חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

תביעות נזיקין – מידע חובה לנפגעים שחושבים להגיש תביעה

נזיקין – מידע שחובה לדעת לפני הגשת תביעה

התחום המשפטי הנקרא דיני נזיקין כולל בתוכו את נושא התביעות בשל נזקי גוף — כל המקרים בהם נגרמה לאדם פגיעה גופנית או נפשית כתוצאה מרשלנותו של גורם חיצוני כלשהו ו/או תאונה בה היה מעורב.

לרוב מדובר במקרי תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, מחלות מקצוע, תאונות תלמידים, פעולות איבה (פיגועים), תאונות ספורט, תאונות במסגרת שירות צבאי, גרימת נזק על ידי בעל חיים ואירועים אחרים שהסתיימו בנזקי גוף או נפש.

בעקבות אותה פגיעה גופנית ו/או נפשית, מגיע לנפגע פיצוי כספי שמטרתו להיטיב את מצבו ולהביאו ככל שניתן למצב שהיה נתון בו אלמלא קרתה אותה תאונה שגרמה נזק גופני. תביעות נזיקין, ברובן הינן נגד חברות הביטוח אשר ביטחו את המזיק בזמן התאונה.

תביעות נזיקין בגין תאונות דרכים

אם מדובר במקרה של תאונות דרכים, חברת הביטוח הרלוונטית היא זו אשר ביטחה בפוליסת ביטוח חובה, את הרכב בו שהה הנפגע בעת התאונה, או במקרים בהם מדובר בפגיעה בהולך רגל — את הרכב הפוגע. במקרים בהם לא ניתן לאתר את הרכב הפוגע, או מקרים בהם לרכב הפוגע לא הייתה תעודת ביטוח חובה בתוקף, יכול הנפגע לתבוע את קרנית (קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים) שהינה גוף המתפקד כחברת ביטוח לכל דבר במקרים כאלו.

תביעות נזיקין בגין תאונות עבודה

כאשר מדובר במקרים של תאונות עבודה או מחלות מקצוע, חברת הביטוח הרלוונטית הינה זו אשר ביטחה את המעביד בפוליסת ביטוח הנקראת ״חבות מעבידים״.

במקרים של רשלנות רפואית, הפוליסה הרלוונטית הינה פוליסת ביטוח המכונה ״רשלנות מקצועית״

שוקל תביעת נזיקין? פנה אלינו – פגישה ראשונה ללא תשלום
עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.