חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

יד שרה – עזרים רפואיים לנפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה וכו'

יד שרה – עוזרים לנפגעי תאונות

יד שרה הינה עמותה העוסקת בין היתר בהשאלת ציוד רפואי לתקופות קצרות ללא תמורה או תשלום. נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה וכד' אשר בעקבות פגיעותיהם נזקקים לציוד רפואי כגון קביים, הליכונים, כיסאות גלגלים וכו' יכולים לגשת לאחד מסניפי יד שרה, אשר ממוקמים בסמוך לביתם ולקבל את הציוד הרפואי לו הם נזקקים. כל שיידרש מהם על ידי יד שרה, על מנת לקבל את הציוד הרפואי, הינו תשלום פיקדון, אשר מוחזר לאחר השימוש ועם קבלת הציוד חזרה בסניף יד שרה.
יד שרה מוכרת כעמותה ללא כוונת רווח. עמותת יד שרה הוקמה ע״י ראש עריית ירושלים לשאר מר אורי לופוליאנסקי, והיא נקראת יד שרה על שם אימו המנוחה שרה לופוליאנסקי ז״ל, אשר נספתה בשואה.
לעמותת יד שרה יש סניפים כמעט בכל עיר בישראל, אשר פתוחים לקבלת קהל בשעות הבוקר ואחר הצהריים.
פרטים נוספים על יד שרה, כתובות הסניפים ושעות הפעילות ניתן למצוא באתר העמותה.
אז אם נפגעת בעקבות תאונת דרכים, תאונת עבודה או בנסיבות אחרות, והנך זקוק לציוד רפואי כלשהו לתקופת ההחלמה, פנה לעמותת יד שרה.

נפגעת בתאונת עבודה, תאונת דרכים, מחלה קשה? כדאי שתקבל יעוץ משפטי בהקדם?
צור קשר עם משרד עורכי דין בכר וקבל יעוץ משפטי ראשוני של עורכי דין ללא כל התחייבות מצידך.
Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.