חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

הצלחות המשרד בנושא: תאונות דרכים

הצלחות המשרד בתחום תאונות דרכים שהמשרד ייצג

פיצוי בסך 63,500 ₪, ישולם ע"י חברת הביטוח "הפול", בעקבות פציעה בתאונת אופנוע

נפגע, אשר יוצג בהליך זה על ידי משרד עורכי דין תומר בכר, יקבל את הפיצוי הנ"ל לאחר שנגרם לו שבר ביד, אולם למרבה השמחה השבר התאחה כראוי ובסופו של דבר הנפגע לא נותר סובל מנכות כלשהי או ממגבלה בתנועות היד.

נפגע תאונת דרכים ועבודה יקבל פיצוי בסך של כ-8,700,000 ₪

פיצוי בסך של כ-8,700,000 ₪ ישולם לנפגע תאונת דרכים ועבודה

איך הצלחנו לקבל עבור לקוח משרדנו פיצוי שיא בסך של כ-8,700,000 ₪ מביטוח לאומי וחברת הביטוח, לאחר שנפגע בתאונת דרכים בדרך לעבודה? ובכן, שילוב של מקצועיות וניסיון של מעל 20 שנה בתחום הנזיקין והביטוח, זו התשובה.

נסיבות המקרה – תאונת דרכים בדרך חזרה מהעבודה

מדובר בלקוח, צעיר בן 19 שהחל לעבוד בעבודה הראשונה בחייו, כאשר בזמן החזרה מהעבודה לביתו ברכב ההסעה, נפגע בתאונת דרכים קשה מאוד ונגרמה לו פגיעה רב מערכתית.

ניהול התביעה מול ביטוח לאומי

משרדנו ניהל עבור התובע את ההליך במסגרת ביטוח לאומי (תאונת עבודה) אשר ארך מספר שנים וכלל בדיקות בוועדות רפואיות רבות, הן במסגרת דרג ראשון והן במסגרת ועדות רפואיות לעררים. בסופו של דבר, בסיום שלב הועדות הרפואיות של ביטוח לאומי, נקבעה ללקוח נכות בשיעור של 98% לצמיתות (נכות רפואית) ועם הפעלת תקנה 15 הועלתה נכותו ל 100% לצמיתות.

המשמעות של קביעת נכות שכזו היא שהמוסד לביטוח לאומי שילם וישלם לתובע במהלך חייו פיצוי בסך של כ 7,600,000 ₪.

נכות שמזכה בפטור מתשלום מס הכנסה

בנוסף, בעקבות ההישג מול ביטוח לאומי, הלקוח זכאי לפטור ממס הכנסה (על פי החוק מי שנקבעה לו נכות בשיעור של מעל 90% זכאי לפטור מלא מתשלום מס הכנסה) לכל החיים עד תקרה של כ-600,000 ₪ מידיי שנה (כלומר, חיסכון של מיליוני שקלים נוספים במצטבר לאורך כל החיים).

ניהול התביעה מול חברת הביטוח

מיד עם סיום הייצוג המשפטי במסגרת הועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי, הוגשה על ידי משרדנו תביעה המשפטית כנגד החברה הביטוח אשר ביטחה את הרכב בו נסע הלקוח בביטוח חובה.

עוד בטרם הוגשו כתבי הגנה יצרה חברת הביטוח שביטחה את הרכב, קשר עם משרדנו בניסיון לסיים את התיק בפשרה והציעה סכום פיצוי נוסף (לא מבוטל) של 500,000 ₪ מעבר לסכום שהתקבל ויתקבל (באופן חודשי) הממוסד לביטוח לאומי כפי שפורט לעיל.

לאחר שביצענו הערכה של התיק, המלצנו ללקוח לדחות את הצעת הפשרה מאחר וחשבנו שמגיע לו פיצוי יותר גדול מחברת הביטוח והלקוח קיבל את הצעתנו, על אף חששות כבדים שהרי מדובר בסכום לא מבוטל וקיימת הייתה אפשרות שהתיק "יבלע" בתגמולי המוסד לביטוח לאומי ולמעשה הלקוח ישאל ללא כל פיצוי מחברת הביטוח.

לאור תשובתנו השלילית להצעת הפשרה חברת הביטוח הפנתה את הייצוג לעו"ד חיצוני מאחד מהמשרדים המוכרים והמובילים בתחום.

במסגרת ניהול ההליך בבית המשפט, לאחר שהוגש כתב הגנה מטעם חברת הביטוח, בניגוד למקובל ולאחר שבחנו את נתוני התיק ביקשו מאיתנו עורכי הדין של חברת הביטוח לנהל מו"מ ישיר מולנו, בניסיון לסיים את התיק בכל זאת בפשרה.

הליך המשא ומתן

במסגרת מו"מ ולאחר בחינת נתוני התיק התגבשה במשרדנו הערכה כי התובע צריך להיות מפוצה בסכום של 1,100,000 ₪ (בהתחשב הכך שהתובע קיבל ויקבל לתגמולי הביטוח הלאומי המסתכמים בעוד כ- 7.6 מיליון ₪).

במסגרת מו"מ ישיר מול עורכי הדין של חברת הביטוח העברנו אליהם את הצעתנו לסיום התיק בסך של 1,100,000 ₪.

בתחילה, הנתבעת לא הייתה מוכנה כלל לדבר על סכום זה, אך לאחר שביקשנו להתקדם בניהול ההליך בבית המשפט, חזרה בה חברת הביטוח מהתנגדותה וקיבלה את הצעתנו לפשרה בסך של 1,100,000 ₪ נוספים מעבר לפיצוי שקביל ויקבל הלקוח מהביטוח הלאומי.

כך יצא שהלקוח קיבל בסופו של דבר פיצוי בסך של למעלה מ-8,700,000 ש"ח בעקבות התאונה.

נפגעת בתאונת דרכים במסגרת העבודה?

צור קשר עם משרדנו וקבל יעוץ ראשוני ללא כל חיוב.

תומר בכר – עורך דין ונוטריון

מעל 20 שנות ניסיון בייצוג נפגעי תאונות דרכים ותאונות עבודה

ילדה שנפגעה בתאונת דרכים תובעת למעלה מ-4,500,000 ש"ח פיצויים

ילדה בת 6 אשר נותרה עם נכות גבוהה בעקבות תאונת דרכים קשה תובעת פיצוי בסך של למעלה מ-4,500,000 ₪ מחברת הביטוח

עפ"י כתב התביעה, אשר הוגש לבית המשפט המחוזי ע"י עורך דין תומר בכר המייצג את הילדה הנפגעת, בעקבות התאונה נפגעה הילדה פגיעת ראש קשה ופגיעת עמוד שדרה, צלקות בכל חלקי גופה ובעיקר על צווארה, פוסט טראומה ועוד.

בעקבות תאונת דרכים קשה הפכתי לנכה 100% לצמיתות

לבית המשפט הוגשה היום תביעה בגין נזקי גוף שנגרמו לנפגע תאונת דרכים קשה. בעקבות התאונה הפך התובע לסיעודי, הסובל בין היתר מדיכאון, ירידה קוגניטיבית ותפקודית קשה, בעיות שיווי משקל, מרותק לכסא גלגלים וזקוק לעזרה מלאה. את התביעה, הגיש עבור הנפגע עורך דין תומר בכר המייצג אותו ואת משפחתו. במסגרת התביעה הוגשה גם בקשה למינוי מומחה רפואי לצורך קביעת שיעור נכותו של הנפגע והקשר הסיבתי בין תאונת הדרכים ובין נזקיו הרבים.

נער בתיכון יקבל מקרנית פיצוי בסך של 74,000 ₪ בגין תאונת דרכים שעבר

הנער נפגע בתאונת דרכים כאשר בעת שנסע על אופניו, נהגת רכב שחנתה בצד הדרך, פתחה בפתאומיות את הדלת וכתוצאה מכך פגעה בנער. הנהגת הפוגעת נמלטה בטרם נלקחו פרטיה, ולאחר מכן, לא ניתן היה לאתרה. הנער יוצג לאורך כל ההליך על-ידי משרד עורכי דין תומר בכר, אשר הגיש בגין התאונה תביעה כנגד "קרנית" ובמסגרת ההליך המשפטי, נקבע כי נותר בנכות קלה ביותר בגובה 5% באצבעו בעקבות התאונה.

חברת הביטוח "הפול" תשלם פיצוי בסך 35,000 ₪ בגלל שבר בקרסול

הסכום הנ"ל ישולם לנפגע בעקבות תאונת אופנוע, זאת למרות שהשבר בקרסול התאחה באופן מלא כעבור זמן קצר ובסופו של דבר לא נותרה לו כל נכות או מגבלה. הנפגע יוצג בהליך זה לאורך כל הדבר על-ידי משרד עורכי דין תומר בכר, אשר ניהול עבורו את המשא ומתן ואת הסכם הפשרה.

לבית המשפט הוגשה תביעת יורשיו של נהג אוטובוס שנפטר במהלך החלפת גלגל באוטובוס

המנוח, אשר עבד בחברת הסעות נדרש במסגרת אחת מן הנסיעות להחליף גלגל באוטובוס עקב תקר (פנצ'ר), תוך כדי החלפת הגלגל ועקב המאמץ שנדרש ממנו לצורך כך, קיבל התקף לב ונפטר. מאחר והאירוע הנ"ל עונה על ההגדרה של תאונת דרכים, פנו יורשיו של הנהג המנוח, אשר מיוצגים בעניין זה ע"י משרד עורכי דין תומר בכר, בתביעה כנגד חברת הביטוח שביטחה את האוטובוס בפוליסת ביטוח חובה. התביעה מתנהלת בימים אלו בפני ביהמ"ש.

אדם אשר נפגע בעקבות תאונת אופנוע יקבל פיצוי בסך 40,000 ₪ מחברת הביטוח "הפול"

אצל הנפגע, אשר היה מיוצג לאורך ההליך ע"י משרד עורכי דין בכר, התגלה שבר ברגל וכן שפשופים ברגליו ובידיו. בהמשך, השבר הרגל התאחה, כך שלא נותרה לנפגע כל נכות. לאחר ניהול מו"מ עם חברת הביטוח, התיק הסתיים בפשרה, כאשר הנפגע קיבל את הפיצוי אשר דרש בעבורו משרד עו"ד בכר.

פיצוי בסך 33,000 ₪ שולם ע"י חברת "הפול" למאמן כושר, אשר נפגע באגודל יד ימין, כתוצאה מתאונת אופנוע

 – לנפגע, אשר יוצג ע"י משרד עורכי דין בכר, שולם הפיצוי הנ"ל למרות שלא נקבעה לו נכות כלשהי וסכום הפיצוי שולם לו חרף העובדה, שהוא בוטח על ידי חברת "הפול" בפוליסת ביטוח חובה "זולה" הכוללת תנאי של השתתפות עצמית, לפיה ינוכה מהפיצוי סכום של 25,000 ₪ מהנזק הלא ממוני (כאב וסבל) ו- 7 ימי אי כושר עבודה ראשונים.

תאונת אוטובוס – חברת ביטוח של אוטובוס תשלם 75,000 ש"ח לנפגע תאונת דרכים ועבודה

הנפגע, אשר יוצג ע"י משרד עורכי דין תומר בכר, הינו נהג אוטובוס אשר נפגע בקרסולו בעת שירד במדרגות האוטובוס בסיום הנסיעה. משרד עו"ד תומר בכר אשר ייצג את הנפגע הגיש עבורו לביהמ"ש תביעה מתאימה, אולם, מייד לאחר שהוגשה תביעה זו ובטרם הוגש כתב הגנה, הושג הסכם פשרה עם חברת הביטוח לפיו תשלם לנפגע את הסכום הנ"ל אשר מתווסף לסכום של כ- 70,000 ₪ נוספים, אותם קיבל הנפגע מן הביטוח הלאומי כנפגע תאונת עבודה.

חברת הביטוח של הרכב תשלם לנפגע תאונת דרכים בעבודה פיצוי בסך של 60,000 ₪

הסכום הנ"ל ישולם לנפגע במסגרת הליך פשרה אליו הגיעו הצדדים לאחר מו"מ. את הנפגע ייצג בהליך משרד עו"ד תומר בכר, אשר ייצג אותו גם במסגרת ההליכים מול ביטוח לאומי (כנפגע תאונת עבודה), שם קבעה לו ועדה רפואית נכות בשיעור של 5% לצמיתות בגין הפגיעה.

חברת הביטוח של הרכב תשלם לנפגעת תאונת דרכים פיצוי בסך של למעלה מ- 32,000 ₪ בגין נזק של צליפת שוט

התובעת אשר נפגעה קלות בצווארה כתוצאה מהתאונה, יוצגה על ידי משרד עו"ד תומר בכר שניהול עבורה את המו"מ עם חברת הביטוח. סכום הפיצוי שולם לנפגעת במסגרת הסדר פשרה ומבלי שהיה צורך בדיקת התובעת לצורך קביעת נכות או בהגשת תביעה לביהמ"ש.

חברת הביטוח של הרכב תשלם לגמלאית אשר נפגעה בעקבות תאונת דרכים פיצוי בסך של 52,000 ₪

נזקה של הנפגעת (שבעתה תאונה הייתה הולכת רגל) היה קרע ברצועה ברגלה. משרד עו"ד בכר, אשר ייצג את הנפגעת במסגרת הליך המו"מ על חברת הביטוח, הצליח לשכנע את חברת הביטוח לשלם את הסכום הנ"ל במסגרת מו"מ ומבלי שהיה צורך בהגשת התביעה לבית המשפט ולמרות שהנפגעת לא נבדקה כלל ע"י רופא מומחה מטעם חברת הביטוח ולא נקבעה לנפגעת כל נכות בעקבות הפגיעה בתאונה

פיצוי בסך 30,000 ₪ שולם במסגרת משא ומתן בפשרה, לנפגע תאונת דרכים, בגין חבלה מינורית שעניינה עקמת קלה באצבע מס' 2 בכף הרגל

הנפגע, אשר יוצג בתיק זה על ידי משרד עורכי דין בכר, חזר לאחר התאונה לשגרת חייו הרגילה, בביתו ובמקום עבודתו ולמעשה לא נגרמה לו כל נכות. הפשרה הושגה לאחר 4 חודשים מרגע שפנה הנפגע למשרד עו"ד בכר.

פיצוי בסך 30,000 ₪ שולם לעובדת זרה שנפגעה בעקבות תאונת דרכים

נזקיה של הנפגעת התבטאו בחבלות יבשות וצלקת גוף בלבד. הנפגעת, אשר יוצגה ע"י משרד עורכי דין בכר בעניין זה, קיבלה את הפיצוי במסגרת הסכם פשרה לאחר מו"מ וזאת מבלי שהיה צורך בהגשת תביעה לביהמ"ש, ללא בדיקת רופא מומחה מטעם חברת הביטוח ומבלי שנדרשה להציג חוות דעת רפואית או קביעת נכות כלשהי.

למעלה מ-30,000 ₪ שולמו כפיצוי לשליח אשר נפגע בעקבות תאונת אופנוע במהלך עבודתו

הפיצוי הנ"ל שולם לנפגע למרות העובדה שבעקבות הפגיעה לא נותרה לו כל נכות לצמיתות. את הנפגע ייצג משרד עורכי דין תומר בכר, הן במסגרת ההליכים מול המוסד לביטוח לאומי, אגף נפגעי עבודה והן במסגרת חברת הביטוח אשר ביטחה את האופנוע בפוליסת ביטוח חובה.

אדם אשר נפגע בעקבות תאונת דרכים בדרך לעבודה, יקבל פיצוי בסך כולל של כ-80,000 ₪ מחברת הביטוח וביטוח לאומי

הנפגע, אשר יוצג על ידי משרד עורכי דין בכר, הן בהליך מול ביטוח לאומי והן בהליך מול חברת הביטוח, יקבל את הפיצוי הנ"ל למרות שנקבעו לו נכויות זמניות בלבד, על ידי ועדה רפואית של ביטוח לאומי והוא לא נותר עם נכות כלשהי לצמיתות.

90,000 ₪ שולמו כפיצוי להולך רגל, אשר נפגע בתאונת דרכים מרכב חולף

מאחר ומדובר בתאונת דרכים המוגדרת "פגע וברח", לא ניתן היה לאתר את הרכב הפוגע ולכן התביעה הוגשה כנגד "קרנית". במסגרת משא ומתן שניהל משרד עורכי דין תומר בכר עם "קרנית", סוכם שישולם לנפגע הסכום הנ"ל וזאת מבלי שנקבעה לנפגע נכות כלשהי ע"י רופא מומחה.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.