חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

10 טעויות נפוצות של נפגעי תאונות עבודה

10 הטעויות הנפוצות שעושים נפגעי תאונות עבודה ואשר פוגעות להם בתביעה לקבלת פיצויים

מאת עורך דין תומר בכר, עורך דין תאונות עבודה

 • ממתינים זמן רב מידיי עד לקבלת טיפול רפואי

  לאחר פגיעה בעבודה יש לגשת לקבל טיפול רפואי בהקדם האפשרי. גם במקרים של תאונות קלות, גשו לקבל טיפול רפואי בבית חולים או בקופת חולים עוד באותו היום.

 

 • לא מספרים לרופא שמדובר בתאונת עבודה

  יש לדווח לגורם הרפואי שבודק אתכם לאחר התאונה, שנפגעתם בעקבות תאונת עבודה ולוודא שהעובדה הזו נרשמת על ידו במסמך הרפואי. התיעוד הרפואי הראשוני לאחר חשוב ביותר ויכול לקבוע האם התביעה תצליח או תכשל בעתיד. תקפידו לוודא שהמידע הזה נרשם ע"י הרופא.

 

 • לא מתארים בעת הבדיקה הרפואית איך בדיוק קרתה התאונה

  תיאור נכון ומדוייק לגבי נסיבות קרות התאונה באישור הרפואי הראשון יסיר הרבה מכשולים בהמשך הדרך, בכל הקשור להוכחת האופן שבו קרתה התאונה ותאפשר להגדיל באופן משמעותי את סיכויי הצלחת התביעה. יש לזכור לוודא שנסיבות קרות התאונה כפי שסיפרתם אותם לרופא אכן נכתבות באישור הרפואי.

 

 • לא מפרטים בפני הרופא את כל הבעיות הרפואית שנגרמו בעקבות התאונה

  חשוב ביותר לזכור ולומר לרופא בדיוק איפה נפגעתם ובאילו איברים. רישום מדוייק של תיאור הפגיעה הנזק שנגרם עוזר בצורה משמעותית להצלחת התביעה בהמשך הדבר. יש להקפיד שהכל נרשם על ידי הרופא המטפל.

 

 • לא מקפידים על קבלת המשך הטיפול הרפואי עד להחלמה מלאה

  מיצוי הבדיקות והטיפול הרפואי חשוב ביותר להצלחת התביעה. הפסקתו באמצע, לפני שהושגה ההחלמה המקסימאלית, עשויה להביא לכך שסכום הפיצוי בתביעה ירד באופן משמעותי.

 

 • לא שומרים על כל המסמכים הרלוונטיים

  יש להקפיד לשמור על כל המסמכים אשר עשויים להיות רלוונטיים לניהול התביעה כגון מסמכים רפואיים, חשבוניות וקבלות, תמונות וכו'. קרוב לוודאי שיהיה צורך לעשות שימוש במסמכים אלו במסגרת ניהול התביעה ולכן כל מסמך שכזה צריך להיות זמין. שימרו את כל המסמכים באופן מסודר בקלסר ובבוא העת, שלפו אותם לצורך שימוש משפטי.

 

 • מנסים לפעול לבד מול הביטוח הלאומי

  אחת הטעויות הקריטיות שעושים נפגעי עבודה, היא ניסיון לנהל את התביעה מול ביטוח לאומי בכוחות עצמם. שימו לב! כל מילה בטופס התביעה לביטוח לאומי, עשויה להשפיע על הצלחת התביעה או כשלונה. מדובר במסמך בעל השלכות משפטיות ולכן, אם הצלחת התביעה חשובה לכם ואתם רוצים לקבל את הפיצוי המקסימאלי, חשוב ביותר לתת לעורך דין לנהל את התביעה מול ביטוח לאומי עבורכם.

 

 • מגיעים לבד לוועדות הרפואיות

  ייצוג משפטי של עורך דין העוסק בתחום מימוש הזכויות הרפואיות של נפגעי עבודה הוא קריטי כמעט להצלחת התביעה. מי שמגיע מיוצג על ידי עו"ד לוועדה הרפואית מגדיל את סיכויי ההצלחה שלו בעשרות אחוזים. המשמעות היא תמיד הרבה יותר פיצוי לנפגע.

 

 • אסור לשתף פעולה עם חוקרים מטעם חברת הביטוח

  במקרים רבים של תאונות עבודה, מגיעים חוקרים מטעם חברת הביטוח שמבטחת את מקום העבודה, לביקור אצל הנפגע. מטרת הביקור היא לקבל מידע אודות נסיבות קרות התאונה ומצבו הרפואי של הנפגע. פרטים אלו ישמשו אח"כ את חברת הביטוח במסגרת התביעה ועלולים לגרום לכך שהנפגע יקבל פיצוי נמוך באופן משמעותי מזה שהיה יכול לקבל אילו לא היה משתף פעולה עם אותם חוקרים. המייצג אתכם.

 

 • לא להיות אדיש לגבי השגת ראיות

  הצלחת התביעה ומיקסום הפיצוי תלויים פעמים רבות באיכות הראיות שיש בתיק. בימים שבהם בטלפון הנייד שלנו יש גם מצלמה וגם אפשרות הקלטה, עשו בהם שימוש לאחר התאונה. צלמו את מקום התאונה, תעדו את הגורם לתאונה והקליטו את העדים הרלוונטיים שהיו במקום וראו איך הכל קרה.

 

לפרטים נוספים, טיפים ועצות שוות זהב צרו קשר עם משרדנו עוד היום.

תנו לנו להנחות אתכם לאחר תאונת עבודה ולהוביל אתכם להצלחה.

זה יכול להיות שווה לכם הרבה מאד כסף.

Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.