חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

ניהול סיכונים למרפאות ורופאים

הקמת מחלקת ניהול סיכונים במרפאות פרטיות

בעשור האחרון המודעות לנושא הרשלנות הרפואית בישראל ובעולם עלה באופן משמעותי. חשיפה של כלל ציבור המטופלים, למידע באינטרנט, הביאה לעלייה חדה בכמות התביעות המוגשות כנגד רופאים, במקרים שבהם התרחשה רשלנות רפואית, אשר גרמה לנזק למטופל.

חלק גדול מהתביעות, מוגשות בין היתר בשל כשלים כאלה ואחרים ברמת המרפאה עצמה, ולאו דווקא בשל כישלון בפרוצדורה הרפואית. כך למשל, מקרים רבים של חוסר קבלת הסכמה מדעת, בגין החתמת הפציינט על טופס הסכמה שאינו מנוסח טוב, אי מתן הסברים מתאימים או חוסר תיעוד נכון ומלא של ההסברים שניתנו לפציינט, טרם הפרוצדורה הרפואית, הביאו להגשת אלפי תביעות לפיצויים.

צמצום הסיכון של תביעות רשלנות רפואית

משרדנו מספק שירות משפטי חיוני למרפאות בכל תחומי הרפואה, במסגרתו מקבלים הרופאים למעשה מחלקת ניהול סיכונים פנים מרפאתית, על מנת לצמצם באופן משמעותי את הסיכון בכל הקשור להתנהלות לא נכונה, אשר עלולה לגרור אחריה תביעות בגין רשלנות רפואית.

איך אנחנו מצמצמים את הסיכון לתביעות רשלנות רפואית?

השירות של משרדנו, כולל בין היתר:

  1. מעבר על כל הטפסים (טופסי הסכמה וכו') והמסמכים (הסכמי התקשרות וכו') של המרפאה והתאמתם לרמה המשפטית הגבוהה ביותר, תוך ניסוחם מחדש במידת הצורך, כך שיעמדו בסטנדרטים הגבוהים המצופים כיום ממרפאות ע"י בתי המשפט בישראל.
  2. מעבר על כל אמצעי הפרסום של המרפאה והתאמתם לדרישות החוק והפסיקה.
  3. התאמת אתר האינטרנט של המרפאה לדרישות החוק והפסיקה, לרבות ניסוח תקנון שימוש.
  4. מעקב אחר תהליכים העבודה של הצוות במרפאה ומתן דגשים במידת הצורך, לגבי תקינות ההתנהלות מול הפציינט, מתחילת העבודה מולו ועד סופה.
  5. העברת הרצאה לכל צוות המרפאה על התנהלות נכונה המצמצמת משמעותית את הסיכון לקרות מקרה רשלנות רפואית, תוך מתן דגשים והסברים על נושאים חשובים בתחום.
  6. ליווי שותף לכל צוות המרפאה, בנוגע להתמודדות מול מקרים ספציפיים העלולים להתפתח לתביעה בגין רשלנות רפואית.
  7. ניהול תלונות ואיומי תביעה מצד פציינטים כאשר משרדנו משמש בעצם כיועץ המשפטי של המרפאה וכל ההתנהלות מול הפציינט עוברת מן המרפאה אלינו.
  8. מענה לכל שאלה של צוות המרפאה, בנוגע להתנהלות נכונה.

מרפאות אשר מקבלות כבר את השירות המשפטי של ניהול סיכונים, מציגות מצוינות ניהולית ורפואית מול הפציינטים ומצמצמות באופן משמעותי את הסיכוי לכך שתוגש כנגד הרופאים העובדים בה, תביעה בגין רשלנות רפואית.

איך גם אתם יכולים לצמצם משמעותית תביעות רשלנות רפואית?

אם גם אתם מעוניינים להצטרף לרשימת המרפאות שכבר מקבלות כיום יעוץ משפטי שוטף באמצעות מערך ניהול סיכונים משפטיים, ולהצעיד את מרפאתכם קדימה תוך צמצום הסיכוי לתביעות בתחום הרשלנות הרפואית, צרו קשר עוד היום עם משרדנו, ושמעו עוד פרטים על השירות.

עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.