03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

פיברומיאלגיה – כך תקבלו פיצוי כספי

פיברומיאלגיה (באנגלית Fibromyalgia ) – מה עושים?

מה זה פיברומיאלגיה?

פיברומיאלגיה הינה תסמונת של כאבים ברקמת השריר. החולים בתסמונת זו סובלים ממגוון של סימפטומים, דוגמת עייפות קשה, פגיעה ביכולת הריכוז והזיכרון, כאבי ראש חזקים, פעילות מעיים בעייתית וכאבי בוקר במפרק שבין הלסתות. עוצמת הכאב אינה יודעת גבול, והתפשטותה אינה מוגבלת. הכאב יכול להתבטא כמצב של תסמונת עם תחושה ״שהכל כואב״, או ככאב נודד ממקום אחד למקום אחד בגוף.

איך לקבל את הפיצוי הגבוה ביותר מביטוח לאומי וחברות הביטוח בעקבות תסמונת הפיברומיאלגיה?

עורך דין תומר בכר בראיון לערוץ 20

נכות בגין פיברומיאלגיה

תסמונת פיברומיאלגיה מגבילה את הלוקים בה באופן ניכר ולפיכך מדובר במצב של נכות לכל דבר, למרות שבפועל, הנכות אינה נראית לעין. נכון לכתיבת שורות אלה, פיברומיאלגיה הינה מחלה שטרם נמצאה לה תרופה ע״י הרפואה הקונבנציונאלית ויש רופאים שעדיין מתכחשים לקיומה.

השכיחות של תסמונת פיברומיאלגיה

מחקרים שונים מעידים כי 2-4% מהאוכלוסיה לוקים בתסמונת פיברומיאלגיה וכ- 95% מהלוקים בתסמונת זו הן נשים, כאשר שיא התחלואה בגילאים 35-55. נשים הסובלות מכאב באחד או שני השדיים, כאב לימפתי, כאב במפשעה ובאזור המפשעה ודרכי השתן, הן נשים שסביר להניח סובלות מפיברומיאלגיה.

האם פיברומיאלגיה יכולה לעבור בתורשה

גם התורשה ״משחקת תפקיד״ בכל הקשור לסיכוי לחלות בפיברומיאלגיה, זאת אומרת, נטייה משפחתית לחלות בפיברומיאלגיה מגבירה מן הסתם את הסיכוי לקיומה. הנטייה הגנטית יכולה לפעול בתנאים סביבתיים מתאימים המהווים טריגר להתפרצותה ולכן טראומות גופניות ובמיוחד חבלות צוואריות, טראומות נפשיות פתאומיות ומחלות זיהומיות, נמצאות קשורות מבחינה סטטיסטית לעליית סיכון של התפרצות התסמונת. מספר גורמי דחק – כמו מחלה, טראומה פיזית, טראומה נפשית או שינויים הורמונאליים יכולים להוביל לכאב מפושט, עייפות ושינה לא מרעננת המאפיינים פיברומיאלגיה. טראומה פיזית או נפשית יכולה להוות גורם הדק לתסמונת במספר דרכים.
כך לדוגמא: מעורבות בתאונת דרכים, יכולה להוביל להתפרצות פיברומיאלגיה.

פיצוי לסובלים מתסמונת פיברומיאלגיה?

לעיתים קרובות הסובלים מפיברומיאלגיה יכולים לקבל פיצוי כספי מביטוח לאומי ו/או חברות הביטוח שבהן הם מבוטחים במסגרת פוליסות ביטוח מתאימות.

הייעוץ המשפטי של משרדנו לסובלים ולסובלות מתסמונת פיברומיאלגיה

על מנת להעלות את סיכויי הצלחת התביעות הללו, רצוי מאד להיעזר בשירותיו של משרד עורכי דין אשר מתמחה בייצוג נפגעים מסוג זה, שכן הידע המשפטי והניסיון המקצועי בהתנהלות מול ביטוח לאומי וחברות הביטוח, מהווה ייתרון משמעותי בעת ניהול תביעות מסוג זה.
עורכי דין העוסקים בתחום זה, ידעו להפנות את הלקוח לקבלת מסמכים רפואיים מתאימים, לרבות חוות דעת רפואיות, על מנת לחזק ולהעלות את סיכויי הצלחת התביעה.
*הערה – אין לראות באמור לעיל מידע שנכתב ע״י גורם רפואי כלשהו. האמור לעיל אינו מהווה המלצה רפואית לטיפול כלשהו ובכל מקרה יש לברר כל מצב רפואי או בעיה רפואית, עם רופא מומחה בטרם נקיטת צעד טיפולי או אחר כלשהו.
סובלים מתסמונת פיברומיאלגיה?
ייתכן ומגיע לכם פיצוי כספי במסגרת ביטוח לאומי!
צרו קשר עוד היום למשרדנו ובררו את זכויותיכם.
קבעו פגישת יעוץ ראשוני ללא כל התחייבות!
עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.