חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

מתי לפנות לייעוץ משפטי לאחר תאונת דרכים

מהו הזמן הנכון לפנות לעורך דין לאחר פגיעה בתאונת דרכים?

מאת עורך דין תומר בכר, עורך דין תאונות דרכים

אחת  השאלות הנפוצות ביות של נפגעי תאונות דרכים, אשר פונים למשרדנו לקבלת ייצוג משפטי, היא 'מתי בעצם צריך להתחיל את הטיפול המשפטי בתביעה מול חברת הביטוח?' האם צריך להמתין עד שיהיו בידי הנפגע את מלוא המסמכים הרפואיים, או שמא צריך להתחיל את הטיפול בתביעה מוקדם ככל האפשר?
ובכן, התשובה לשאלה זו היא שאת הטיפול המשפטי בתביעה צריך להתחיל בשלב מוקדם ככל האפשר לאחר התאונה. כלומר, רצוי שנפגעי תאונות דרכים יפנו לקבלת ייצוג משפטי של עורך דין, בשלב המוקדם ביותר האפשרי לאחר התאונה. זאת על מנת שעורך הדין יוכל להנחות אותם כיצד לפעול מול גורמים שונים כגון המשטרה, בתי החולים, קופת חולים וחברת הביטוח.

היתרון של ייצוג משפטי מוקדם

ייצוג של עורך דין החל משלב מוקדם לאחר התאונה, יכול לצמצם באופן משמעותי את הסיכוי לכך שהנפגע יעשה 'טעויות' כלשהן במסגרת התנהלותו מול הגורמים השונים הקשורים לתיק, וכך למעשה גודל הסיכוי של הנפגע לקבל את הפיצוי המקסימאלי המגיע לו בעקבות התאונה.
מסמכים רפואיים או אחרים, אשר יצטברו אצל הנפגע לאחר הפניה לעורך דין, יועברו אל עורך הדין תוך כדי ניהול התיק מול חברת הביטוח. בצורה זו יוכל עורך הדין להמשיך את ההתנהלות מול חברת הביטוח על לסיום התיק וקבלת הפיצוי המקסימאלי לנפגע.
נפגעת בעקבות תאונת דרכים? אל תעשה טעויות מיותרות.
צור קשר עם עורך דין לייצוג נפגעי תאונות דרכים בהקדם האפשרי, על מנת שידאג לזכויותיך וינחה אותך כיצד יש לפעול, על מנת לקבל את הפיצוי המתאים.
לפרטים נוספים פנה עוד היום למשרדנו.
קבע פגישת ייעוץ ראשונה ללא כל התחייבות מצידך ודע את זכויותיך.
Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.