03-6122202

התקשרו עכשיו

סיפריית המאמרים

פיצוץ בלון גז – תביעה לפיצויים לאחר פגיעת גוף

פיצוץ גז גרם ל-60% נכות. הנפגעת הגישה תביעה בסך מאות אלפי שקלים באמצעות עורך דין תומר בכר

פיצוץ בלון גז אינו קורה סתם כך. אם זה בעקבות חיבור לקוי של בלון הגז או צינורות הגז, אם זה בשל כך שמערכת הגז כבר ישנה ובלויה או אם זה בגלל שבלון הגז בעצמו אינו תקין, בדרך כלל, כאשר מתרחש פיצוץ בלון גז, הגורם הוא רשלנות.

רשלנות חברת הגז גרמה לפיצוץ

עפ״י כתב התביעה אשר הוגש ע״י משרד עורכי דין בכר, הפיצוץ ארע בעקבות רשלנותה של חברת הגז, אשר לא בדקה כראוי את תקינות מערכת הגז בדירה.
במקרים בהם פיצוץ בלון גז קורה בעקבות רשלנות של חברת גז או מי מעובדיה, אזי יכולים הנפגעים לתבוע מחברת הגז פיצוי בגין הנזקים שנגרמו להם כתוצאה מן הפיצוץ.

הניסיון הרב של משרדנו בייצוג תביעות פיצויים בגין רשלנות חברות גז

משרד עורכי דין תומר בכר מתמחה בייצוג נפגעים בתביעות נזיקין, מול חברות ביטוח וגופים רשלניים שגרמו ברשלנותם לתאונות. מאחורי עורכי הדין במשרד, מאות הצלחות של ניהול תיקי נזיקין בגין תאונות שגרמו לנזקי גוף ונפש.
אם גם אתה או יקיריך, נפגעתם בתאונה הקשורה לפיצוץ בלון גז בעקבות רשלנות של צד ג', צור קשר עם משרד עורכי דין בכר עוד היום על מנת לברר את זכויותיך לקבלת פיצוי במסגרת תביעה מול חברת הביטוח.
ייעוץ ראשוני לנפגעים ניתן על ידי משרד עורכי דין בכר לא כל התחייבות מצד הנפגע.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.