חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

הצלחות המשרד בנושא: תאונות עבודה

הצלחות המשרד בתחום תאונות עבודה שהמשרד ייצג

מחלת אסטמה הוכרה כמחלת מקצוע אצל עובדת ניקיון בבית חולים ממשלתי

לאחר שתביעתה של הנפגעת נדחתה על ידי ביטוח לאומי בטענה שאין קשר בין תנאי עבודתה של הנפגעת ובין מחלת האסטמה שממנה היא סובלת, נדרש בית הדין לעבודה לדון בנושא במסגרת ערעור אשר הוגש על ידי משרד עורכי דין תומר בכר אשר מייצג את הנפגעת. בפסק דין שניתן לאחרונה ע"י ביה"ד נקבע כי קיים קשר סיבתי בין אופי עבודתה של הנפגעת והיחשפותה לריחות חזקים של חומרי ניקוי כגון אקונומיקה ובין מחלת אסטמה שהתפתחה בגופה ולפיכך הוכרה הנפגעת כמי שסובלת ממחלת מקצוע (אסטמה תעסוקתית).

1,500,000 ש"ח פיצויים בגין אובדן עין בתאונת עבודה

פיצוי בגובה כ-1,500,000 ש"ח בעקבות אובדן עין בתאונת עבודה

איך הצלחנו להשיג ללקוח המשרד פיצוי שיא בסך של כ-1,500,000 ₪ לאחר שאיבד את עינו בתאונת עבודה?

ובכן התשובה היא פשוטה. תומר בכר – עורך דין לתאונת עבודה עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בייצוג נפגעי תאונות עבודה.

אנו יודעים בדיוק איך לבנות את התיק בצורה הנכונה ביותר, אשר תאפשר ללקוח לקבל את הפיצוי המקסימלי, לעיתים אפילו יותר מהפיצוי הריאלי המגיע לו בעקבות הנזק שנגרם.

עובדות המקרה

במקרה זה, מדובר בבחור צעיר ומוכשר שעבד כמהנדס אלקטרוניקה באחת מהחברות הגדולות והמוכרות ביותר בארץ, אשר בעת ביצוע ניסוי במהלך עבודתו, התפוצץ מטען נפץ וגרם לו בין היתר איבד ראייה בעין אחת ופגיעה בשמיעה.

הייצוג המשפטי – ביטוח לאומי

הלקוח פנה למשרדנו על מנת שנייצגו במסגרת כל התביעות האפשריות לקבלת פיצויים בגין תאונת העבודה ואכן, בשלב הראשון, משרדנו ניהל עבור הלקוח את ההליך במסגרת ביטוח לאומי (ענף תאונת עבודה) אשר כלל בדיקות בוועדות רפואיות רבות, בסיומן נקבעה לו נכות בשיעור של 37% לצמיתות.

בעקבות ההצלחה בביטוח לאומי, קיבל ויקבל הלקוח בעתיד סך כולל של כ-1,100,000 ₪ בצורת קצבאות נכות לכל חייו.

הייצוג המשפטי – תביעת הנזיקין

מיד עם סיום הטיפול מול המוסד לביטוח לאומי, וכחלק מהכנת התיק לתביעה המשפטית כנגד מקום עבודתו של הלקוח. במסגרת הכנת התביעה, הלקוח הופנה למומחים רפואיים מטעם המשרד לשם עריכת חוות דעת רפואיות משפטיות ומיד עם קבלתן, הוגשה תביעה משפטית לביהמ"ש.

עוד בטרם הוגשו כתבי הגנה יצרו חברות הביטוח של מעסיקו של התובע קשר עם משרדנו בניסיון, לסיים את התיק בפשרה תוך שהן מציעות סכום (לא מבוטל) של 250,000 ₪ בנוסף לסכום שהתקבל ויתקבל (באופן חודשי למשך כל חייו של הלקוח) הממוסד לביטוח לאומי.

לאחר שערכנו תחשיב נזק פנימי במשרד, ובהיותנו עורכי דין עם ניסיון רב שנים בתחום, המלצנו ללקוח לדחות את הצעת הפשרה הנ"ל והלקוח קיבל את הצעת המשרד על אף חששות כבדים שהרי מדובר בסכום לא מבוטל.

בשלב זה חברות הביטוח הפנו את הייצוג לעו"ד חיצוניים מהמשרדים המוכרים והמובילים בתחום.

במסגרת ניהול ההליך, הוגשו כתבי הגנה מטעם הנתבעות, אך בניגוד למקובל ולאחר שבחנו את חוות הדעת המשפטיות אשר הוגשו מטעמנו וויתרו הנתבעות על הגשת חוות דעת מטעמן (!).

הליך הגישור

בשלב זה, לאחר משא ומתן בינינו ובין עורכי הדין של חברות הביטוח, הוסכם להפנות את התיק לגישור בפני אחד מבכירי המגשרים בארץ.

במסגרת הליך הגישור ולאחר בחינת נתוני התיק נתן המגשר את הצעתו לפשרה בסכום של 280,000 ₪ (בהתחשב הכך שהתובע המשיך לעבוד ואף שדרג עם השנים את שכרו באופן משמעותי כך שלא נגרמו לו הפסדי שכר כלל) מעבר לתגמולי הביטוח הלאומי המסתכמים כאמור בעוד כ- 1,100,000 מיליון ₪.

גם במקרה זה לאחר שהערכנו שוב את שווי הפיצויים בתיק ושאר הנתונים הרלוונטיים, שוב המלצנו ללקוח לדחות את הצעת הפשרה שהייתה על הפרק והלקוח גם הפעם קיבל את הצעת המשרד, שוב על אף חששות כבדים שהרי מדובר בסכום לא מבוטל.

הליך המשא ומתן עם חברת הביטוח

במסגרת מו"מ ישיר שניהלנו מול משרדי עורכי הדין של הנתבעות, העברנו אליהם הצעת פשרה נגדית מטעמנו לסיום התיק על סך של 385,000 ₪ (מעל 100,000 ₪ יותר מהצעת המגשר) סכום שהוא מעבר להערכת הנזק ה"קלאסית" של התיק, זאת בין היתר בהתחשב בכך שללקוח אין הפסדי שכר בעקבות התאונה.

בתחילה, הנתבעות לא היו מוכנות כלל לדבר על סכום זה במיוחד לאור הצעת המגשר אשר העריך את התיק באופן שונה. אך לאחר שביקשנו להתקדם בניהול ההליך בבית המשפט, חזרו בהן הנתבעות מההתנגדות ובסופו של דבר קיבלו הצעתנו לפשרה ושילמו ללקוח פיצוי בסך של 385,000 ₪ נוספים מעבר לתגמולי הביטוח הלאומי.

תומר בכר – עורך דין ונוטריון
מעל 20 שנות ניסיון בייצוג נפגעי תאונות עבודה

נפגעת בתאונת עבודה? רוצה שננהל גם את התיק שלך?
צור קשר עוד היום עם משרדנו וקבע פגישת יעוץ!

נפגע תאונת דרכים ועבודה יקבל פיצוי בסך של כ-8,700,000 ₪

פיצוי בסך של כ-8,700,000 ₪ ישולם לנפגע תאונת דרכים ועבודה

איך הצלחנו לקבל עבור לקוח משרדנו פיצוי שיא בסך של כ-8,700,000 ₪ מביטוח לאומי וחברת הביטוח, לאחר שנפגע בתאונת דרכים בדרך לעבודה? ובכן, שילוב של מקצועיות וניסיון של מעל 20 שנה בתחום הנזיקין והביטוח, זו התשובה.

נסיבות המקרה – תאונת דרכים בדרך חזרה מהעבודה

מדובר בלקוח, צעיר בן 19 שהחל לעבוד בעבודה הראשונה בחייו, כאשר בזמן החזרה מהעבודה לביתו ברכב ההסעה, נפגע בתאונת דרכים קשה מאוד ונגרמה לו פגיעה רב מערכתית.

ניהול התביעה מול ביטוח לאומי

משרדנו ניהל עבור התובע את ההליך במסגרת ביטוח לאומי (תאונת עבודה) אשר ארך מספר שנים וכלל בדיקות בוועדות רפואיות רבות, הן במסגרת דרג ראשון והן במסגרת ועדות רפואיות לעררים. בסופו של דבר, בסיום שלב הועדות הרפואיות של ביטוח לאומי, נקבעה ללקוח נכות בשיעור של 98% לצמיתות (נכות רפואית) ועם הפעלת תקנה 15 הועלתה נכותו ל 100% לצמיתות.

המשמעות של קביעת נכות שכזו היא שהמוסד לביטוח לאומי שילם וישלם לתובע במהלך חייו פיצוי בסך של כ 7,600,000 ₪.

נכות שמזכה בפטור מתשלום מס הכנסה

בנוסף, בעקבות ההישג מול ביטוח לאומי, הלקוח זכאי לפטור ממס הכנסה (על פי החוק מי שנקבעה לו נכות בשיעור של מעל 90% זכאי לפטור מלא מתשלום מס הכנסה) לכל החיים עד תקרה של כ-600,000 ₪ מידיי שנה (כלומר, חיסכון של מיליוני שקלים נוספים במצטבר לאורך כל החיים).

ניהול התביעה מול חברת הביטוח

מיד עם סיום הייצוג המשפטי במסגרת הועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי, הוגשה על ידי משרדנו תביעה המשפטית כנגד החברה הביטוח אשר ביטחה את הרכב בו נסע הלקוח בביטוח חובה.

עוד בטרם הוגשו כתבי הגנה יצרה חברת הביטוח שביטחה את הרכב, קשר עם משרדנו בניסיון לסיים את התיק בפשרה והציעה סכום פיצוי נוסף (לא מבוטל) של 500,000 ₪ מעבר לסכום שהתקבל ויתקבל (באופן חודשי) הממוסד לביטוח לאומי כפי שפורט לעיל.

לאחר שביצענו הערכה של התיק, המלצנו ללקוח לדחות את הצעת הפשרה מאחר וחשבנו שמגיע לו פיצוי יותר גדול מחברת הביטוח והלקוח קיבל את הצעתנו, על אף חששות כבדים שהרי מדובר בסכום לא מבוטל וקיימת הייתה אפשרות שהתיק "יבלע" בתגמולי המוסד לביטוח לאומי ולמעשה הלקוח ישאל ללא כל פיצוי מחברת הביטוח.

לאור תשובתנו השלילית להצעת הפשרה חברת הביטוח הפנתה את הייצוג לעו"ד חיצוני מאחד מהמשרדים המוכרים והמובילים בתחום.

במסגרת ניהול ההליך בבית המשפט, לאחר שהוגש כתב הגנה מטעם חברת הביטוח, בניגוד למקובל ולאחר שבחנו את נתוני התיק ביקשו מאיתנו עורכי הדין של חברת הביטוח לנהל מו"מ ישיר מולנו, בניסיון לסיים את התיק בכל זאת בפשרה.

הליך המשא ומתן

במסגרת מו"מ ולאחר בחינת נתוני התיק התגבשה במשרדנו הערכה כי התובע צריך להיות מפוצה בסכום של 1,100,000 ₪ (בהתחשב הכך שהתובע קיבל ויקבל לתגמולי הביטוח הלאומי המסתכמים בעוד כ- 7.6 מיליון ₪).

במסגרת מו"מ ישיר מול עורכי הדין של חברת הביטוח העברנו אליהם את הצעתנו לסיום התיק בסך של 1,100,000 ₪.

בתחילה, הנתבעת לא הייתה מוכנה כלל לדבר על סכום זה, אך לאחר שביקשנו להתקדם בניהול ההליך בבית המשפט, חזרה בה חברת הביטוח מהתנגדותה וקיבלה את הצעתנו לפשרה בסך של 1,100,000 ₪ נוספים מעבר לפיצוי שקביל ויקבל הלקוח מהביטוח הלאומי.

כך יצא שהלקוח קיבל בסופו של דבר פיצוי בסך של למעלה מ-8,700,000 ש"ח בעקבות התאונה.

נפגעת בתאונת דרכים במסגרת העבודה?

צור קשר עם משרדנו וקבל יעוץ ראשוני ללא כל חיוב.

תומר בכר – עורך דין ונוטריון

מעל 20 שנות ניסיון בייצוג נפגעי תאונות דרכים ותאונות עבודה

פסק דין: התקף לב בעבודה – תאונת עבודה

בית הדין לעבודה קבע – אוטם שריר הלב שבעקבותיו נפטר העובד הינו תאונת עבודה

כך הצלחנו לשכנע את בית הדין לעבודה להכיר באירוע לב כתאונת עבודה

מנהל פרויקטים שהינו עובד בכיר בחברת חשמל, מונה כאחראי על ביצוע והתנהלות פרויקט חדש, ייחודי וראשון מסוגו בארץ להובלת גז.
על פי עדויות הגורמים הרלוונטיים, במהלך העבודה על הפרויקט עלו בעיות רבות בניהולו, בעקבות לוח זמנים קצר ובלתי הגיוני שהוכתב לסיום הפרויקט, חוסר בכוח אדם וידע מעשי בביצוע פרויקט מסוג זה, שביתות של עובדי החברה וכד', ועקב בעיות אלו נוצר חשש כבד של אי עמידה בזמנים שהוקצבו לסיום הפרויקט.
האחריות לכישלון הפרויקט הוטלה על גבו של מנהל הפרויקט הבכיר הנ"ל, אשר למרות שעשה מעל ומעבר ליכולתו, חשש שלא יצליח לעמוד בדרישות מעבידתו.
באחד הלילות, לאחר שהגיע לביתו בתום משמרתו, קיבל מנהל הפרויקט שיחת טלפון מסגנו. השיחה התנהלה במזג סוער במיוחד תוך הרמת קול וצעקות מצד שני הצדדים, מתח ועצבנות, אשר לא היו חלק מצורת התנהגותו השקטה והרגועה של מנהל הפרויקט ביומיום. לאחר שהבהיר מנהל הפרויקט לסגנו, מה בדיוק עליו להשלים במהלך משמרת הלילה עליה היה אחראי הסגן, סיים מנהל הפרויקט את השיחה תוך התרגשות רבה ומתח חריג ביותר.
למחרת, הגיע מנהל הפרויקט לעבודה בשעה הרגילה בבוקר, אולם כמה דקות לאחר שהחתים את כרטיס העובד שלו, התמוטט ואיבד את הכרתו. צוות רפואי אשר הובהל למקום ניסה לבצע במנהל הפרויקט החייאה אך ללא הצלחה. בניתוח שבוצע לאחר המוות נקבע כי הסיבה למותו של מנהל הפרויקט הייתה אוטם חריף של שריר הלב.

ביטוח לאומי דחה את התביעה

המוסד לביטוח לאומי דחה את תביעת אלמנתו של העובד, להכיר בה כתלויה במסגרת ענף נפגעי עבודה, בטענה שאוטם שריר הלב ומותו של מנהל הפרויקט לא נגרם כתוצאה מתאונת עבודה כמשמעותה בחוק.

התביעה לבית הדין לעבודה

על החלטת המוסד לביטוח לאומי הוגשה באמצעות עורך דין תומר בכר ממשרד עורכי דין – בכר, ערעור לבית הדין האזורי לעבודה, ובו נטען כי הסיבה למותו של מנהל הפרויקט הייתה הלחץ העצום אשר ממנו סבל במסגרת עבודתו על הפרויקט החדש ובמיוחד שיחת הטלפון החריגה אותה ניהל מנהל הפרויקט ערב לפני מותו עם סגנו.
לאחר ניהול הליך הוכחות מלא שארך כשנתיים, חקירת העדים הרלוונטיים והגשת חוות דעת רפואיות, פסק בית הדין לעבודה, כי הוכח קיומו של אירוע חריג בעבודה ולפיכך הורה על מינויו של רופא מומחה מטעמו, לצורך מתן חוות דעת רפואית בשאלת הקשר הסיבתי בין אותו אירוע חריג בעבודה, המהווה למעשה תאונת עבודה, ובין אירוע הלב או התקף הלב שגרם למותו של המנוח.
המומחה הרפואי אשר מונה מטעם בית הדין, קבע בחוות דעתו באופן חד משמעי, כי אכן קיים קשר ברור בין אותו אירוע חריג בעבודה ובין מותו של המנוח בעקבות אוטם שריר הלב. לפיכך, לאור קביעה זו של המומחה הרפואי, חזר בו המוסד לביטוח לאומי מהחלטתו לדחות את התביעה, והודיע לבית הדין לעבודה כי הוא מקבל את התביעה להכרה באלמנתו של המנוח כתלויה. בעקבות ההודעה נתן בית הדין לעבודה פסק דין לפיו הוכר אותו אירוע לב או התקף לב או אוטם שריר הלב כתאונת עבודה כגורם למותו של המנוח.

חשיבות הייצוג משפטי של משרדנו בתיקי תאונות עבודה

מקרה זה רק ממחיש עוד יותר את המצב העגום הקיים כיום, בו תביעות רבות מאד נדחות על ידי פקיד התביעות של המוסד לביטוח לאומי באופן בלתי מקצועי, ונראה שהסיבה העיקרית לכך הינה הידיעה שרבים מן התובעים ובני משפחותיהם לא יטרחו כלל להגיש ערעור על ההחלטה לדחות את תביעתם אם בשל אי ידיעתם את החוק וזכויותיהם או בשל כך שהפרוטה אינה מצויה בכיסם והם אינם יכולים להרשות לעצמם לשלם עבור קבלת ייצוג משפטי הולם של עורך דין העוסק ומתמחה בתחום ספציפי זה.
לאור המצב הנ"ל, אלפים רבים של תביעות מוצדקות, אשר אילו היו מנוהלות מתחילתן על ידי עורך דין מתאים, אמורות היו להתקבל על ידי המוסד לביטוח לאומי, נדחות שלא לצורך, ובכך בעצם כספי הפיצויים שהיו אמורים להיות משולמים לנפגעים ולבני משפחותיהם, נותרים בקופת המוסד לביטוח לאומי.
אי לכך, חשוב לזכור ולהזכיר לכך מי שהדבר נוגע לו, כי בדרך כלל שכר טרחת עורך דין העוסק בתחום זה נגבה באחוזים מהסכומים שנפסקים לתובע בסיום הטיפול בתיק, אם וכאשר מצליחים בתביעה. מצב זה מאפשר ליותר ויותר נפגעים לקבל ייצוג משפטי הולם, מעורכי דין הבקיאים בחוק ספציפי זה, ולמעשה מגדיל בצורה משמעותית את הסיכויים של הנפגעים לזכות בכספי הפיצויים הממתינים להם בקופת המוסד לביטוח לאומי.
אם גם לך נגרם אירוע לב, אוטם שריר הלב, התקף לב וכד' במסגרת עבודתך, צור קשר עוד היום עם משרדנו על מנת לברר את זכויותיך לקבלת פיצויים
 
עורכי דין מייעצים ללא כל התחייבות מצדך !
נושאים נוספים הקשורים לתאונות עבודה:

המוסד לביטוח לאומי הכיר בתביעתו של נפגע עבודה כתוצאה מחבלה בברכו במדרגות מקום עבודתו

התובע נפגע במהלך יום עבודתו מפינת מדרגות מתכת, וכתוצאה מכך, נגרם לו קרע במניסקוס אשר הצריך בהמשך גם התערבות ניתוחית. התובע הגיש למוסד לביטוח הלאומי תביעה להכרה בו כנפגע עבודה, אך תביעתו נדחתה. משכך, הגיע התובע למשרד עורכי דין בכר, אשר ייצג אותו בתביעתו בפני בית הדין לעבודה, ובסופו של דבר, התקבלה התביעה להכרה בו כנפגע עבודה.

ביטוח לאומי הכיר במותו של מנהל בכיר כתאונת עבודה

המנוח היה בעל תפקיד ניהולי בכיר באחת מהחברות הפיננסיות במשק. זמן קצר לאחר פגישת עבודה, בה הועלו חילוקי דעות בין המנוח לבכיר אחר בחברה, חש המנוח ברע, התמוטט ונפטר. מספר חודשים לאחר שנפטר פנתה אלמנתו למשרד עורכי דין תומר בכר ובאמצעותו הגישה תביעה לביטוח לאומי לתשלום גמלה לתלויים בנפגע עבודה. בהמשך הכיר המוסד לביטוח לאומי, במותו של המנוח כקשור לעבודתו ולפיכך, זכאית אלמנתו לקבלת גמלת תלויים בגובה 16,855 ₪ מידי חודש עד סוף חייה.

לבית המשפט הוגשה תביעה בגין תאונת עבודה שנגרמה עקב החלקה במדרגות ללא מעקה במקום העבודה

התובע עבד במסגרת סופר מרקט, אשר בכניסה אליו היו מדרגות חסרות מעקה. באחד הימים, בסיום יום עבודתו, ירד התובע במדרגות, נפל בחוזקה ושבר את הקרסול. בתחילה הוכר התובע כנפגע בעבודה על-ידי המוסד לביטוח לאומי ונפסקו לו 27% נכות לצמיתות. כעת, בהתאם לכך, הגיש משרד עורכי דין בכר אשר מייצג את התובע, תביעה נזיקית כנגד הסופר-מרקט, אשר מתנהלת בימים אלו בבית המשפט.

עובד אשר חלה בסרטן ריאות בעקבות תנאי עבודתו הוכר על ידי ביטוח לאומי כנפגע בעבודה

המוסד לביטוח לאומי הכיר בתביעה שהגיש צבעי, אשר עבד משך מספר שנים עם חשיפה לחומרים מסרטנים ונקבע כי הוא נפגע בעבודה (מחלת מקצוע). ועדה רפואית שבדקה את הנפגע קבעה את שיעור נכותו בשיעור של 72% לצמיתות, זאת לאחר שנאלץ לעבור ניתוח לכריתית אונה של ריאתו. בעקבות נכותו יקבל הנפגע למשך כל ימי חייו קצבה חודשית בגובה של למעלה מ-4,000 ₪ וכן הטבות נוספות במסגרת ביטוח לאומי. את העובד ייצג לאורך כל הליך התביעה עורך דין תומר בכר.

חברת הביטוח של המעביד תשלם לנפגע תאונת עבודה פיצוי בגובה 50,000 ש"ח בגין פגיעה באצבע

סכום הפיצוי ישולם לנפגע במסגרת הליך פשרה, אליו הגיעו הצדדים לאחר משא ומתן שנערך ביניהם בטרם הוגשה תביעה לביהמ"ש. לנפגע, אשר יוצג בהליך זה כמו גם בהליך מול ביטוח לאומי, ע"י משרד עורכי דין תומר בכר, נקבעה נכות בשיעור של 5% לצמיתות. סכום הפיצוי הנ"ל הינו בנוסף לסכומים שקיבל הנפגע במסגרת תביעתו מול הביטוח לאומי.

לבית המשפט הוגשה תביעת יורשיו של נהג אוטובוס שנפטר במהלך החלפת גלגל באוטובוס

המנוח, אשר עבד בחברת הסעות נדרש במסגרת אחת מן הנסיעות להחליף גלגל באוטובוס עקב תקר (פנצ'ר), תוך כדי החלפת הגלגל ועקב המאמץ שנדרש ממנו לצורך כך, קיבל התקף לב ונפטר. מאחר והאירוע הנ"ל עונה על ההגדרה של תאונת דרכים, פנו יורשיו של הנהג המנוח, אשר מיוצגים בעניין זה ע"י משרד עורכי דין תומר בכר, בתביעה כנגד חברת הביטוח שביטחה את האוטובוס בפוליסת ביטוח חובה. התביעה מתנהלת בימים אלו בפני ביהמ"ש.

נהג אמבולנס הוכר כנפגע טראומה

לאחר שנים רבות של מאבק משפטי שניהל משרד עורכי דין בכר, 10 שנים לאחר שנפגע בפיגוע בדולפינריום, הוכר נהג אמבולנס, אשר היה מעורב בפינוי הפצועים כנפגע בעבודה ע"י ביטוח לאומי, בגין הטראומה שחווה.

תאונת אוטובוס – חברת ביטוח של אוטובוס תשלם 75,000 ש"ח לנפגע תאונת דרכים ועבודה

הנפגע, אשר יוצג ע"י משרד עורכי דין תומר בכר, הינו נהג אוטובוס אשר נפגע בקרסולו בעת שירד במדרגות האוטובוס בסיום הנסיעה. משרד עו"ד תומר בכר אשר ייצג את הנפגע הגיש עבורו לביהמ"ש תביעה מתאימה, אולם, מייד לאחר שהוגשה תביעה זו ובטרם הוגש כתב הגנה, הושג הסכם פשרה עם חברת הביטוח לפיו תשלם לנפגע את הסכום הנ"ל אשר מתווסף לסכום של כ- 70,000 ₪ נוספים, אותם קיבל הנפגע מן הביטוח הלאומי כנפגע תאונת עבודה.

– 10% נכות לצמיתות נקבעו ע"י ועדה רפואית במסגרת ביטוח לאומי, לצעיר שנפגע בתאונת עבודה, כאשר הרים שולחן ונחתך ממסמר חד שבלט ממנו

נכות זו נקבעה לאחר שהוכח לוועדה הרפואית כי הנפגע סובל בעקבות הפגיעה מהגבלה בתנועות האצבע השנייה בידו הדומיננטית. הצעיר, אשר יוצג לאורך כל ההליך ע"י משרד עורכי דין תומר בכר, קיבל מן המוסד לביטוח לאומי פיצוי חד פעמי.

חברת הביטוח של הרכב תשלם לנפגע תאונת דרכים בעבודה פיצוי בסך של 60,000 ₪

הסכום הנ"ל ישולם לנפגע במסגרת הליך פשרה אליו הגיעו הצדדים לאחר מו"מ. את הנפגע ייצג בהליך משרד עו"ד תומר בכר, אשר ייצג אותו גם במסגרת ההליכים מול ביטוח לאומי (כנפגע תאונת עבודה), שם קבעה לו ועדה רפואית נכות בשיעור של 5% לצמיתות בגין הפגיעה.

למעלה מ-30,000 ₪ שולמו כפיצוי לשליח אשר נפגע בעקבות תאונת אופנוע במהלך עבודתו

הפיצוי הנ"ל שולם לנפגע למרות העובדה שבעקבות הפגיעה לא נותרה לו כל נכות לצמיתות. את הנפגע ייצג משרד עורכי דין תומר בכר, הן במסגרת ההליכים מול המוסד לביטוח לאומי, אגף נפגעי עבודה והן במסגרת חברת הביטוח אשר ביטחה את האופנוע בפוליסת ביטוח חובה.

30% נכות לצמיתות נקבעו לרופא שיניים בעקבות מחלת עור CONTACT DERMATITIS (קונטקט דרמטיטיס) אשר הוכרה כמחלת מקצוע

במסגרת תביעה שהוגשה לביטוח לאומי הוכח כי קיים קשר סיבתי בין תנאי עבודתו של רופא השיניים והחומרים הכימיים אליהם הוא חשוף במסגרת עבודתו במרפאה ובין מחלת עור אשר פגעה בידיו (אקזמה או באנגלית CONTACT DERMATITIS) ובהמשך כאמור ועדה רפואית קבעה את נכותו בשיעור של 30% לצמיתות. הרופא היה מיוצג במסגרת ההליך מול ביטוח לאומי ע"י עורך דין תומר בכר. בעקבות הנכות יקבל הרופא קצבת נכות בסך אלפי שקלים מידיי חודש למשך כל חייו.

פיצוי בסך של 100,000 ₪ שולם ע"י חברת ביטוח של מעביד רשלן, אשר דרש מעובד לעבוד ללא תנאים מתאימים וכתוצאה מכך נפל אותו עובד מגובה של כ-3 מטרים ונחבל במרפקו

סכום זה שולם לעובד במסגרת הסכם פשרה ומדובר בסכום פיצוי אשר מתווסף לכספים אשר קיבל ויקבל הנפגע במסגרת ביטוח לאומי (נפגעי עבודה), אשר מסתכמים בסך של כ-375,000 ₪ (סה"כ כ-475,000 ₪). הנפגע יוצג הן במסגרת ביטח לאומי והן במסגרת ההליך מול חברת הביטוח ע"י משרד עורכי דין תומר בכר.

פיצוי בסך כולל של כ-500,000 ₪ בעקבות תאונת דרכים עם משאית

נהג משאית שנפגע בעקבות תאונה דרכים קיבל פיצוי בסך של כ-55,000 ₪ מחברת הביטוח. זאת בנוסף לפיצוי שקיבל קודם לכן, בסך של למעלה מ-400,000 ₪ במסגרת ביטוח לאומי. לנהג, אשר יוצג במסגרת שתי התביעות (הן מול חברת הביטוח והן מול ביטוח לאומי) ע"י עורך דין תומר בכר, נקבעה נכות בשיעור של 24% לצמיתות ע"י ועדה רפואית של ביטוח לאומי ובעקבות כך, הוא מקבל קצבת נכות חודשית גבוהה.

למעלה מ-145,000 ₪ שולמו כפיצוי לנפגע עבודה בעקבות נזקי שמיעה

הנפגע הגיש תביעה לביטוח לאומי על מנת שיכירו בפגיעה במערכת השמיעה שלו (ירידה בשמיעה + טנטון) כפגיעה בעבודה אולם תביעתו זו נדחתה. בעקבות ערעור אשר הוגש על החלטת הדחייה של ביטוח לאומי, על ידי משרד עורכי דין תומר בכר, הכיר בית הדין לעבודה בנזק כפגיעה בעבודה ובהמשך ועדה רפואית במסגרת ביטוח לאומי קבעה את נכותו על 19% לצמיתות.

נכות בשיעור של 24% לצמיתות בעקבות תאונת עבודה, נקבעה לעובד בתחום הדפוס בשל הגבלה בתנועות עמוד השדרה

העובד נאלץ לבצע תנועה חוזרת ונשנית של ראשו בכיוון למעלה ולמטה מאות פעמים ביום, כחלק בלתי נפרד מעבודתו בתחום הדפוס. תנועה זו של ראש כלפי מעלה ומטה גורמת עם הזמן לפגיעה בחוליות עמוד השדרה הצווארי (מיקרוטראומה). בתחילה דחה ביטוח לאומי את התביעה ולכן הגיש הנפגע, אשר היה מיוצג ע"י משרד עורכי דין בכר, ערעור לבית הדין לעבודה והערעור התקבל כך שנמצא קשר סיבתי בין תנאי עבודתו ובין הנזק בעמוד השדרה. בסיומו של התהליך כאמור נקבעה לעובד נכות בשיעור של 24% לצמיתות, אשר תקנה לו פיצוי חודשי לכל החיים (קצבת נכות).

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.