חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

תאונות תלמידים – כך מוכיחים את התביעה לפיצויים

תאונות תלמידים – תביעות פיצויים נגד חברת הביטוח

עם עובדות קשה להתווכח! בעמוד זה תוכלו לקרוא על דוגמאות של תאונות תלמידים – מקרים אמיתיים, אשר טופלו ו/או מטופלים במשרדנו בתקופה האחרונה.

תביעות בעקבות תאונות תלמידים בבית הספר ו/או מחוצה לו

תאונות תלמידים המתרחשות מחוץ לשעות פעילות בית הספר

ילדה ישבה על אדן חלון חדרה בביתה בקומה השנייה כאשר לפתע איבדה שיווי משקל ונפלה מטה על רצפת הבטון שהייתה בחצר הבית. כתוצאה מהנפילה הילדה נפגעה בכל חלקי גופה ובעיקר בראשה, צווארה ועמוד השדרה ולכן פונתה במצב קשה לבית חולים.

לאור מצבה הרפואי הקשה, הייתה הילדה מאושפזת משך תקופה ארוכה בבית החולים ונאלצה לעבור טיפולים רבים שכללו בין השאר גם ניתוחים, בניסיון להקל את מצבה. כעבור זמן מה הועברה הילדה להמשך אשפוז בבית החולים לוינשטיין ולאחר חודשי אשפוז ארוכים שוחררה הילדה לביתה.

לאור פגיעתה הקשה נשארה הילדה בנכות גבוהה לצמיתות והורי הילדה הגישו באמצעות משרדנו תביעה מתאימה לחברת הביטוח אשר בסופו של דבר שילמה את הפיצוי המלא המגיע לילדה, בהתאם לתנאי פוליסת ביטוח תאונות אישיות בה מבוטחים כל תלמידי מדינת ישראל.

תאונות תלמידים המתרחשות במהלך שעות פעילות בית ספר

במהלך שיעור ג'ודו אשר הועבר לתלמידים כחלק משיעור ספורט בביה״ס, נתבקש אחד התלמידים לערוך קרב עם תלמיד אחר, השוקל הרבה יותר ממנו. תוך כדי הקרב, הפיל התלמיד ״הכבד״ את התלמיד ״הרזה״ בעוצמה על הקרקע, תוך כדי כך שידו נחבטה בעוצמה בחלק של הקרקע שאינו מכוסה במזרון.

כתוצאה מכך נפגע התלמיד בידו ובכתפו והועבר לביה״ח, שם הסתבר כי מדובר בשבר של עצם הכתף. התלמיד הגיש תביעה באמצעות משרדנו כנגד חב' הביטוח המבטחת אותו מטעם בית הספר בפוליסת ביטוח תאונות אישיות וקיבל פיצוי כספי מתאים לפגיעתו. בנוסף הוגשה באמצעות משרדנו גם תביעה כנגד בית הספר, והתיק מתנהל בימים אלו בבית המשפט.

תאונה במהלך טיול שנתי

במהלך טיול שנתי של בית ספר, נחבלה בצורה קשה אחת מתלמידות כיתה ו' כאשר נתבקשה על ידי המדריך, לחצות נחל תוך כדי דילוג וקיפוץ על אבנים חלקות ורטובות אשר ממוקמות לאורך הנחל. במהלך הקפיצה מאבן לאבן, החליקה רגלה, היא נפלה ושברה את ידה הימנית.

כיום, למרות שעברו מאז התאונה מספר שנים, עדיין סובלת הילדה מהגבלות בתנועות ואי לכך היא מתקשה מאד בשימוש ביד הפגועה. שלושה אורתופדים (רופאים מומחים בתחום אורטופדיה) ורופא אחד בתחום הפסיכיאטריה קבעו כי בעקבות התאונה נותרה הילדה במצב קשה של נכות לצמיתות.

משרדנו הגיש בשם הילדה תביעה במסגרת פוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמידים. תביעה זו הסתיימה תוך זמן קצר לאחר שחברת הביטוח שילמה לילדה את כל הפיצוי המגיע לה, וכן תביעה נגד בית הספר והחברה שארגנה את הטיול, אשר מתבררת בימים אלו בבית המשפט.

קטיעת אצבע בעקבות טריקת דלת הכיתה

במסגרת הפסקת הצהריים בבית הספר, שיחקו תלמידים בבית הספר במשחק התופסת, כאשר תוך כדי משחק זה, אחד התלמידים נשען עם ידו על משקוף דלת הכיתה, המשקוף אליו מחוברים הצירים של הדלת. מבלי לשים לב, באותה העת תלמיד אחר טרק בחוזקה את דלת הכיתה ועקב כך נקטע חלק מאצבעו של התלמיד אשר נשען על המשקוף.

לאחר התאונה הובהל התלמיד הנפגע לבית החולים במטרה לנסות ולחבר את האצבע הקטועה חזרה בניתוח אך ללא הצלחה.

משרדנו הגיש בשם התלמיד תביעה מתאימה לבית המשפט, הן במסגרת פוליסת תאונות תלמידים – תאונות אישיות, והן במסגרת תביעת רשלנות מול בית הספר וחברת הביטוח שלו. לאחר ניהול מספר ישיבות ודיונים בבית המשפט, לאור הטיעונים שהעלה משרדנו בדבר רשלנותם של צוות המורים והנהלת בית הספר אשר הביאה לקרות התאונה, נאותה חברת הביטוח של בית הספר לשלם לתלמיד את הפיצוי שדרש עבורו משרדנו והתיק סתיים בפשרה.

חברת הביטוח אשר ביטחה את התלמיד בפוליסת ביטוח תלמידים, שילמה את הסכום שתבע משרדנו עבור הילד מיד עם העברת דרישתנו ובהתאם לתנאים הברורים המופיעים בפוליסת הביטוח.

פרטים נוספים:

– דוגמא לנוסח פוליסת ביטוח תלמידים – לחץ כאן.

ילדיכם עברו תאונה בבית הספר או מחוצה לו?

הם מבוטחים 24 שעות ביממה!

פנו אלינו ונסייע לכם בעמידה על זכויותיכם המשפטיות

Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.