חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

פיצוי בגין נכות מיניסקוס לאחר תאונת עבודה

נכות מיניסקוס תאונת עבודה

27% נכות לצמיתות במסגרת ביטוח לאומי, נקבעו לאדם אשר נפגע בתאונת עבודה.
בעקבות תאונת עבודה זו נגרם לנפגע נזק בלתי הפיך בברך, שבא לידי ביטוי בפגיעה קשה במיניסקוס. הנפגע יוצג ע״י משרד עו״ד בכר במסגרת הועדות הרפואיות במסגרת ביטוח לאומי ולאחר ניהול התיק, לרבות ערעור בפני ועדה רפואית לערערים, נקבעה הנכות הנ״ל, אשר תזכה את הנפגע בקצבת נכות חודשית קבועה לכל חייו.

מהו נזק במיניסקוס?

נזק מיניסקוס הוא פגיעה שכיחה בעקבות תאונת עבודה. מדובר בפגיעה בברך אשר יכולה להיגרם בשל חבלה ישירה לברך או בשל תנועה סיבובית של הברך בניגוד לכיוון הטבעי שלה. במקרים רבים נזק מיניסקוס מחייב מעבר של ניתוח בברך, לצורך תיקונו בצורה שתאפשר לנפגע ללכת עם כמה שפחות הגבלה בתנועות הברך, אולם לא תמיד ניתן לתקן את המצב באמצעות ניתוח מיניסקוס ובמקרים רבים, גם לאחר ניתוח שכזה, נותר הנפגע עם הגבלות בתנועות הברך ולמעשה נכות.

הניסיון המקצועי של משרדנו בטיפול בתביעות בגין תאונות עבודה

משרד עורכי דין בכר מתמחה בייצוג נפגעי תאונות עבודה, בתביעות מול ביטוח לאומי וחברת הביטוח של המעביד כמו גן חברת הביטוח אשר מבטחת לעיתים את העובד בפוליסות ביטוח פרטיות (אבדן כושר עבודה או פוליסת ביטוח תאונות אישיות). הניסיון של עורכי הדין במשרד כולל טיפול באלפי תיקי תאונות עבודה שגרמו לנזקי גוף ונפש, אשר הסתיימו בקבלת הפיצוי המגיע לנפגע לאחר קביעת נכותו האמיתית (גם כאשר נכות זו נקבעה לאחר ערעורים רבים במסגרת ביטוח לאומי ושנים של מאבקים משפטיים).
אם גם אתה או יקיריך, נפגעתם בעקבות תאונת עבודה, צור קשר עם משרדנו עוד היום על מנת לברר את זכויותיך לקבלת פיצוי במסגרת תביעה מול ביטוח לאומי ומול חברות הביטוח השונות.
ייעוץ ראשוני לנפגעי תאונות עבודה ניתן על ידי משרד עורכי דין בכר לא כל התחייבות מצד הנפגע.
Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.