חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

רשלנות רפואית – רפואת משפחה / רופא משפחה

רשלנות רפואית – תביעת פיצויים כנגד רופא משפחה

אדם חש בכאבים עזים בחזה ולכן פנה אל רופא משפחה מטעם קופת חולים. הרופא, לאחר ששמע את תלונות החולה, הסיק כי המדובר בהתקררות והורה לחולה לקחת כדורי אקמול לשיכוך הכאבים. מספר ימים לאחר מכן, מאחר והכאבים החמירו והתפשטו לאזור הגב והכתפיים, פנה החולה שוב לרופא קופת חולים והסביר לו כי חלה החמרה רצינית במצבו. הרופא עמד על דעתו כי המדובר ככל הנראה בהתקררות קשה והורה לחולה למרוח על הגב והכתפיים משחת וולטרן בנוסף לנטילת כדורי האקמול.

למרות פניות חוזרות לרופא המשפחה לא נערכו הבדיקות המתאימות

גם צורת טיפול זו לא הטיבה את מצבו של החולה ולאחר מספר ימים נוספים התדרדר מצבו כל כך עד שחש בחולשה כללית ובמצב של כמעט עילפון. בשלב זה פנה החולה בשלישית לרופא המשפחה הנ"ל, אשר רק הפעם ערך לחולה בדיקת א.ק.ג., שתוצאותיה הראו כי החולה סובל מאוטם בשריר הלב. למרות מצבו הרפואי הקשה של החולה, הרופא לא דאג לפנותו לבית החולים מייד בעזרת אמבולנס, אלא צייד אותו בהפניה לחדר מיון והורה לו להגיע לשם לקבלת טיפול בכוחות עצמו.

הנזק בעקבות הרשלנות הרפואית של רופא המשפחה

בקושי רב הגיע החולה לחדר מיון בבית החולים ושם לאור מצבו הקשה נאלץ להתאשפז למשך מספר ימים ובשלב מאוחר יותר לעבור מספר צינתורים ואפילו ניתוח מעקפים. החולה הגיש באמצעות משרדנו תביעת פיצויים כנגד רופא המשפחה וקופת החולים בגין רשלנות רפואית.

הפיצוי ששולם לתובע בעקבות התביעה שהוגשה ע"י משרדנו

במהלך המשפט הביעו המומחים הרפואיים את דעתם כי החולה נשאר במצב של נכות גבוהה לצמיתות, כתוצאה של רשלנות רפואית מצדו של רופא המשפחה. אי לכך, קבע בית המשפט המחוזי בחיפה בפסק דינו כי אכן מדובר במקרה של רשלנות רפואית; על פי בית המשפט המחוזי בחיפה, רופא המשפחה הנ"ל התרשל במתן הטיפול הרפואי לחולה, וחייב אותו לשלם לחולה פיצוי כספי הולם בהתאם.

רשלנות רפואית היא עילת תביעה – פנה אלינו ונסייע לך

רשלנות רפואית – מאמרים ומידע נוסף

רשלנות רפואית – מדריך מהיר

רשלנות רפואית בלידה: התיישנות תביעה

איך ניתן לדעת שילדך נפגע – רשלנות רפואית במהלך לידה

רשלנות רפואית – פיצויים מירביים על תביעה בגין נזקי גוף

Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.