חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

הצלחות המשרד בנושא: ביטוח לאומי

הצלחות המשרד בתחום ביטוח לאומי שהמשרד ייצג

מחלת אסטמה הוכרה כמחלת מקצוע אצל עובדת ניקיון בבית חולים ממשלתי

לאחר שתביעתה של הנפגעת נדחתה על ידי ביטוח לאומי בטענה שאין קשר בין תנאי עבודתה של הנפגעת ובין מחלת האסטמה שממנה היא סובלת, נדרש בית הדין לעבודה לדון בנושא במסגרת ערעור אשר הוגש על ידי משרד עורכי דין תומר בכר אשר מייצג את הנפגעת. בפסק דין שניתן לאחרונה ע"י ביה"ד נקבע כי קיים קשר סיבתי בין אופי עבודתה של הנפגעת והיחשפותה לריחות חזקים של חומרי ניקוי כגון אקונומיקה ובין מחלת אסטמה שהתפתחה בגופה ולפיכך הוכרה הנפגעת כמי שסובלת ממחלת מקצוע (אסטמה תעסוקתית).

1,500,000 ש"ח פיצויים בגין אובדן עין בתאונת עבודה

פיצוי בגובה כ-1,500,000 ש"ח בעקבות אובדן עין בתאונת עבודה

איך הצלחנו להשיג ללקוח המשרד פיצוי שיא בסך של כ-1,500,000 ₪ לאחר שאיבד את עינו בתאונת עבודה?

ובכן התשובה היא פשוטה. תומר בכר – עורך דין לתאונת עבודה עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בייצוג נפגעי תאונות עבודה.

אנו יודעים בדיוק איך לבנות את התיק בצורה הנכונה ביותר, אשר תאפשר ללקוח לקבל את הפיצוי המקסימלי, לעיתים אפילו יותר מהפיצוי הריאלי המגיע לו בעקבות הנזק שנגרם.

עובדות המקרה

במקרה זה, מדובר בבחור צעיר ומוכשר שעבד כמהנדס אלקטרוניקה באחת מהחברות הגדולות והמוכרות ביותר בארץ, אשר בעת ביצוע ניסוי במהלך עבודתו, התפוצץ מטען נפץ וגרם לו בין היתר איבד ראייה בעין אחת ופגיעה בשמיעה.

הייצוג המשפטי – ביטוח לאומי

הלקוח פנה למשרדנו על מנת שנייצגו במסגרת כל התביעות האפשריות לקבלת פיצויים בגין תאונת העבודה ואכן, בשלב הראשון, משרדנו ניהל עבור הלקוח את ההליך במסגרת ביטוח לאומי (ענף תאונת עבודה) אשר כלל בדיקות בוועדות רפואיות רבות, בסיומן נקבעה לו נכות בשיעור של 37% לצמיתות.

בעקבות ההצלחה בביטוח לאומי, קיבל ויקבל הלקוח בעתיד סך כולל של כ-1,100,000 ₪ בצורת קצבאות נכות לכל חייו.

הייצוג המשפטי – תביעת הנזיקין

מיד עם סיום הטיפול מול המוסד לביטוח לאומי, וכחלק מהכנת התיק לתביעה המשפטית כנגד מקום עבודתו של הלקוח. במסגרת הכנת התביעה, הלקוח הופנה למומחים רפואיים מטעם המשרד לשם עריכת חוות דעת רפואיות משפטיות ומיד עם קבלתן, הוגשה תביעה משפטית לביהמ"ש.

עוד בטרם הוגשו כתבי הגנה יצרו חברות הביטוח של מעסיקו של התובע קשר עם משרדנו בניסיון, לסיים את התיק בפשרה תוך שהן מציעות סכום (לא מבוטל) של 250,000 ₪ בנוסף לסכום שהתקבל ויתקבל (באופן חודשי למשך כל חייו של הלקוח) הממוסד לביטוח לאומי.

לאחר שערכנו תחשיב נזק פנימי במשרד, ובהיותנו עורכי דין עם ניסיון רב שנים בתחום, המלצנו ללקוח לדחות את הצעת הפשרה הנ"ל והלקוח קיבל את הצעת המשרד על אף חששות כבדים שהרי מדובר בסכום לא מבוטל.

בשלב זה חברות הביטוח הפנו את הייצוג לעו"ד חיצוניים מהמשרדים המוכרים והמובילים בתחום.

במסגרת ניהול ההליך, הוגשו כתבי הגנה מטעם הנתבעות, אך בניגוד למקובל ולאחר שבחנו את חוות הדעת המשפטיות אשר הוגשו מטעמנו וויתרו הנתבעות על הגשת חוות דעת מטעמן (!).

הליך הגישור

בשלב זה, לאחר משא ומתן בינינו ובין עורכי הדין של חברות הביטוח, הוסכם להפנות את התיק לגישור בפני אחד מבכירי המגשרים בארץ.

במסגרת הליך הגישור ולאחר בחינת נתוני התיק נתן המגשר את הצעתו לפשרה בסכום של 280,000 ₪ (בהתחשב הכך שהתובע המשיך לעבוד ואף שדרג עם השנים את שכרו באופן משמעותי כך שלא נגרמו לו הפסדי שכר כלל) מעבר לתגמולי הביטוח הלאומי המסתכמים כאמור בעוד כ- 1,100,000 מיליון ₪.

גם במקרה זה לאחר שהערכנו שוב את שווי הפיצויים בתיק ושאר הנתונים הרלוונטיים, שוב המלצנו ללקוח לדחות את הצעת הפשרה שהייתה על הפרק והלקוח גם הפעם קיבל את הצעת המשרד, שוב על אף חששות כבדים שהרי מדובר בסכום לא מבוטל.

הליך המשא ומתן עם חברת הביטוח

במסגרת מו"מ ישיר שניהלנו מול משרדי עורכי הדין של הנתבעות, העברנו אליהם הצעת פשרה נגדית מטעמנו לסיום התיק על סך של 385,000 ₪ (מעל 100,000 ₪ יותר מהצעת המגשר) סכום שהוא מעבר להערכת הנזק ה"קלאסית" של התיק, זאת בין היתר בהתחשב בכך שללקוח אין הפסדי שכר בעקבות התאונה.

בתחילה, הנתבעות לא היו מוכנות כלל לדבר על סכום זה במיוחד לאור הצעת המגשר אשר העריך את התיק באופן שונה. אך לאחר שביקשנו להתקדם בניהול ההליך בבית המשפט, חזרו בהן הנתבעות מההתנגדות ובסופו של דבר קיבלו הצעתנו לפשרה ושילמו ללקוח פיצוי בסך של 385,000 ₪ נוספים מעבר לתגמולי הביטוח הלאומי.

תומר בכר – עורך דין ונוטריון
מעל 20 שנות ניסיון בייצוג נפגעי תאונות עבודה

נפגעת בתאונת עבודה? רוצה שננהל גם את התיק שלך?
צור קשר עוד היום עם משרדנו וקבע פגישת יעוץ!

גזזת – למעלה מ-500,000 ש"ח פיצוי בגין 87% נכות לצמיתות

איך קיבל נפגע גזזת נכות בשיעור של 87% לצמיתות ולמעלה מ-500,000 ש״ח פיצוי?

נכות בשיעור של 87% לצמיתות נקבעה לאדם אשר עבר בילדותו טיפולים בהקרנות נגד גזזת.

תביעת הגזזת – ועדת המומחים

תביעתו של הנפגע הוגשה ע״י עורך דין תומר בכר אשר גם ייצג את הנפגע מול ועדת המומחים ובהמשך גם במסגרת הועדה הרפואית. למרות שלא היו בידיי הנפגע כל ראיות לכך שעבר בילדותו טיפולים בהקרנות נגד גזזת ולא היה באפשרותו להביא עדים, שיעידו עבורו על כך שאכן עבר טיפולים בהקרנות נגד גזזת, ועדת מומחים אשר בדקה אותו, אישרה וקבעה כי הוא אכן עבר טיפולי הקרנות נגד גזזת בילדותו.

תביעת הגזזת – הועדה הרפואית

בהמשך, נדרש הנפגע לעמוד לבדיקה בפני ועדה רפואית, לצורך קביעת שיעור נכותו בעקבות ההקרנות בילדותו. במסגרת בדיקת הועדה הרפואית הוכח כי הנפגע סובל מנזקים רפואיים ממשיים לרבות פגיעה נוירולוגית קשה (בעקבות גידול מסוג מנינגיומה שהוסר ממוחו), פגיעה בראיה, פגיעה במערכת האנדוקרינולוגית, פגיעה נפשית ועוד. לאור מצבו הרפואי הקשה קבעה הועדה הרפואית לנפגע נכות בשיעור של 87% לצמיתות, רטרואקטיבית החל משנת 1995 (תאריך תחילתו של חוק הפיצויים לנפגעי ההקרנות נגד גזזת).

תביעת הגזזת – הפיצוי

משמעות הקביעה הנ״ל הינה שהתובע קיבל במסגרת תביעתו כנפגע גזזת, מענק נכות בשיעור של למעלה מ-150,000 ₪ וכן קצבת נכות חודשית גבוהה בסך של כ-1,800 ₪ מידיי חודש לכל חייו. בנוסף, מאחר והוכר רטרואקטיבית החל משנת 1995, קיבל הנפגע את כל קצבאות הנכות החודשיות רטרואקטיבית החל משנת 1995 אשר הסתכמו בסך כולל של כ-210,000 ₪ וכן עוד סכום נוסף בגין הלנה של הסכומים הנ״ל, אשר הסתכם בלמעלה מ-50,000 ₪.
כל סכומי הפיצוי שקיבל הנפגע במסגרת התביעה הנ״ל, משולמים לו בנוסף לקצבאות נכות נוספות אותן הוא מקבל ו/או יהיה זכאי לקבל, במסגרת ביטוח לאומי ו/או גורמי פיצוי אחרים.

עילת תביעה נוספת לנפגעי גזזת

יש לציין כי לנפגע ישנה עילת תביעה נוספת בגין נזקיו הרפואיים, כנגד מדינת ישראל, בגין רשלנותה של המדינה בטיפול בו כמי שעבר טיפולים בהקרנות נגד גזזת. כל סכום פיצוי שיקבל הנפגע במסגרת תביעת פיצויים זו, יתווסף כמובן לסכומים שכבר קיבל ויקבל כאמור לעיל.

הניסיון שלנו בייצוג נפגעי גזזת

משרד עורכי דין בכר מייצג מזה שנים רבות את נפגעי ההקרנות נגד גזזת, בתביעותיהם במסגרת חוק הפיצויים ובמסגרת תביעות הרשלנות כנגד המדינה. הידע והניסיון הרב שנצבר במשרד עורכי דין בכר, בניהול תיקים מסוג זה, מאפשר את השגת הפיצוי המקסימאלי לנפגעים.

עברת טיפולים בהקרנות נגד גזזת בישראל או בחו״ל? ייתכן ומגיע גם לך פיצוי על נזקייך הרפואיים והנפשיים.
צור קשר עם משרד עורכי דין בכר עוד היום וקבל ייעוץ משפטי ראשוני אודות זכויותיך לקבלת פיצוי.
קבע פגישת ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות מצדך!

פסק דין: התקף לב בעבודה – תאונת עבודה

בית הדין לעבודה קבע – אוטם שריר הלב שבעקבותיו נפטר העובד הינו תאונת עבודה

כך הצלחנו לשכנע את בית הדין לעבודה להכיר באירוע לב כתאונת עבודה

מנהל פרויקטים שהינו עובד בכיר בחברת חשמל, מונה כאחראי על ביצוע והתנהלות פרויקט חדש, ייחודי וראשון מסוגו בארץ להובלת גז.
על פי עדויות הגורמים הרלוונטיים, במהלך העבודה על הפרויקט עלו בעיות רבות בניהולו, בעקבות לוח זמנים קצר ובלתי הגיוני שהוכתב לסיום הפרויקט, חוסר בכוח אדם וידע מעשי בביצוע פרויקט מסוג זה, שביתות של עובדי החברה וכד', ועקב בעיות אלו נוצר חשש כבד של אי עמידה בזמנים שהוקצבו לסיום הפרויקט.
האחריות לכישלון הפרויקט הוטלה על גבו של מנהל הפרויקט הבכיר הנ"ל, אשר למרות שעשה מעל ומעבר ליכולתו, חשש שלא יצליח לעמוד בדרישות מעבידתו.
באחד הלילות, לאחר שהגיע לביתו בתום משמרתו, קיבל מנהל הפרויקט שיחת טלפון מסגנו. השיחה התנהלה במזג סוער במיוחד תוך הרמת קול וצעקות מצד שני הצדדים, מתח ועצבנות, אשר לא היו חלק מצורת התנהגותו השקטה והרגועה של מנהל הפרויקט ביומיום. לאחר שהבהיר מנהל הפרויקט לסגנו, מה בדיוק עליו להשלים במהלך משמרת הלילה עליה היה אחראי הסגן, סיים מנהל הפרויקט את השיחה תוך התרגשות רבה ומתח חריג ביותר.
למחרת, הגיע מנהל הפרויקט לעבודה בשעה הרגילה בבוקר, אולם כמה דקות לאחר שהחתים את כרטיס העובד שלו, התמוטט ואיבד את הכרתו. צוות רפואי אשר הובהל למקום ניסה לבצע במנהל הפרויקט החייאה אך ללא הצלחה. בניתוח שבוצע לאחר המוות נקבע כי הסיבה למותו של מנהל הפרויקט הייתה אוטם חריף של שריר הלב.

ביטוח לאומי דחה את התביעה

המוסד לביטוח לאומי דחה את תביעת אלמנתו של העובד, להכיר בה כתלויה במסגרת ענף נפגעי עבודה, בטענה שאוטם שריר הלב ומותו של מנהל הפרויקט לא נגרם כתוצאה מתאונת עבודה כמשמעותה בחוק.

התביעה לבית הדין לעבודה

על החלטת המוסד לביטוח לאומי הוגשה באמצעות עורך דין תומר בכר ממשרד עורכי דין – בכר, ערעור לבית הדין האזורי לעבודה, ובו נטען כי הסיבה למותו של מנהל הפרויקט הייתה הלחץ העצום אשר ממנו סבל במסגרת עבודתו על הפרויקט החדש ובמיוחד שיחת הטלפון החריגה אותה ניהל מנהל הפרויקט ערב לפני מותו עם סגנו.
לאחר ניהול הליך הוכחות מלא שארך כשנתיים, חקירת העדים הרלוונטיים והגשת חוות דעת רפואיות, פסק בית הדין לעבודה, כי הוכח קיומו של אירוע חריג בעבודה ולפיכך הורה על מינויו של רופא מומחה מטעמו, לצורך מתן חוות דעת רפואית בשאלת הקשר הסיבתי בין אותו אירוע חריג בעבודה, המהווה למעשה תאונת עבודה, ובין אירוע הלב או התקף הלב שגרם למותו של המנוח.
המומחה הרפואי אשר מונה מטעם בית הדין, קבע בחוות דעתו באופן חד משמעי, כי אכן קיים קשר ברור בין אותו אירוע חריג בעבודה ובין מותו של המנוח בעקבות אוטם שריר הלב. לפיכך, לאור קביעה זו של המומחה הרפואי, חזר בו המוסד לביטוח לאומי מהחלטתו לדחות את התביעה, והודיע לבית הדין לעבודה כי הוא מקבל את התביעה להכרה באלמנתו של המנוח כתלויה. בעקבות ההודעה נתן בית הדין לעבודה פסק דין לפיו הוכר אותו אירוע לב או התקף לב או אוטם שריר הלב כתאונת עבודה כגורם למותו של המנוח.

חשיבות הייצוג משפטי של משרדנו בתיקי תאונות עבודה

מקרה זה רק ממחיש עוד יותר את המצב העגום הקיים כיום, בו תביעות רבות מאד נדחות על ידי פקיד התביעות של המוסד לביטוח לאומי באופן בלתי מקצועי, ונראה שהסיבה העיקרית לכך הינה הידיעה שרבים מן התובעים ובני משפחותיהם לא יטרחו כלל להגיש ערעור על ההחלטה לדחות את תביעתם אם בשל אי ידיעתם את החוק וזכויותיהם או בשל כך שהפרוטה אינה מצויה בכיסם והם אינם יכולים להרשות לעצמם לשלם עבור קבלת ייצוג משפטי הולם של עורך דין העוסק ומתמחה בתחום ספציפי זה.
לאור המצב הנ"ל, אלפים רבים של תביעות מוצדקות, אשר אילו היו מנוהלות מתחילתן על ידי עורך דין מתאים, אמורות היו להתקבל על ידי המוסד לביטוח לאומי, נדחות שלא לצורך, ובכך בעצם כספי הפיצויים שהיו אמורים להיות משולמים לנפגעים ולבני משפחותיהם, נותרים בקופת המוסד לביטוח לאומי.
אי לכך, חשוב לזכור ולהזכיר לכך מי שהדבר נוגע לו, כי בדרך כלל שכר טרחת עורך דין העוסק בתחום זה נגבה באחוזים מהסכומים שנפסקים לתובע בסיום הטיפול בתיק, אם וכאשר מצליחים בתביעה. מצב זה מאפשר ליותר ויותר נפגעים לקבל ייצוג משפטי הולם, מעורכי דין הבקיאים בחוק ספציפי זה, ולמעשה מגדיל בצורה משמעותית את הסיכויים של הנפגעים לזכות בכספי הפיצויים הממתינים להם בקופת המוסד לביטוח לאומי.
אם גם לך נגרם אירוע לב, אוטם שריר הלב, התקף לב וכד' במסגרת עבודתך, צור קשר עוד היום עם משרדנו על מנת לברר את זכויותיך לקבלת פיצויים
 
עורכי דין מייעצים ללא כל התחייבות מצדך !
נושאים נוספים הקשורים לתאונות עבודה:

המוסד לביטוח לאומי הכיר בתביעתו של נפגע עבודה כתוצאה מחבלה בברכו במדרגות מקום עבודתו

התובע נפגע במהלך יום עבודתו מפינת מדרגות מתכת, וכתוצאה מכך, נגרם לו קרע במניסקוס אשר הצריך בהמשך גם התערבות ניתוחית. התובע הגיש למוסד לביטוח הלאומי תביעה להכרה בו כנפגע עבודה, אך תביעתו נדחתה. משכך, הגיע התובע למשרד עורכי דין בכר, אשר ייצג אותו בתביעתו בפני בית הדין לעבודה, ובסופו של דבר, התקבלה התביעה להכרה בו כנפגע עבודה.

ביטוח לאומי הכיר במותו של מנהל בכיר כתאונת עבודה

המנוח היה בעל תפקיד ניהולי בכיר באחת מהחברות הפיננסיות במשק. זמן קצר לאחר פגישת עבודה, בה הועלו חילוקי דעות בין המנוח לבכיר אחר בחברה, חש המנוח ברע, התמוטט ונפטר. מספר חודשים לאחר שנפטר פנתה אלמנתו למשרד עורכי דין תומר בכר ובאמצעותו הגישה תביעה לביטוח לאומי לתשלום גמלה לתלויים בנפגע עבודה. בהמשך הכיר המוסד לביטוח לאומי, במותו של המנוח כקשור לעבודתו ולפיכך, זכאית אלמנתו לקבלת גמלת תלויים בגובה 16,855 ₪ מידי חודש עד סוף חייה.

צעירה הסובלת מאנדומטריוזיס תקבל קצבת נכות כללית מלאה מן הביטוח הלאומי

הצעירה, בשנות ה-30 לחייה, סובלת מאנדומטריוזיס קשה. לאחר שהמוסד לביטוח לאומי סירב להכיר בנכותה, אשר אינה מאפשרת לה לעבוד, ודחה את תביעתה לקבלת קצבת נכות כללית, הגיש משרד עורכי דין תומר בכר עבור הצעירה ערעור במסגרתו ועדה רפואית לערערים הפכה את ההחלטה הקודמת וקבעה לצעירה אי כושר עבודה מלא. בהתאם לכך אושרה לתובעת קצבת נכות מלאה מן הביטוח הלאומי בגובה של כ-2,300 ₪ לחודש למשך כל חייה.

עובד אשר חלה בסרטן ריאות בעקבות תנאי עבודתו הוכר על ידי ביטוח לאומי כנפגע בעבודה

המוסד לביטוח לאומי הכיר בתביעה שהגיש צבעי, אשר עבד משך מספר שנים עם חשיפה לחומרים מסרטנים ונקבע כי הוא נפגע בעבודה (מחלת מקצוע). ועדה רפואית שבדקה את הנפגע קבעה את שיעור נכותו בשיעור של 72% לצמיתות, זאת לאחר שנאלץ לעבור ניתוח לכריתית אונה של ריאתו. בעקבות נכותו יקבל הנפגע למשך כל ימי חייו קצבה חודשית בגובה של למעלה מ-4,000 ₪ וכן הטבות נוספות במסגרת ביטוח לאומי. את העובד ייצג לאורך כל הליך התביעה עורך דין תומר בכר.

100% נכות לצמיתות נקבעו לאישה במסגרת ועדה רפואית לפי החוק לפיצוי נפגעי הגזזת

התביעה, אשר נוהלה ע"י עורך דין תומר בכר, הוגשה לאחר שהאישה אובחנה כסובלת מגידול ממאיר בראשה בעקבות טיפולים בהקרנות שעברה בשנות ה-50 כנגד מחלת הגזזת. במסגרת התביעה הוכח כי האישה אכן עברה את הטיפולים בהקרנות וכי קיים קשר סיבתי בין הנזקים הרפואיים שנגרמו לה ובין אותם טיפולים בהקרנות שעברה בילדותה. לאור ההחלטה הנ"ל קיבלה האישה פיצוי בגובה של למעלה מ-200,000 ₪ ובנוסף היא תקבל כל חודש קצבה בסך של כ-2,000 ₪ לכל ימי חייה וזאת בנוסף לקצבת נכות כללית אותה היא מקבלת במסגרת ביטוח לאומי.

רק לאחר מאבק ממושך ועיקש עם הועדות הרפואיות במסגרת המוסד לביטוח לאומי, קיבלתי את הנכות המגיעה לי לצורך פטור ממס הכנסה

במסגרת ערעור על החלטת הועדה הרפואית של ביטוח לאומי, נקבעה למערער 90% נכות לצמיתות. על פי החוק, אדם הסובל מנכות בשיעור של 90% למעלה, זכאי לקבל פטור מלא מתשלום מס הכנסה. הליך הערעור נוהל על ידי עו"ד תומר בכר. מאחר ונקבע כי הנכות החלה מלפני שנתיים וחצי, יקבל הנכה גם החזרי מס למשך שנתיים וחצי אחורה (רטרואקטיבית).

המוסד לביטוח לאומי ישלם קצבת נכות מלאה לבחורה בת 19 בעקבות פיגור שכלי קל

הנערה, הסובלת מתסמונת X שביר מלידה, הוכיחה באמצעות משרד עורכי דין ת. בכר אשר ייצג אותה לאורך כל ההליך, שהיא סובלת מבעיות רפואיות ותפקודיות בעקבותיהן אין ביכולתה וגם לא יהיה ביכולתה בעתיד לנהל את ענייניה ולמעשה אין סיכוי שתוכל להשתלב במעגל העבודה. בהתאם לכך, קבעה ועדה רפואית כי היא זכאית לקבל לכל ימי חייה קצבת נכות כללית מלאה.

אישה שעברה טיפולים בהקרנות נגד גזזת בילדותה תקבל פיצוי כספי מהמדינה בשווי של מאות אלפי שקלים

האישה, יוצגה לאורך כל ההליך ע"י עו"ד תומר בכר, אשר הצליח להוכיח בפני ועדת המומחים כי היא אכן עברה את הטיפולים בהקרנות נגד גזזת בילדותה. בהמשך ועדה רפואית אשר בדקה את האישה קבעה לה נכות בשיעור של 42% לצמיתות, בין היתר בגין מצב לאחר כריתת מנינגיומה. בעקבות ההחלטה הנ"ל קיבלה האישה כ-90,000 ₪ וכן החלה לקבל קצבת נכות חודשית בסך של כ-900 ₪ לכל ימי חייה, זאת בנוסף לקצבת הנכות הכללית אשר היא מקבלת במסגרת ביטוח לאומי בסך של כ-3,000 ₪.

נהג אמבולנס הוכר כנפגע טראומה

לאחר שנים רבות של מאבק משפטי שניהל משרד עורכי דין בכר, 10 שנים לאחר שנפגע בפיגוע בדולפינריום, הוכר נהג אמבולנס, אשר היה מעורב בפינוי הפצועים כנפגע בעבודה ע"י ביטוח לאומי, בגין הטראומה שחווה.

ביטוח לאומי ישלם לילד נכה קצבת נכות בשיעור של 150

הילד נכה מלידה התלוי בעזרת הזולת בכל שעות היממה וזקוק להשגחה מתמדת. למרות זאת, קבעה ועדה רפואית כי הוא זכאי לקצבה חודשית חלקית בלבד. לאחר קביעה זו פנו הוריו של הילד למשרד עורכי דין בכר, אשר הצליח להוכיח במסגרת ועדה רפואית חדשה, שלא רק שמצבו של הילד תואם את דרישות החוק לקבלת קצבה מלאה בשיעור של 100% אלה שבנוסף מגיעה לילד תוספת קצבה בשיעור של 50% (כלומר 150% סך הכל). בזכות ההצלחה מקבל הילד בכל חודש סך של 3,625 ₪ וכן שולמו לו גמלאות לתקופה רטרואקטיבית בסך של למעלה מ-30,000 ₪.

בעקבות התערבות של משרד עורכי דין בכר, ישלם ביטוח לאומי לנפגע, במסגרת נכות כללית, קצבה חודשית בגובה 3,050 ₪ לכל ימי חייו

הקצבה תשולם בעקבות הצלחת הליך ערעור, במסגרתו הוכיחו עורכי הדין כי הנפגע סובל מבעיות רפואיות רבות כגון השמנת יתר, דום נשימה בשינה, כאבי צוואר, כאבי גב תחתון, ו- CTS בשתי ידי המזכות אותו בנכות רפואית בשיעור של 71% לצמיתות ושיעור אובדן כושר העבודה נקבע בשיעור של 60% לצמיתות.

סוף סוף ביטוח לאומי הכיר בי כנפגעת הזכאית לקבלת נכות במסגרת נכות כללית

לאחר מאבק משפטי ממושך, שנערך ע"י משרד עו"ד תומר בכר, קבעה ועדה רפואית שהוקמה במסגרת תביעה שהוגשה לנכות כללית, לבחורה בת 20 הסובלת מדיסלקציה קשה, פיגור שכלי ונכות אורטופדית, נכות רפואית בגובה 73% ו- 100% דרגת אי כושר. הכרה זו מזכה את הבחורה בקצבת נכות מלאה לכל החיים.

– 10% נכות לצמיתות נקבעו ע"י ועדה רפואית במסגרת ביטוח לאומי, לצעיר שנפגע בתאונת עבודה, כאשר הרים שולחן ונחתך ממסמר חד שבלט ממנו

נכות זו נקבעה לאחר שהוכח לוועדה הרפואית כי הנפגע סובל בעקבות הפגיעה מהגבלה בתנועות האצבע השנייה בידו הדומיננטית. הצעיר, אשר יוצג לאורך כל ההליך ע"י משרד עורכי דין תומר בכר, קיבל מן המוסד לביטוח לאומי פיצוי חד פעמי.

בעקבות טיפולי הקרנות נגד גזזת שעברתי בשנות ה-50', גידול מסוג מנינגיומה קינן בראשי במשך כ-30 שנה, ולא אובחן בזמן

כך עולה מכתב התביעה אשר הוגש לבית המשפט המחוזי, לפיצוי בסך של למעלה מ-5,000,000 ₪. התובע, אשר מיוצג על-ידי משרד עו"ד בכר, חלה בגזזת וקיבל בילדותו טיפולי הקרנות כנגד המחלה. ברבות השנים, החלו להופיע אצל התובע, אשר היה איש צבא, קצין בכיר משכמו ומעלה, תופעות נוירולוגיות שונות אשר לא קיבלו כל טיפול. בחוות דעת רפואית שניתנה ע"י נוירוכירורג מומחה בכיר וצורפה לכתב התביעה, נקבע באופן חד משמעי כי המדינה נהגה ברשלנות רפואית חמורה, כאשר לא הפנתה את התובע למעקב רפואי ובדיקות שוטפות, נוכח הסיכון שהיה ידוע שהתובע חשוף אליו.

למעלה מ-500,000 ₪ שולמו לנפגע גזזת במסגרת תביעה לפי החוק לפיצוי נפגע ההקרנות נגד גזזת

התובע, אשר יוצג במסגרת ההליך ע"י עו"ד תומר בכר, סבל מגידול בראשו מסוג מנינגיומה, אשר למרות שהוסר בניתוח, הותיר אותו בנכות בשיעור של 87% לצמיתות. חוץ מהסכום הנ"ל ימשיך לקבל הנפגע קצבת נכות חודשית בסך של כ-1,800 ₪ וזאת בנוסף לקצבאות נכות אחרות אותן יהיה רשאי לקבל מביטוח לאומי וכד'.

לאחר מאבק משפטי ארוך, קבעה לי ועדה רפואית במסגרת ביטוח לאומי, נכות בשיעור 93% לצמיתות

התביעה, אשר נוהלה ע"י עורך דין תומר בכר שייצג את התובע, הוגשה במסגרת ענף נכות כללית בביטוח לאומי, זאת לאחר שבדיקה שנערכה על ידו העלתה שמצבו הרפואי מצדיק את הגשת התביעה. המשמעות של קביעה זו הינה כפולה. האחת, קבלת קצבת נכות כללית מלאה בסך של כ-2,800 ₪ לחודש לכל החיים והשנייה הינה פטור מתשלום מס הכנסה לכל החיים ששוויו יכול להגיע למאות אלפי ואף מיליוני שקלים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.