חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

טיפים חשובים לתובעים בתחום הנזיקין והביטוח

מידע שחובה לדעת כאשר חושבים להגיש תביעה בתחום הנזיקין והביטוח

נפגעי תאונות ו/או בני משפחתם, אשר אינם שוכרים את שירותיו של עורך-דין המתמחה בתחום הנזיקין במועד קרוב ככל האפשר ליום הפגיעה, עלולים לפגוע בתביעותיהם ובסיכוייהם לזכות בפיצוי מתאים. ההצלחה של רוב התביעות מן הסוג הזה מבוססת רובה ככולה על איסוף וארגון חומר הראיות הרלוונטי, הכולל אישורים ותעודות רפואיות שונות, דוחות חקירה, עדויות, תמונות וכד' ועל השגת חוות דעת של מומחה רפואי או אחר, המתאימה ביותר לצורכי התיק.

טיפים ועצות לנפגעי גוף המתכננים הגשת תביעת פיצויים

יעוץ משפטי וייצוג של עורך דין מומחה בתחום נזיקין – חובה !!! 

נפגעי רשלנות רפואית ותאונות ו/או בני משפחתם, אשר אינם שוכרים את שירותיו של עורך-דין המתמחה בתחום הנזיקין במועד קרוב ככל האפשר ליום הפגיעה, עלולים לפגוע בתביעותיהם ובסיכוייהם לזכות בפיצוי מתאים. ההצלחה של רוב התביעות מן הסוג הזה מבוססת רובה ככולה על איסוף וארגון חומר הראיות הרלוונטי, הכולל אישורים ותעודות רפואיות שונות, דוחות חקירה, עדויות, תמונות וכד׳ ועל השגת חוות דעת של מומחה רפואי או אחר, המתאימה ביותר לצורכי התיק.

לשמור על קשר רציף עם עורך הדין שלך

מקרים רבים, אשר בהם מעורבים נפגעי תאונות, האמורים לקבל מאות אלפי שקלים ואף יותר כפיצוי על פגיעתם, מסתיימים לעיתים בקבלת פיצוי מזערי בלבד, רק בשל העיכוב בפניה לעורך דין המתמחה בתחום הנזיקין.

על הנפגע להיות בקשר רציף עם עורך הדין המייצג אותו, ולוודא שהוא מעודכן בכל הפרטים וההתפתחויות במצבו הרפואי מבחינת שינויים במקום עבודתה, תפקיד, משכורת או שעות העבודה, הוצאות רפואיות וכד׳. כל שינוי שכזה יכול להשפיע על התביעה ועל שיעור הפיצוי המגיע לנפגע.

להלן עצות וטיפים נוספים אשר יכולים לסייע לנפגעים בדרך למימוש זכויותיהם לקבלת פיצויים:

  • כיצד לבחור עורך דין מתאים – הצעד המשמעותי ביותר במסגרת ניהול תיק נזיקין הינו בחירת עורך הדין אשר אמור לייצג את הנפגע. איך יודעים באיזה עורך דין לבחור? מה לבדוק בפגישה הראשונה? מה לשאול את עורך הדין? כל התשובות לכל השאלות הרלוונטיות במאמר חובה.
  • טיפולים רפואיים – היבטים משפטיים, תביעות פיצויים – אחד הקריטריונים שלפיהם מתנהל תיק לפיצוי בגין נזקי גוף (רשלנות רפואית, תאונות עבודה, תאונות דרכים וכד׳) הינו החומר הרפואי. במאמר זה תוכלו לקרוא ולהבין את החשיבות של המסמכים הרפואיים והאמור בהם לצורך ניהול התביעה בצורה הטובה ביותר.
  • דיווח על תאונת עבודה – מאמר המסקר את נושא חובת הדיווח על תאונות עבודה והפעולות הנלוות שיש לבצע לאחר פגיעה בתאונת עבודה. כדאי לקרוא ולזכור בעת פגיעה בתאונת עבודה.
  • כיצד להכין תיק משפטי – שמירת מסמכים משפטיים חשובים – נקודות חשובות שכדאי לזכור כאשר רוצים להכין את התיק לקראת תביעת פיצויים.
  • יעוץ משפטי – חשיבותו של קבלת ייעוץ משפטי מעורך דין מומחה. מאמר חובה לכל מי שמתלבט בנוגע לשאלה האם כדאי ו/או משתלם לקבל ייעוץ משפטי לצורך הגשת תביעת פיצויים. 
  • איך למנוע מקרי רשלנות רפואית? – ישנן מספר נקודות חשובות מאד אשר התנהגות לפיהן יכולה למנוע מקרי רשלנות רפואית. מאמר זה מפרט את הנקודות החשובות ביותר בעניין זה ולכן כדאי מאד לקרוא ולהפנים את האמור בו שכן במקרים מסוימים מדובר בפעולות שיכולות להציל חיים!
  • ועדה רפואית – איך להתכונן לקראת ועדה רפואית במסגרת ביטוח לאומי או משרד הביטחון? במאמר זה מובאים מספר טיפים חשובים אשר יכולים לעזור למי שעומד בפני ועדה רפואית, למצות את ההליך החשוב הזה באופן מקסימלי.
  • יד שרה – המקום להשכרת ציוד רפואי לנפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה וכד׳. עמוד המוקדש לפעילות של העמותה.
נפגעת כתוצאה ממקרה של רשלנות רפואית? עברת תאונת דרכים או תאונת עבודה?
צור קשר עוד היום על משרד עורכי דין בכר על מנת לברר את הנושא!
ייתכן מאד וגם לך מגיע פיצוי כספי גבוה!
Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.