חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

03-6122202

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

פיצוי בגין שבר בגולגולת

שבר בגולגולת

פגיעת ראש טראומטית (באנגלית TBITraumatic Brain Injury)

חבלת ראש קשה גורמת בדרך כלל לפגיעה מוחית, אשר יכולה להוביל במקרים מסוימים לפגיעה נוירולוגית תפקודית, לנכות גבוהה ואף למוות. הנכויות אשר נגרמות בעקבות חבלת ראש טראומטית עלולות גבוהות מאד. מדובר בנכויות אשר ברוב המקרים הינן צמיתות ויכולות להתבטא בשיתוקים בגפיים בדרגה כזו או אחרת. לכן, השיקום לאחר פגיעת ראש קשה עלול להיות ארך ולכלול טיפולי פיזיותרפיה, הידרוטרפיה ועוד.
הגורמים לחבלות ראש קשות מגוונים וכוללים בין היתר תאונות דרכים, תאונות עבודה, נפילות מגובה, אלימות קשה וכו'. לכן, יתכן בהחלט שלנפגעי ראש עומדת הזכות לקבלת פיצוי על נזקיהם.

שבר לינארי

מדובר במצב שבו קיימת הפסקה ברציפות עצם הגולגולת. שבר לינארי נגרם בדרך כלל בעקבות חבלה מחפץ כהה או כבד מאד ובעקבות נפילה מגובה רב ישירות על הראש. כאשר נגרם שבר לינארי באזורים מסוימים בראש, עלול להיקרע עורק או כלי דם אחרים ועקב כך להיגרם דימום תוך גולגולתי אשר עלול להביא בהמשך לפגיעה מוחית קשה ואף למוות.

שבר דחוס

זהו מצב שבו נוצרת כניסה של עצם הגולגולת פנימה אל תוך חלל הראש. המשמעות במקרה של שבר דחוס עלולה להיות אפילפסיה, דימום תוך גולגולתי וכו'. במקרים של שבר דחוס יש לעיתים צורך בניתוח על מנת לתקן את העצם ולהביאה למצב סביר כך שלא תפריע לפעילותו התקינה של הראש והמוח ככל שניתן.

שבר מורכב

כאשר נגרם שבר מורכב בגולגולת הכוונה היא שהנפגע סובל מקרע בעור ובנוסף גם משבר דחוס. מאחר ומדובר במצב מורכב, יש צורך לנתח את המקום בהקדם ובדחיפות יתירה, על מנת להימנע מסיכון של זיהום אשר יכנס לחלל הראש בעקבות הקרע בעור.
חבלות ראש טראומטיות בכלל, ושברים בגולגולת בפרט, הינן ברוב המקרים תוצאה של תאונה. יכול שיהיה זה בעקבות תאונת דרכים קשה, תאונת עבודה, מקרה אלימות וכו'. חשוב לזכור ברוב המקרים לנפגעים תעמוד זכות לקבלת פיצוי מן המזיק.
עברת תאונה עם חבלת ראש קשה ו/או שבר בגולגולת? צור קשר עוד היום עם משרד עורכי דין בכר וברר האם גם לך מגיע פיצוי כספי מן המזיק או מחברת הביטוח.
קבל ייעוץ משפטי ראשוני ללא כל התחייבות מצידך, והגדל את סיכויי תביעתך.
עו"ד ונוטריון תומר בכר:
עו"ד ונוטריון תומר בכר:

לאחר למעלה מ-22 שנות ניסיון בייצוג נפגעי גוף, וקבלת פיצויים עבור לקוחותיי בסכום כולל של מאות מיליוני שקלים, אני יודע בדיוק איך לנתח כל תיק ותיק על מנת לגרום לו להסתיים בתשלום פיצוי מקסימלי. ניהול תיקי נזיקין, רשלנות רפואית וביטוח לאומי מחייב עבודה ברגישות רבה ויחס אישי לצד מקצועיות וידע משפטי רב. נפגעת? דבר איתי עוד היום ונתחיל לקדם את הזכויות שלך!

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

נפגעת? צור/צרי עימנו קשר עוד היום (מענה טלפוני אנושי 24 שעות ביממה) ונשמח לסייע גם לך לקבל את הפיצוי המקסימאלי מהגורמים הרלוונטיים.

לקבלת יעוץ אישי
close slider

זקוקים לייעוץ משפטי? השאירו הודעה באמצעות הפניה המקוונת ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם.