חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

יעוץ משפטי – חשיבותו בתביעות פיצויים בגין נזקי גוף

יעוץ משפטי – חשיבות קבלת ייעוץ משפטי מן הצעד הראשון

חשיבות קבלת יעוץ משפטי של עורכי דין, מומחים בתחום המשפטי הרלוונטי, הינה מכרעת ביותר. במיוחד כאשר בוחנים סיכויים של הצלחת תיק כזה או אחר, ולבטח בתיקי נזיקין כגון רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה וכד'. אין כל ספק, שקבלת ייעוץ משפטי איכותי מן השלב הראשון שבו עולה הצורך בייעוץ שכזה, מעלה בעשרות מונים את הסיכוי להצליח. במילים אחרות, ניתן לקבוע בסבירות גבוהה שככל שחל עיכוב בקבלת יעוץ משפטי איכותי, כך פוחת הסיכוי שייעוץ שכזה אכן יעזור בפתרון הבעיה המשפטית.

5 הסיבות העיקריות לכך שחובה להיות מיוצגים ע"י עו"ד מומחה בתחום

אז למה כדאי לקבל ייעוץ משפטי של עורך דין ולא לנסות ולנהל את התביעה בעצמך? ובכן, ישנן סיבות רבות התומכות בהעדפה לקבלת ייעוץ משפטי, אולם הסיבות העיקריות הינן בין היתר:
  • אדם מן הישוב, ללא השכלה משפטית בתחום הספציפי הנדרש, ברוב המקרים אינו בעל ידע וכישורים מספיקים, היכולים לאפשר לו לנהל הליך משפטי מורכב, ללא קבלת ייעוץ משפטי מעורך דין מומחה.
  • ברוב המקרים הצד השני, שמולו מתנהל ההליך המשפטי, כן דואג לקבל ייעוץ משפטי מתאים מעורך דין מומחה ולכן, בכך בעצם יורד עוד יותר הסיכוי שהצד אשר אינו מקבל יעוץ משפטי, יצליח להתמודד ולנהל את הסוגיות המשפטיות הרלוונטיות בעצמו, מול עורך דין מומחה אשר פועל כאמור מטעם הצד שכנגד.
  • ככל שחל עיכוב בקבלת יעוץ משפטי, כך יורד הסיכוי להצליח בניהול ההליך המשפטי עצמו. ייעוץ משפטי יש לקבל מוקדם ככל האפשר על מנת להימנע מעשיית טעויות במהלך הדרך, אשר ייתכן ויהיה זה קשה או בלתי אפשרי לתקן בהמשך, גם לאחר קבלת יעוץ משפטי וייצוג משפטי מתאים.
  • החיסכון הכספי שבצד אי קבלת יעוץ משפטי אינו משתלם שכן בסופו של דבר, ברוב רובם של המקרים, קבלת ייעוץ משפטי תביא לכך שעלותו תשתלם ותוחזר על ידי תוצאות הזכייה במערכה המשפטית.
  • קבלת ייעוץ משפטי איכותי מאת עורך דין, מביאה לשקט נפשי ומורידה את הצורך בהתעסקות של הצד המיוצג עם ההליך המשפטי, ובכך מפנה לו זמן רב יותר, לעסוק בעיסוקיו הרגילים במסגרת משפחתו, ביתו ומקום עבודתו.
אי לכך, מומלץ מאד לכל מי שמצוי לפני הליך משפטי כלשהו או במהלכו, לקבל יעוץ משפטי מתאים מאת עורכי דין העוסקים בתחום הרלוונטי.
מצוי/ה לפני הליך משפטי? זקוק/ה לקבלת יעוץ משפטי?
פנה/י אלינו – פגישה ראשונה במשרד עורכי דין בכר הינה ללא תשלום!
Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.