חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

פיצוי בגין אירוע מוחי בעקבות תאונת עבודה

נכות בגין אירוע מוחי בעקבות תאונת עבודה

100% נכות לצמיתות במסגרת ביטוח לאומי נקבעו לאדם אשר נפגע מאירוע מוחי בעבודה.

התביעה אשר נדחתה בתחילה ע״י ביטוח לאומי בטענה שהאירוע המוחי אינו קשור לעבודה, התקבלה בסופו של דבר ע״י ביה״ד לעבודה, במסגרת ערעור שהוגש ע״י משרד עורכי דין בכר אשר ייצג את הנפגע. לאחר מאבק ממושך של כ-5 שנים, נקבעה נכותו של הנפגע על 100% לצמיתות ולפיכך הוא זכאי לקבלת קצבת נכות למשך כל חייו.

הניסיון המקצועי של משרדנו בייצוג נפגעי תאונות עבודה

משרד עורכי דין תומר בכר מתמחה בייצוג נפגעי תאונות עבודה ובמיוחד במקרים של תאונות עבודה שגרמו אירוע מוחי. הוכחת קשר סיבתי בין אירוע מוחי ובין תנאי עבודה כאלה ואחרים, הינה קשה ומסובכת ודורשת ניסיון רב בניהול תיקים מסוג זה. רק כאשר מוכח קשר סיבתי בין אירוע מוחי ובין תנאי עבודתו של הנפגע, מוכר הנפגע על ידי ביטוח לאומי כנפגע בעבודה, ומקבל את זכויותיו לרבות את הפיצוי המגיע לו.
מאחורי משרד עורכי דין בכר, אלפי הצלחות של ניהול תיקי נזיקין בכללם אלפי תיקי תאונות עבודה.
אם עברת אירוע מוחי, ולדעתך קיים קשר בינו ובין אירוע כלשהו שהתרחש בעבודה, צור קשר עם משרד עורכי דין בכר עוד היום על מנת לברר את זכויותיך לקבלת פיצוי במסגרת תביעה מול ביטוח לאומי.
ייעוץ ראשוני לנפגעי אירוע מוחי בעקבות תאונת עבודה ניתן על ידי משרד עורכי דין בכר לא כל התחייבות מצד הנפגע.

 

Picture of עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.