חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

נפילה ברחוב – פיצוי לנפגעים

החלקה או מעידה בגין מכשול ברחוב

עם עובדות קשה להתווכח! בעמוד זה תוכלו לקרוא על דוגמאות של מקרים אמיתיים, אשר טופלו ו/או מטופלים במשרדנו בתקופה האחרונה.

אישה הלכה על המדרכה ברחוב, כאשר לפתע הגיעה לחלק של המדרכה עליו היה ממוקם פח אשפה גדול. היות והעירייה לא דאגה לרוקן את הפח הנ"ל מהאשפה שהייתה בו, חלק ניכר של אשפה היה מפוזר על המדרכה עצמה ועקב כך חסם את הגישה להולכי הרגל. לאור מצב הדרך ומכשולי הזבל שהיו על המדרכה כאמור לעיל, נאלצה האישה לרדת מן המדרכה אל הכביש במטרה לעקוף את מכשולי האשפה הנ"ל, אך למרות ניסיונותיה נתקלה בשאריות אשפה, נפלה ונחבלה בצורה קשה ביד.

רופא אורטופד מומחה מטעמינו, קבע כי בעקבות התאונה נשארה האישה בנכות לצמיתות והאישה הגישה באמצעות משרדנו, תביעה נגד העירייה על רשלנותה, בכך שלא דאגה לניקיונו של הרחוב וריקונו של פח האשפה. לאחר מספר חודשים התיק נסגר בפשרה בה קיבלה אותה אישה מחברת הביטוח של העירייה פיצוי מתאים לנזקים שנגרמו לה בהתאם לדרישתנו.

נפגעת בעקבות נפילה ברחוב?

נתקלת במפגע בטיחותי במרחב הציבורי?

צור קשר עוד היום עם משרדנו וקבל יעוץ ראשוני ללא כל התחייבות.

Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.