חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

כיצד להכין את התיק לקראת התביעה לאחר תאונה

כיצד להכין את התיק לקראת התביעה

שמירת המסמכים החשובים

חשוב לשמור על כל מסמך רפואי או אחר הנוגע לאירוע או לתאונה שבגינם נפגעת (תאונת דרכים, תאונת עבודה ועוד). כמו כן יש לשמור על כל קבלה, חשבונית, מכתב, אישור, הצהרה, חוות דעת או כל נייר אחר הנוגע להוצאות שנגרמו לך כתוצאה מפגיעתך כגון נסיעות לטיפולים, קניית תרופות ועזרים רפואיים, עזרה במשק הבית וכד'. מסמכים אלו יש לדאוג להעביר אל עורך הדין שלך בהקדם האפשרי.

עריכת רשימה מסודרת ומפורטת

במידה ובשל פגיעתך, הנך נזקק לעזרת צד ג' בביצוע עבודות במשק הבית כגון ניקיון, עריכת קניות, ביצוע תיקונים וכד', ואין באפשרותך לקבל מנותני השירות האלו קבלה או חשבונית רשמית, דאג לערוך רשימה מסודרת בעצמך. ברשימה זו, יש להקפיד על פירוט מדויק של מהות ההוצאה, תאריך, סכום ושמו של נותן השירות. דאג להעביר את הרשימה אל עורך הדין שלך כל תקופה מסוימת, על מנת לעדכנו בנוגע להוצאותיך.

תלושי שכר ודוחות הכנסה

דאג לשמור על כל תלושי השכר מלפני התאונה ואחריה והעבר העתק מהם לעורך הדין שלך בהקדם האפשרי. עצמאים: מומלץ לשמור על כל דו"חות מס הכנסה שהוגשו על ידיכם לפני התאונה ואחריה.

Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.