חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

הפניית לקוחות ושיתופי פעולה עם משרד עורכי דין תומר בכר

הפניית לקוחות ושיתופי פעולה בתיקי נזיקין ורשלנות רפואית

ליווי, הכוונה, ייעוץ ועזרה בניהול תיקי נזיקין

כחלק מן השירותים אשר מעניק משרדנו לקהילה בכלל ולחברים למקצוע בפרט, מציע משרד עו״ד בכר, כבר זמן רב, לחלוק את הידע הרב שצבר בתחומי התמחותו ועיסוקו העיקריים כגון רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות במסגרת משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי וכו', עם עורכי דין אחרים הזקוקים להכוונה, ייעוץ, ליווי, או כל עזרה בניהול תיקים בתחום הנזיקין על כל רבדיו השונים.

עורכי דין המעוניינים להפנות תיקים ו/או לקוחות לטיפול ו/או ייצוג על ידי משרדנו, מוזמנים ליצור קשר עימנו לתיאום פגישה. משרדנו מקפיד תמיד לחלוק את שכר הטרחה המשולם לו, עם עורך הדין שהפנה את הלקוח או תיק, באופן הוגן ומוסכם מראש.

כמו כן, עורכי דין שאינם עוסקים בתחומי התמחות משרדנו ו/או עורכי דין צעירים, אשר קיבלו לידיהם ייצוג של לקוח, בעניין שהינו אחד מן התחומים אשר בהם עוסק משרדנו, ואשר מעוניינים בכל זאת לטפל בעניין בעצמם, על מנת ללמוד את הנושא ולהתמקצע בו תוך קבלת סיוע מתאים לאורך הדרך, מוזמנים גם הם לפנות למשרדנו לתיאום פגישה מתאימה.

במקרים כאלה, ניתן לקבל את סיוע משרדנו בשני אופנים עיקריים:

  • האחד, ליווי במקביל לעורך הדין המפנה, כצוות אחד.
  • השני, ליווי ״מאחורי הקלעים״, תוך שמירה על היותו של עורך הדין המפנה בחזית המערכה, ומתן הסיוע המתאים באופן סמוי, בכל פעם שעולה הצורך בכך במהלך ניהול התיק על ידו.

 

לפרטים נוספים על שיתופי פעולה בתחום דיני נזיקין,
ניתן ליצור קשר עם משרדנו

Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.