חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

סוגי התביעות לפיצויים המטופלות במשרד עורכי דין תומר בכר

חלק מהמקרים שטופלו ו/או מטופלים במשרדנו בתקופה האחרונה

בדפים אלו תוכלו לקרוא על חלק קטן מן המקרים אשר טופלו או מטופלים כעת במשרדנו. על מנת לשמור על פרטיותם של לקוחותינו, הדוגמאות המובאות כאן הינן ללא ציון שם הנפגעים וסכומי הפיצויים אשר קיבלו במסגרת תביעותיהם.

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית – בעשור האחרון עולה מודעותו של ציבור החולים והמטופלים לזכויותו לקבלת טיפול רפואי איכותי. במקרים בהם החולה סובל מנזק רפואי כלשהו כתוצאה מטיפול רפואי לקוי, כדאי לברר את הנושא באמצעות עורך דין העוסק בתחום ספציפי זה, שכן ייתכן בהחלט שמדובר במקרה של רשלנות רפואית וככזה, הינו מהווה עילת תביעה בנזיקין. יש לזכור כי רשלנות רפואית הינו תחום משפטי אשר מצריך ניסיון וידע רב מצד עורך הדין המייצג את הנפגעים, שכן מדובר בדרך כלל בתביעות מסובכות ביותר להוכחה. בעמוד זה ובעמודים נוספים באתר, תוכלו לקרוא על דוגמאות של תביעות פיצויים בגין רשלנות רפואית המטופלות במשרדנו בתקופה האחרונה.

תאונות עבודה

תאונות עבודה – מאות אלפי תאונות עבודה מתרחשות מידי שנה בישראל. חלק גדול מהן מותיר את הנפגעים בנכות רפואית או נפשית גבוהה לצמיתות. את הפיצוי בגין הנכויות הללו ניתן לקבל הן מן המוסד לביטוח לאומי והן מחברת הביטוח של המעביד, במקרים שבהם תאונת העבודה נגרמה עקב רשלנותו של המעביד. בעמוד זה תוכלו לקרוא על דוגמאות של תביעות בגין תאונות עבודה נפוצות אשר מטופלים על ידי משרדנו.

מחלות מקצוע

מחלות מקצוע תנאי עבודה מסוימים עלולים לגרום להתפתחותן של מחלות. החוק מגדיר את מחלות אלה מחלות מקצוע. בעמוד זה ניתן לקרוא על מספר תביעות שהוגשו על ידי משרדנו במסגרת ביטוח לאומי בגין מחלות מקצוע. חשוב לדעת בעניין זה כי רק מחלה אשר הוגדרה במסגרת החוק מפורשות כמחלת מקצוע, יכולה להיות מוכרת על ידי המוסד לביטוח לאומי. פגיעות אשר אינן נופלות בגדר מחלת מקצוע או תאונת עבודה, יכולות להיות מוכרות על ידי ביטוח לאומי כקשורות לעבודה, רק אם ניתן יהיה להוכיח כי נסיבותיה תואמות את הגדרות תורת המיקרוטראומה.

תאונות דרכים

תאונות דרכים – ללא ספק אחת מן הפגיעות הנפוצות ביותר בעולם הינן בעקבות תאונת דרכים. מבחינת סטטיסטית, כמעט כל אחד מאיתנו יהיה מעורב בתאונת דרכים במהלך החיים, אם כנוסע ואם כהולך רגל. בעמוד זה ובעמודים נוספים באתר תוכלו לקרוא אודות דוגמאות של תיקי תאונות דרכים אשר טופלו ו/או מטופלים במשרדנו בתקופה האחרונה.

תאונות תלמידים

תאונות תלמידים – ילדים הלומדים בבתי ספר ובגני חובה בישראל, מבוטחים בפוליסת ביטוח תאונות אישיות, משך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בכל מקום בעולם. על פי תנאי הפוליסה, תלמיד שהיה בחופשת מחלה ממושכת ו/או נותר עם נכות צמיתה בעקבות תאונה (למעט התאונות המוחרגות בפוליסה), זכאי לקבלת הפיצוי הכספי המפורט בפוליסת הביטוח. בעמוד זה תוכלו לקרוא על מספר דוגמאות של תביעות אשר טופלו ו/או מטופלות במשרדנו בתקופה האחרונה.

המוסד לביטוח לאומי

תביעות נגד ביטוח לאומי – משרדנו עוסק בייצוג תובעים בהליכים מול המוסד לביטוח לאומי. עיקר התביעות המטופלות במשרדנו הינן בגין תאונות עבודה, נכות כללית, נפגעי גזזת, חולי פוליו וניידות. בעמוד זה תוכלו לקרוא על קצה המזלג אודות מספר תביעות שכאלה המטופלות על ידי משרדנו.

משרד הביטחון – אגף השיקום

תביעות נגד משרד הביטחון – חיילים בשירות חובה, קבע ומילואים, סוהרים בשב״ס, עובדי שב״כ ושוטרים, אשר נפגעו במהלך וכתוצאה מתנאי שירותם, בתאונה או ממחלה כלשהי, זכאים לקבלת פיצוי על נזקיהם ממשרד הביטחון. גובה הפיצוי הינו לפי גובה הנכות אשר נקבעת לנפגע על ידי ועדה רפואית, אולם ניהול התיק הינו ברוב המקרים מסובך ומסורבל עד מאד. בעמוד זה תוכלו לקרוא על מספר תביעות בהם ייצג משרדנו תובעים במסגרת תביעותיהם נגד משרד הביטחון.

איבה

נפגעי פעולות איבה (טרור) – למרבה הצער בעשור האחרון ידענו מאות פיגועים בהם נפצעו אלפי אנשים ונהרגו מאות. פיגועי ירי, מחבלים מתאבדים, מטעני חבלה, קסאמים, קטיושות ועוד. על פי החוק, כל מי שנפגע בעקבות פעולת איבה, בגופו או בנפשו, זכאי לקבל פיצוי בהתאם לשיעור הנכות שתקבע לו על ידי ועדה רפואית. בעמוד זה תוכלו לקרוא על כמה דוגמאות של תביעות המנוהלות על ידי משרדנו בגין פגיעות בפעולות איבה.

נזיקין

תביעות בגין תאונות אחרות – נפילות ברחוב, תאונות דרכים ללא ביטוח חובה בתוקף ועוד סוגים רבים של תביעות שונות, אשר הותירו נזקי גוף ונפש, מהוות עילת תביעה לפיצויים. על מנת להצליח בתביעת פיצויים שכזו, יש צורך להוכיח כי המזיק גרם לתאונה ברשלנותו וכי אלמלא אותה רשלנות מצידו, לא הייתה מתרחשת התאונה מלכתחילה. בעמוד זה תוכלו לקרוא על מספר תיקים המטופלים ו/או שטופלו במשרדנו, הנוגעים לתביעות נזיקין שכאלו.

תקיפת בעלי חיים

תקיפת בעלי חיים – נשיכת כלב – מי שנפגע בעקבות תקיפת בעל חיים, זכאי לקבל פיצוי על נזקיו מבעלי החיה שתקפה. אחת מן הפציעות השכיחות ביותר מסוג זה, הינה בעקבות נשיכת כלב ובעמוד זה, תוכלו לקרוא אודות מקרים בהם יצג משרדנו נפגעי תקיפת בעלי חיים, בתביעותיהם לקבלת פיצוי מבעלי החיה שגרמה לנזקיהם.

נפגעת בעקבות רשלנות רפואית?

עברת תאונת דרכים ונפגעת כתוצאה מכך?

נגרם לך נזק בגין תאונת עבודה?

צור קשר עוד היום למשרדנו על מנת לשמוע על הזכויות המגיעות לך לקבלת פיצוי כספי.

פגישת ייעוץ משפטי ראשונה – ללא התחייבות!

Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.