חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

רשלנות רפואית – לאחר לידה שכחו לי פד בתוך הנרתיק

רשלנות רפואית – הרופא המיילד שכח לי פד בתוך הנרתיק לאחר הלידה

אחת מן התביעות השכיחות ביותר בתחום רשלנות רפואית בשנות התשעים, הייתה בשל השארת גופים זרים בתוך גופם של אלו שקיבלו טיפול רפואי חודרני כגון ניתוחים, לידות וכד'. עם הזמן למדו המוסדות הרפואיים לצמצם בצורה ניכרת את התופעה המוזרה ואולם משום מה, למרות הגיענו לאלף השלישי, עדיין לא ניתן לומר שאירועים של שכיחת עצם או גוף זר בתוך גופם של מנותחים נעלמו לחלוטין משגרת חיינו.

ייצוג נפגעת רשלנות רפואית בלידה

המקרה המובא כאן הינו דוגמא אחת מיני רבות לסיטואציה של רשלנות רפואית מעצבנת אשר יכלה להימנע בקלות אלמלא הזלזול המטריד של רופא מטפל בבית החולים.
לאחר הריון של תשעה חודשים, הגיעה היולדת לבית החולים על מנת ללדת את בנה הראשון, בלידה רגילה ועם תקוות כי לא יתעוררו בעיות כלשהן במהלך הלידה אצלה או אצל התינוק. הלידה עברה בשלום ואולם לאחר סיומה היה צורך כמו לאחר לידות רבות אחרות, לבצע תפירה של החיץ. לצורך כך, הוכנס אל הנרתיק של היולדת, ע"י רופא שביצע את התפירה, פד מיוחד בכדי לספוג את הדימום ועל מנת שאותו רופא יוכל לראות ביתר קלות את המקום שיש לתפור.
במהלך התפירה, צלצל הטלפון הנייד של הרופא והוא, במקום להתרכז בעבודתו החליט באקט של רשלנות רפואית בוטה, לענות ולנהל את השיחה תוך כדי ביצוע עבודתו, תוך שבסיום ההליך הרפואי והתפירה שכח להוציא את הפד מן הנרתיק של היולדת.
כך, מבלי שידעה כי נפלה קורבן למקרה של רשלנות רפואית וכי פד נשכך בתוך הנרתיק שלה, שוחררה האישה מבית החולים לביתה, למרות הכאבים העזים שחשה. כאשר התלוננה האישה על הכאבים העזים נאמר לה ע"י הצוות הרפואי בבית החולים כי מדובר בכאבים רגילים שלאחר לידה ולא נערכה לה בדיקה מסודרת ומקיפה על מנת לבחון את המקור האמיתי לכאבים אלו.
גם לאחר שחרורה, במהלך הימים שלאחר מכן, חשה האישה בכאבים עזים ומתגברים מאזור הנרתיק עד אשר כאשר הכאבים הפכו לבלתי נסבלים, ניגשה לבדיקה אצל רופא קופת חולים, אשר איבחן שמדובר בפד שהושאר בתוך נרתיקה וכי המקום דלקתי מאד ורגיש ביותר.
רופא קופת חולים הוציא את הפד הנ"ל מנרתיקה של האישה והפנה אותה באופן דחוף לקבלת טיפול רפואי במסגרת בית החולים. עוד באותו היום, פנתה האישה לבית החולים (הפעם כמובן לבית חולים אחר ולא לזה שבו ילדה) לקבלת טיפול רפואי מתאים.

נוהל משא ומתן עם חברת הביטוח

בעקבות התנהלות העניינים כפי שתוארה לעיל, אשר ללא ספק עולה כדי רשלנות רפואית מצד הרופא ובית החולים שבו הייתה הלידה, פנתה האישה למשרדנו על מנת שנייצגה בתביעת פיצויים בגין המקרה והנזקים שנגרמו לה בעקבותיו לרבות הכאב והסבל הרבה שעברה.
לאחר ניהול מו"מ עם חברת הביטוח של בית החולים, והגעה להסכמה כי אכן מדובר במקרה מובהק של רשלנות רפואית, שילמה חברת הביטוח לאישה את הפיצוי שדרש עבורה משרדנו.
נפגעת כתוצאה מרשלנות רפואית? צרי קשר עם משרדנו עוד היום!
Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.