חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

הצלחות המשרד בנושא: רשלנות רפואית

הצלחות המשרד בתחום רשלנות רפואית שהמשרד ייצג

תביעת פיצויים בסך 3,500,000 ש"ח – בעקבות רשלנות רפואית נותרתי עיוורת – נכה 100% לצמיתות

נותרתי עיוורת ונכה בשיעור 100% לצמיתות בעקבות רשלנות רפואית של ביה"ח

כך טוענת אישה כבת 50, במסגרת תביעת רשלנות רפואית בסך למעלה מ-3,500,000 ש"ח, אשר הוגשה לבית המשפט המחוזי באמצעות משרד עורכי דין בכר. על פי חוות הדעת הרפואית שצורפה לכתב התביעה, קובע מומחה מטעם התובעת, כי הצוות הרפואי בבית החולים פעל בניגוד לנורמה הרפואית המקובלת במקרים מסוג זה וכתוצאה מכך, נגרם לאישה נזק מוחי בלתי הפיך, אשר גורם לה לבעיות קוגניטיביות קשות ועיוורון. בעקבות מצבה הרפואי הקשה, האישה אינה מסוגלת לשוב לעבודה והיא נזקקת לעזרה במשך כל שעות היממה.

תביעה בסך 3,000,000 ש"ח בעקבות רשלנות רפואית – נותרתי נכה בכיסא גלגלים ובמצב סיעודי

הגעתי לבית החולים הולך על שתי רגליים ויצאתי כשאני בכסא גלגלים ובמצב סיעודי

כך עולה מכתב התביעה, לפיצוי בסך של למעלה מ-3,000,000 ₪, אשר הוגש על ידי משרד עורכי דין בכר לבית המשפט המחוזי בתל אביב. לטענת התובע, אשר מגובה בחוות דעת רפואית של רופא מומחה בכיר בתחום הנוירוכירורגיה, בעקבות רשלנות רפואית בניתוח שעבר בעמוד השדרה, הפך לאדם השרוי במצב סיעודי לחלוטין, מרותק לכסא גלגלים וזקוק לעזרה שוטפת של מטפל צמוד.

 

 

תביעת רשלנות רפואית בסך של למעלה מ-2,500,000 ש"ח בגין איחור באבחון מום קשה בלב העובר

איחור באבחון מום קשה בלב העובר – תביעת רשלנות רפואית בסך למעלה מ-2,500,000 ₪ 

הוריה של תינוקת אשר נפטרה בגיל 6 חודשים בגין מום קשה בלב הנקרא AV-CANAL פנו בתביעה לבית המשפט המחוזי, בעילה של הולדה בעוולה. על פי כתב התביעה, אשר הוגש על ידי עורך דין תומר בכר וחוות הדעת הרפואית המצורפת אליו, הרופא אשר ערך את מעקב ההיריון נהג ברשלנות כאשר לא איבחן את המום הקשה ממנה סבלה התינוקת ולא התריע בפני ההורים על חומרת מצבה וסיכוייה הקלושים לחיות.

 

פיצוי בסך של למעלה מ-6,000,000 ש"ח ישולם לילד נפגע שיתוק מוחין

 

פיצוי בסך של למעלה מ-6,000,000 ₪ ישולם לילד שנולד עם שיתוק מוחין בעקבות רשלנות רפואית בלידה – את התביעה לפיצויים הגישו הוריו של הילד לבית המשפט המחוזי בחיפה, באמצעות עורך דין תומר בכר המייצג את המשפחה. במסגרת התביעה, הנתמכת בחוות דעת רפואיות של מיטב הרופאים בארץ, נטען כי מצבו הרפואי של הילד, כלומר שיתוק מוחין קשר ממנו הוא סובל, נגרם אך ורק בעקבות רשלנות רפואית מצד רופאי בית החולים בו נולד.

למעלה מ-6,000,000 ש"ח פיצויים לנפגע שיתוק מוחין בעקבות רשלנות רפואית

נפגע שיתוק מוחין יקבל למעלה מ-6,000,000 ש"ח פיצויים בעקבות רשלנות רפואית

פיצוי בסך של למעלה מ-6,000,000 ₪ ישולם לילד שנולד עם שיתוק מוחין בעקבות רשלנות רפואית בלידה. כך נקבע במסגרת הסדר פשרה אליו הגיעו התובעים, הוריו של הילד ובית החולים שבו נולד.
עורך דין תומר בכר בראיון בעניין הצלחת תביעה לקבלת פיצויים בסך מיליוני שקלים בגין שיתוק מוחין שנגרם בעקבות רשלנות רפואית בלידה

פרטי התביעה

את התביעה לפיצויים הגישו הוריו של הילד לבית המשפט המחוזי בחיפה, באמצעות עורך דין תומר בכר המייצג את המשפחה. במסגרת התביעה נטען כי מצבו הרפואי של הילד, כלומר שיתוק מוחין קשר ממנו הוא סובל, נגרם אך ורק בעקבות רשלנות רפואית מצד רופאי בית החולים בו נולד.
את טענותיהם גיבו התובעים בחוות דעת רפואיות של מיטב הרופאים בארץ, המתמחים בתחומי הרפואה הרלוונטיים כגון גניקולוגיה ומילדות, נוירולוגיית ילדים, שיקום וכו'. המומחים הרפואיים קבעו באופן ברור וחד משמעי כי במקרה זה קיים קשר סיבתי ברור בין שיתוק מוחין ממנו סובל התובע ובין רשלנות רפואית מטעם רופאי בית החולים.

התוצאה המשפטית

לאחר התנהלות של מספר שנים בפני ביהמ"ש, במסגרתה הוצגו ראיות לקיומה של רשלנות רפואית כאמור לעיל, הגיעו הצדדים להסכם פשרה במסגרתו שולמו לילד ולמשפחתו פיצויים בסך כולל של למעלה מ-6,000,000 ₪ מחברת הביטוח של בית החולים והמוסד ביטוח לאומי.
הדוגמא המפורטת לעיל הינה תיק אחד מיני רבים אשר טופלו ומטופלים במשרדנו בנושא זה של תביעות לפיצויים לנפגעי שיתוק מוחין בעקבות רשלנות רפואית בלידה.
ילדך סובל משיתוק מוחין בעקבות הלידה?
ייתכן מאד והסיבה לכך הינה רשלנות רפואית!
צור קשר עוד היום עם משרדנו על מנת לברר את זכויותיו של ילדך לקבלת פיצוי כספי!
קבע פגישת ייעוץ ראשונה ללא כל התחייבות בתיקי שיתוק מוחין בעקבות רשלנות רפואית.

בעקבות רשלנות רפואית נותרתי עם ראייה לקויה

כך עולה מכתב התביעה אשר הוגש על-ידי משרד עורכי דין תומר בכר לבית המשפט. מדובר בגבר צעיר, אשר נאלץ לעבור זריקת אווסטין בעינו, וכתוצאה מהחדרה לא תקינה של המחט לעין, נפגעה העדשה באופן בלתי ניתן לתיקון, ראייתו נפגעה לצמיתות. לכתב התביעה צורפה חוות דעת של מומחה בכיר בתחום רפואת העיניים, אשר קובע חד משמעית, כי הצוות הרפואי אשר טיפל בתובע במסגרת בית החולים נהג ברשלנות רפואית.

צעירה כבת 30 הפכה לעקרה בעקבות רשלנות רפואית בלידה

כך נטען בכתב התביעה אשר הוגש השבוע לבית המשפט המחוזי בתל אביב באמצעות משרד עורכי דין תומר בכר. על פי כתב התביעה, אליו צורפה גם חוות דעת רפואית מטעם מומחה רפואי בכיר בתחום הגניקולוגיה והמיילדות, כתוצאה מרשלנות רפואית של הצוות הרפואי בבית החולים לאחר הלידה, סובלת כיום הצעירה מתסמונת אשרמן ואינה יכולה להרות יותר וכתוצאה מכך, נאלצו היא ובן זוגה לפנות להליכי פונדקאות על מנת להרחיב את התא המשפחתי.

טיפול רפואי רשלני שקיבלתי לאחר שילדתי את ביתי גרם לי לעקרות

כך עולה מכתב התביעה שהוגש לאחרונה ע"י משרד עורכי דין תומר בכר. הטענות בכתב התביעה נתמכות בחוות דעת רפואית של רופא מומחה בכיר בתחום הגניקולוגיה והמיילדות, אשר קובעת באופן חד משמעי כי בעקבות רשלנות רפואית התפתחו ברחמה של התובעת הידבקויות תוך רחמיות ("תסמונת אשרמן"), אשר גרמו בסופו של דבר לכך שהתובעת אינה יכולה יותר ללדת. לאור מצבה הרפואי, הפתרון היחיד האפשרי עבור התובעת להבאת ילדים לעולם, הינו שימוש בשירותי פונדקאות אשר עלותם רבה, ואשר עשויים להמשך זמן רב.

חברת הביטוח של בית החולים תשלם פיצוי לנפגעת רשלנות רפואית בלידה בגין שיתוק ERB (שיתוק ארב) ממנו היא סובלת

הפיצוי אותו תקבל הנפגעת ישולם לה במסגרת הסדר פשרה אליו הגיעו הצדדים. מפאת סעיף סודיות בהסכם הפשרה, לא ניתן לחשוף פרטים נוספים אודות סכום הפיצוי וכו'. התובעת יוצגה בהליך על ידי משרד עורכי דין תומר בכר, אשר ניהל את המשא ומתן עם חברת הביטוח, לקבלת הפיצוי האמור.

קופת חולים תשלם פיצוי בסך 650,000 ₪ בעקבות רשלנות רפואית במעקב היריון

את הפיצוי יקבלו הורים לתינוקת שנולדה עם מום לבבי קשה מסוג AV CANAL ותסמונת דאון, אשר נפטרה בעקבות נכותה הקשה בגיל חצי שנה. ההורים, אשר יוצגו בעניין זה ע"י עורך דין תומר בכר, טענו בתביעתם כי אילו היו מאבחנים את המומים הקשים מהם סבלה ילדתם בשלב מוקדם יותר במהלך ההיריון, והיו מודיעים להם על הסיכונים בלידת תינוק עם נכות קשה שכזו, הם היו מפסיקים את ההיריון ובכך מונעים את סבלה של הילדה לאחר לידתה.

בית חולים ישלם פיצוי בסך של 140,000 ₪ בגין רשלנות רפואית בניתוח אף

אדם אשר נכנס לניתוח ליישור מחיצות האף, עקב בעיות נשימה מהן סבל ויצא מהניתוח עם נזק בלתי הפיך ונכות אסטטית קשה ובולטת לעין (אף אוכפי ומכוער) בעקבות רשלנות רפואית. הפיצוי שולם לתובע במסגרת הסכם פשרה שהושג עבורו ע"י משרד עורכי דין תומר בכר, אשר ייצג אותו במסגרת התביעה.

ילד שנולד עם שיתוק מוחין בעקבות רשלנות רפואית בלידה יקבל פיצוי בסך של למעלה מ-6,000,000 ₪

משפחתו של הילד הגישה תביעה לבית המשפט המחוזי בחיפה, באמצעות עורך דין תומר בכר המייצג אותם, במסגרתה טענו כי שיתוק מוחין ממנו סובל ילדיהם נגרם בעקבות רשלנות רפואית בלידתו. לכתב התביעה צורפו חוות דעת רפואיות של מיטב הרופאים המומחים בישראל, אשר תמכו בטענות הרשלנות הללו וקבעו כי קיים קשר סיבתי ברור בין הרשלנות הרפואית בלידתו של בנם ובין מצבו הרפואי הקשר. לאחר התנהלות של מספר שנים בפני ביהמ"ש, הגיעו הצדדים להסכם פשרה במסגרתו שולמו לילד ולמשפחתו פיצויים בסך כולל של למעלה מ-6,000,000 ₪ מחברת הביטוח של בית החולים וביטוח לאומי.

נותרתי עקרה בעקבות רשלנות רפואית של בית החולים

כך טוענת בחורה צעירה כבת 30, במסגרת תביעת רשלנות רפואית לפיצוי בסך של עד 2,500,000 ש"ח, אשר הוגשה באמצעות משרד עורכי דין בכר המייצג אותה. על פי חוות דעת רפואית שצורפה לכתב התביעה, קובע מומחה רפואי בכיר בתחום הגניקולוגיה והמיילדות, כי הצוות הרפואי בבית החולים, פעל בניגוד לסטנדרטים ולנורמות הרפואיות המקובלות במקרים מעין אלו (בדיקת חלל הרחם לאחר לידה ווידוא יציאת השליה במלואה), וכתוצאה מכך, סובלת התובעת מתסמונת אשרמן קשה (הדבקויות ברחם), ואין ביכולתה להרות עוד.

חברת הביטוח תשלם פיצוי לבחורה דוברת ערבית שהוחתמה על טופס הסכמה לטיפול רפואי בעברית

בחורה שהגיעה לרופא קופת חולים לצורך התקנת התקן תוך רחמי, הוחתמה על טופס הסכמה להחדרת ההתקן שהיה כולו בעברית, ומשכך, לא הבינה כלל את תוכן המסמך עליו חתמה ולפיכך לא הייתה מודעת לסיכונים הכרוכים בהחדרת התקן תוך רחמי. זמן קצר לאחר מכן, בעקבות סיבוך רפואי שגרם ההתקן, נאלצה הבחורה לעבור ניתוח להוצאתו. אי החתמה על טופס הסכמה מתאים מהווה רשלנות רפואית! מאחר ולא נתקבלה הסכמה מדעת של הבחורה לביצוע פעולה רפואית, פנתה זו למשרד עו"ד בכר, אשר ניהל בעבורה מו"מ, בסופו שילמה חברת הביטוח לבחורה את הפיצוי המתאים בגין המקרה.

בעקבות טיפולי הקרנות נגד גזזת שעברתי בשנות ה-50', גידול מסוג מנינגיומה קינן בראשי במשך כ-30 שנה, ולא אובחן בזמן

כך עולה מכתב התביעה אשר הוגש לבית המשפט המחוזי, לפיצוי בסך של למעלה מ-5,000,000 ₪. התובע, אשר מיוצג על-ידי משרד עו"ד בכר, חלה בגזזת וקיבל בילדותו טיפולי הקרנות כנגד המחלה. ברבות השנים, החלו להופיע אצל התובע, אשר היה איש צבא, קצין בכיר משכמו ומעלה, תופעות נוירולוגיות שונות אשר לא קיבלו כל טיפול. בחוות דעת רפואית שניתנה ע"י נוירוכירורג מומחה בכיר וצורפה לכתב התביעה, נקבע באופן חד משמעי כי המדינה נהגה ברשלנות רפואית חמורה, כאשר לא הפנתה את התובע למעקב רפואי ובדיקות שוטפות, נוכח הסיכון שהיה ידוע שהתובע חשוף אליו.

בעקבות רשלנות רפואית בטיפולי כימותרפיה נותרתי עם נכות אורטופדית ופגיעה קשה בשמיעה

כך עולה מכתב התביעה אשר הוגש בעניין זה לביהמ"ש. התובעת, אשר מיוצגת ע"י משרד עורכי דין בכר, טופלה בילדותה בטיפולי כימותרפיה בעקבות סרטן עצם (אוסטאוג'ניקסרקומה), במהלכם לא בוצעה לה ולו בדיקת שמיעה אחת, בניגוד לפרקטיקההמקובלת ולהוראות הרפואיות אשר ניתנו. כתוצאה מכך, סובלת התובעת סובלת כיום מנזקישמיעה קשים וכן מנכות אורטופדית שנגרמה לה בעקבות רשלנות רפואית בניתוח שעברה גם כן בעקבות מחלת הסרטן.

הגעתי לבית החולים הולך על שתי רגליים ויצאתי כשאני בכסא גלגלים ובמצב סיעודי

כך עולה מכתב התביעה, לפיצוי בסך של למעלה מ-2,500,000 ₪, אשר הוגש על ידי משרד עורכי דין בכר לבית המשפט המחוזי בתל אביב. לטענת התובע, אשר מגובה בחוות דעת רפואית של רופא מומחה בכיר בתחום הנוירוכירורגיה, בעקבות רשלנות רפואית בניתוח שעבר בעמוד השדרה, הפך לאדם השרוי במצב סיעודי לחלוטין, מרותק לכסא גלגלים וזקוק לעזרה שוטפת של מטפל צמוד.

תביעת רשלנות רפואית בסך למעלה מ-2,500,000 ₪ בעקבות איחור באבחון מום קשה בלב העובר

הוריה של תינוקת אשר נפטרה בגיל 6 חודשים בגין מום קשה בלב הנקרא AV CANAL, פנו בתביעה לבית המשפט המחוזי, בעילה של הולדה בעוולה. על פי כתב התביעה, אשר הוגש על ידי עורך דין תומר בכר וחוות הדעת הרפואית המצורפת אליו, הרופא אשר ערך את מעקב ההיריון נהג ברשלנות כאשר לא איבחן את המום הקשה ממנה סבלה התינוקת ולא התריע בפני ההורים על חומרת מצבה וסיכוייה הקלושים לחיות.

רציתי לעבור ניתוח הגדלת חזה אך בעקבות רשלנות רפואית בניתוח, נותרתי עם צלקות מכוערות וכואבות בחזה

. כך עולה מכתב התביעה שהגישה צעירה באמצעות משרד עורכי דין בכר, כנגד רופא מנתח בתחום כירורגיה פלסטית. על פי חוות דעת רפואית של כירורג פלסטי בכיר, אשר צורפה לכתב התביעה, עולה כי הנזק שנגרם לצעירה יכול היה להימנע, אילו הרופא היה מבצע את הניתוח במיומנות הנדרשת.

נכנסתי לניתוח שאיבת שומן ויצאתי עם צלקת מכוערת לרוחב כל הבטן אשר לא ניתן להסתיר

כך טוענת אישה כבת 50, שנותחה באחד מן המרכזים לרפואה אסטטית וניתוחים פלסטיים הגדולים בארץ. על פי כתב התביעה (אליו צורפה חוות דעת רפואית של כירורג פלסטי בכיר), אשר הוגש ע"י משרד עורכי דין בכר, המייצג את האישה הנפגעת, מדובר בנזק אסטטי קשה ובלתי הפיך (נכות בשיעור של 54% לצמיתות), אשר נגרם עקב רשלנות רפואית מצד הרופא המנתח. הניתוח בוצע שלא בהתאם לסטנדרטים המקובלים ואילו הרופא המנתח פעל שלא בהתאם למצופה מן הרופא הסביר.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.