חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

ביטוח לאומי – מה באמת קורה שם

איך מתנהל המוסד לביטוח לאומי מול הנפגעים שמגיעים לקבל את המגיע להם בעקבות מחלה או תאונה?

חלית? נפגעת? נולדת עם נכות כלשהי? ילדך סובל מבעיה רפואית קשה? ביטוח לאומי אמור לסייע לנכים להמשיך לחיות בכבוד, בעזרת קצבת נכות שתאפשר להם ולו במעט לממן את הצרכים הרבים אשר להם הם נזקקים מתוקף מצבם הרפואי.
ניתן היה לצפות לכך, שלאחר שכולנו משלמים לביטוח לאומי כספים רבים מידיי חודש במשך כל החיים, בבוא העת, נוכל לקבל את המגיע לנו על פי החוק. אולם כפי שתוכלו לראו בכתבות התחקיר הבאות, במקרים רבים לא כך הדבר.
איך מתנהל המוסד לביטוח לאומי? מה קורה בועדות הרפואיות? האם יש לאדם מן הישוב סיכוי בכלל להתמודד מול הבירוקרטיה האינסופית? כל התשובות לפניכם.
כתבת תחקיר ששודרה בחדשות ערוץ 2 על השירות שמקבלים הפונים לביטוח לאומי ע"י מוקד ביטוח לאומי והעובדים בסניפים

 

כתבת תחקיר ששודרה בחדשות ערוץ 2 על הועדות הרפואיות בביטוח לאומי והאופן שבו הן מתייחסות לאלו שפונים אליהם במסגרת תביעות נכות

הניסיון של משרדנו בייצוג נפגעים מול ביטוח לאומי

 

משרדנו עוסק מזה שנים רבות בייצוג נפגעים מול ביטוח לאומי. אנו רואים את הסיפורים הללו, אשר מגיעים למשרדנו, מידיי יום וברוב המוחלט של המקרים, מצליחים בסופו של דבר לזכות בעבור הנפגע בפיצוי המגיע לו בעקבות המצבו הרפואי.

אם אתם עומדים בפני תביעה במסגרת ביטוח לאומי, בעקבות תאונת עבודה, נכות כללית, ילד נכה, ניידות וכו', צור קשר עם משרדנו וברר את זכויותיך עוד היום.
פגישת ייעוץ ראשונה ללא תשלום או התחייבות מצד הלקוח ותשלום שכר טרחה באחוזים, על בסיס הצלחה בלבד, לאחר שהנפגע קיבל את הפיצוי מהביטוח הלאומי.
Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.