתוח שאיבת שומן קיימים סיכונים שיש לקחת בחשבון טרם עוברים את הניתוח, כגון:
– תסחיף שומני לריאות: הכוונה לחתיכת שומן קטנה אשר ניתקת ממקומה ונסחפת לריאות, חוסמת את כלי הדם בריאה אליה הגיעה ויוצרת אוטם בריאה. ככל שכמות השומן הנשאבת בניתוח עולה, כך גם עולה הסיכון לסיבוך;
– דלקת ורידים עמוקה: עשויה להתפתח בשל שכיבה ממושכת במהלך ולאחר ניתוח שאיבת השומן, ובשל חוסר תנועה כתוצאה מהשכיבה הממושכת;
– שטפי דם תת עוריים;
– עודפי עור או הידבקויות של העור;
– צורך בתיקון להשלמת התוצאה;
– פיגמנטציה וכתמים על העור;
– בליטות או שקעים בעור עקב שאיבת יתר של שומן או אי שאיבה מספקת, ועקב כך ליצירת חוסר סימטריה בין צידי הגוף;
– חוסר תחושה באזור, בין אם זמנית ובין אם קבועה;
– צלקות קשות ומכוערות.

הסכמה מדעת בניתוח שאיבת שומן

כמובן שלפני ביצוע הניתוח, על הרופא המנתח להזהיר את המטופל מפני סיכונים אלו ואחרים, ולהחתימו על טופס הסכמה מדעת, כי הינו מודע לכל הסיכונים הכרוכים בביצוע הניתוח והוא מוכן לעבור את הניתוח למרות סיכונים אלו. עם זאת, רבים מאלו אשר עוברים את הניתוח אינם מודעים לסיכונים הרבים הגלומים בניתוח, ונופלים קורבן לרשלנות רפואית בשאיבת שומן.

דוגמה לפסיקת בית המשפט בתביעת רשלנות רפואית בניתוח שאיבת שומן

בית המשפט המחוזי בחיפה קיבל תביעת רשלנות רפואית בשאיבת שומן אשר הוגשה על-ידי תובעת, שבהיותה בת 23 ביצעה שני ניתוחים פלסטיים לשאיבת שומן מירכיה ועכוזיה, אשר לא הצליחו וגרמו לה, בין היתר, לנזקים אסתטיים. נפסק, כי הנתבע התרשל בביצוע הניתוחים לשאיבת השומן, וכי נכותה של התובעת נובעת מאותה התרשלות.
בית המשפט שוכנע, כי התובעת, אשר במועד הניתוחים הייתה בחורה צעירה, נרתעה בשל מראה גופה מלקשור קשרים זוגיים עם בני זוג, לרבות הקמת משפחה. בהתאם לכך, ובצירוף הנזק האסתטי שנגרם לה, נפסק לתובעת פיצוי ע"ס 600,000 ₪ בגין כאב וסבל.

הניסיון שלנו בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בניתוח שאיבת שומן

משרד עורכי דין בכר עוסק שנים רבות בייצוג נפגעי רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים, על כל סוגי הניתוחים ולרבות ניתוחים לשאיבת שומן.
הניסיון והידע הרב שצברו עורכי הדין במשרד, בזכות ניהול תיקי רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים רבים, מעניק להם יתרון משמעותי בניהול תיקים אלו אל מול הגורמים הרשלניים הרלוונטיים ומאפשר להם להעניק ללקוחות המשרד סיכוי גבוה להצליח בתביעותיהם לשם קבלת הפיצוי המקסימלי.
נפגעתם בביצוע שאיבת שומן?
חושבים שלפני הניתוח לא הוסברו לכם כראוי מכלול הסיכונים והסיכויים הכרוכים בביצוע הניתוח?
קיים בלבכם חשש ולו הקל שבקלים, שנפגעתם בעקבות רשלנות רפואית בעקבות ניתוח שאיבת שומן?
ייתכן מאד ומגיע לכם פיצוי כספי גבוה!
צרו קשר עם משרדנו עוד היום על מנת לברר את סיכויי התביעה, וקבעו פגישת ייעוץ ראשונה ללא כל התחייבות מצדכם.
Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.